U Martyny - Dygowo

Adres: Kolejowa 10d, 78-113 Dygowo, Polska.
Telefon: 504248489.
Strona internetowa: m.facebook.com.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Na wynos, Na miejscu, Parking dostępny dla osób na wózkach, Kawa, Małe porcje, Obiad, Kolacja, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 375 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja U Martyny

U Martyny jest restauracją zlokalizowaną pod adresem Kolejowa 10d, 78-113 Dygowo, Polska. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 504248489. Więcej informacji znajdziesz na ich stronie internetowej: m.facebook.com.

Specjalnością U Martyny jest kuchnia restauracyjna. Oferują swoje dania zarówno na wynos, jak i na miejscu. Parking jest dostępny dla osób na wózkach, a w menu znajdziesz kawę, małe porcje, obiady, kolacje oraz inne smakowite posiłki. Lokal zapewnia również toaletę, przytulną atmosferę, swobodną atmosferę, obsługę dla grup, oraz jest odpowiedni dla dzieci.

Opinie na temat U Martyny są bardzo pozytywne. Firma ma aż 375 recenzji na Google My Business, a ich średnia opinia wynosi 4.6/5.

U Martyny to idealne miejsce dla osób poszukujących pysznego jedzenia w przyjaznej atmosferze. Zlokalizowani w Dygowie, oferują szeroki wybór dań, odpowiednich zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci. Z dużą ilością pozytywnych opinii, można być pewnym, że wizyta w U Martyny będzie udana.

Jeśli szukasz restauracji, gdzie można dobrze zjeść i miło spędzić czas, U Martyny jest miejscem, które warto odwiedzić. Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować stolik lub dowiedzieć się więcej o ich ofercie.

Recenzje dla U Martyny

U Martyny - Dygowo
Kris Kristoferson
5/5

Smaczne ogromne porcje czasem nie do przejedzenia rosół jedna porcja a poje dwoje dorosłych i dzecko Serdecznie Polecamy ps. Szefostwo pierwsza klasa bardzo sympatyczna obsługa ✋

U Martyny - Dygowo
Czesław Szczepanik
4/5

Zupa w wazie to atut tego baru faktycznie trzech sie naje. Choć trafiliśmy na zupę wiejską z zacierkami i brak wyboru innej zupy. Kolejnym atutem jest schabowy - duży starczy na mężczyznę lub kobietę i małe dziecko. Ryba- sandacz, miękka i nie za wiele przyprawiona - dobra. W rodzinie daliśmy oceny od 3 do 5 więc średnio 4. Słabsza strona - płatność tylko gotówką. Wystrój- stołówka. Polecamy bo bardzo szybko - po 30 min od wejscia bylismy po obiedzie.

U Martyny - Dygowo
Edyta Wróblewska
4/5

Właśnie jesteśmy po obiedzie i pod ogromnym wrażeniem wielkości porcji dań. Ja zamówiłam placek po węgiersku i szczerze mówiąc nie dałam rady. Syn jest zachwycony kotletem schabowym, który zajmował większą część talerza, gdzie talerze naprawdę są bardzo duże. Ogólnie smacznie, szybko, w przystępnych cenach. Polecam. Jutro wpadam na naleśniki Wyglądały smakowicie podane obok do stolika narobiły mi checi?

U Martyny - Dygowo
mariusz65231
5/5

23.08.2022
Do stołówki trafiliśmy przypadkowo.
Wygląd wnętrza typowo stołówkowy (z czasów wczesnego Jaruzela,co nie jest obrazą)
Mimo to pyszny zapach potraw jest wyczuwalny już przed wejściem.
Jadałem w różnych miejscach lecz tak dobrego i dużego schabowego nie jadłem.
Wszystkie dania podawane w stołówce są smaczne, ogromne i tak na prawdę dla dwóch osób.
Generalnie polecam i na pewno tam wrócę.
Pozdrawiamy Panią z kuchennego okienka ?

U Martyny - Dygowo
Jacek Piosik (Baton)
5/5

Jak dla mnie torpeda. Super obsługa , jedzenie przepyszne i taaaaa porcja !!! Taki luksus , że w naszym przypadku stołówkę mamy pod nosem i już nigdzie indziej nie pójdę na obiad. Szczerze polecam wszystkim! Trzymajcie tak dalej ?. Pozdrawiamy.

U Martyny - Dygowo
Lech Chlebba
5/5

Szkoda że dopiero teraz tu trafiłem kartacze przypomniały mi mamę i smaki dzieciństwa schabowy - schabowy chyba dwudniowy bo nie da się go zjeść na raz ceny również nie z kosmosu tak że polecam to miejsce my braliśmy na wynos i bardzo dobrze bo nie wiem czy skonczylibysmy przed zamknięciem

U Martyny - Dygowo
Marcin Nowak
5/5

Pyszne obiady, bardzo duże porcje. Zupa nie na talerzu tylko WAZA spokojnie na dwie ososby z dzieckiem. Zamówiliśmy mielonego z ziemniakami a dostałem dwa kotlety to samo filet z kurczaka. Jeszcze raz polecam pyszne domowe obiady.

U Martyny - Dygowo
Orzeszki Czeszki
4/5

Pysznie, dużo i tanio. Ale obsługa często nadąsana, wyczuwa się jakieś kwasy w zespole. Pod względem smaku, wielkości porcji i ceny polecam! Porcję zupy dostaje się w wazie i spokojnie starcza na dwie osoby. Jedno drugie danie starcza na dorosłego plus dziecko.

Go up