Kebab Ricco - Białogard

Adres: Marcina Borzymowskiego 1a/3, 78-200 Białogard, Polska.
Telefon: 536866085.

Specjalności: Kebab, Doner kebab, Fast food, Strefa gastronomiczna.
Inne ważne informacje: Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Bar sałatkowy, Dania ekologiczne, Jedzenie późnym wieczorem, Jedzenie w promocji happy hours, Kawa, Małe porcje, Obiad, Kolacja, Obsługa przy ladzie, Miejsca siedzące, Toaleta, Wi-Fi, Wi-Fi, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Miejsce przyjazne dla osób transpłciowych, Przyjazne dla osób LGBTQ+, Możliwa rezerwacja, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Bezpłatny parking przy ulicy, Parking, Można przyjść z psem.
Opinie: Ta firma ma 140 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Kebab Ricco

Kebab Ricco jest popularnym miejscem w Białogardzie, znany głównie z swoich specjałów kuchni fast food. Zlokalizowany pod adresem Marcina Borzymowskiego 1a/3, 78-200 Białogard, Polska, jest łatwo dostępny zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 536866085.

Specjalnością Kebab Ricco są oczywiście kebaby i doner kebaby, które cieszą się uznaniem wśród klientów. Oprócz tego, restauracja oferuje szeroki wybór dań fast food oraz strefę gastronomiczną dla całej rodziny. Warto zaznaczyć, że są przyjazni dla osób transpłciowych i LGBTQ+.

Restauracja ma wiele udogodnień, takich jak miejsca dla osób na wózkach, wejście dostępne dla osób na wózkach, parking, toaleta dla osób na wózkach, bar sałatkowy, dania ekologiczne, obsługa przy ladzie, miejsca siedzące, Wi-Fi i wiele innych. Można tu także skorzystać z usługi płatności mobilnych NFC i płacić kartami kredytowymi.

Zdaniem klientów, Kebab Ricco cieszy się dobrą opinią - firma ma aż 140 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4.5/5. To świadczy o wysokiej jakości jedzenia i obsługi, co sprawia, że warto odwiedzić to miejsce.

Jeśli szukasz miejsca na szybki posiłek, gdzie znajdziesz różnorodne dania fast food w przyjaznej atmosferze, Kebab Ricco jest idealnym wyborem. Zarówno na wynos, jak i na miejscu, możesz skosztować smakowitych potraw i poczuć się jak w domu. Dla osób z wózkami, transpłciowych, LGBTQ+ czy z dziećmi - restauracja ta jest przyjazna dla wszystkich.

Jeśli chcesz spróbować smakowitych kebabów i innych dań fast food w Białogardzie, nie wahaj się skontaktować z Kebab Ricco. Odwiedź ich stronę internetową i zarezerwuj stolik już dziś

Recenzje dla Kebab Ricco

Kebab Ricco - Białogard
Diver
2/5

Powiem tak, godzina 17 nie było karkówki rozumiem. Wybrałem małe rollo z kurczakiem.(Na wynos) Nawet nawet poszło szybko i sprawie. Lecz jednak po ugryzieniu zawiodłem się, 3 pierwsze gryzy sama sałata (która była gorzka), pomidor też gdzieś się tam pojawił, lecz jednak to zdecydowanie na minus, bo to nie miało ani trochę smaku, bez soli bez niczego, jakbym jadł papier. Bardzo duża warstwa tortilli, a mało mięsa w środku. Mięsko kurczak, również takie że nie czułem smaku, no ogólnie nie zachwycał. Co do sosów, sos ostry, rzeczywiście konsal był pikantny, lecz łagodnego nie była mi przyjemność bo go kompletnie nie miałem. W kebabie bardzo ale to bardzo mało sosu. Ogólnie, spróbowałem ale wiem że już nie przyjdę więcej.

Kebab Ricco - Białogard
Michal C.
5/5

Bardzo dobre rollo, składniki wysokiej jakości. Duża bułka na foto także pierwsza klasa. Pełna rekomendacja

Kebab Ricco - Białogard
Stan Marsh
5/5

Zdziwiłem się , nie czuć psa w mięsie co jest rzadkością dzisiaj jeżeli chodzi o kebaba xd. Tak serio polecam czuć jakość i warto wydać parę zł. Panowie przez was moja dietę szlag trafi ?

Kebab Ricco - Białogard
kim transport
5/5

Tak dobrego Kebaba ( mięso karkówka )dawno nie jadłem polecam z całego serducha jak ktoś nawet przejazdem będzie to warto wstąpić .

Kebab Ricco - Białogard
Siwy Siwers
1/5

Zbyt mocno przyprawiona karkówka w kebabie.
Brak kuli tylko kurczak i karkówka.
Sosy strasznie jogurtowe.
Po zjedzeniu od razu mam zgagę od mocno przyprawionego mięsa.

Nie polecam

Ale na ten moment dalej twierdze że w Białogardzie nie ma dobrego kebsa

Kebab Ricco - Białogard
Monika Ochla
5/5

Byłam zachwycona wizytą w tym miejscu! Obsługa była niezwykle miła i serdeczna,
Jedzenie było nie tylko świeże, ale także pyszne! Zdecydowanie polecam to miejsce każdemu, kto szuka autentycznego smaku kebaba w przyjaznej atmosferze."

Kebab Ricco - Białogard
Heros 1004
5/5

Wyśmienity kebab, dawno tak dobrego nie jadłem…
Polecam serdecznie!

Kebab Ricco - Białogard
Barbara Pierdzmąka
5/5

Byłem sceptyczny ale po dzisiejszym rollo uważam że to najlepszy w Bialogardzie, karkówka kraftowa robi swoje.

Go up