Tasty & fast - Sierakowice

Adres: Lęborska 54, 83-340 Sierakowice, Polska.
Telefon: 724098976.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Restauracja, Kuchnia chińska, Fast food, Kebab, Kuchnia polska, Kuchnia syryjska, Kuchnia wegetariańska.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Kawa, To miejsce oferuje dania wegańskie, W ofercie dania wegetariańskie, Śniadanie, Obiad, Kolacja, Katering, Miejsca siedzące, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking.
Opinie: Ta firma ma 171 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.8/5.

Lokalizacja Tasty & fast

Tasty & Fast to restauracja zlokalizowana pod adresem: Lęborska 54, 83-340 Sierakowice, Polska. Restauracja specjalizuje się w kuchni chińskiej, fast food, kebab, kuchni polskiej, syryjskiej oraz wegetariańskiej. Oferuje również dania wegańskie. Lokal posiada ogródek, umożliwia zamówienia na wynos oraz posiada miejsca do siedzenia na miejscu. Jest przyjazny dla osób poruszających się na wózkach oraz oferuje kawę. Menu obejmuje śniadania, obiady, kolacje oraz katering. Restauracja jest przyjazna dla całych rodzin i grup, akceptuje karty debetowe i kredytowe, oraz oferuje usługę płatności mobilnych NFC. Dla dzieci dostępne jest specjalne menu. Goście chwalą Tasty & Fast, co potwierdza 171 recenzji na Google My Business, przy średniej ocenie 4.8/5.

Dla osoby poszukującej restauracji z różnorodnym menu i przyjazną atmosferą, Tasty & Fast jest idealnym wyborem. Zlokalizowany w Sierakowicach, jest dogodnym miejscem dla rodzin, grup oraz osób indywidualnych. Możliwość zamówienia na wynos sprawia, że nawet w pośpiechu można cieszyć się smacznym posiłkiem. Ogródek oraz miejsca dostępne dla osób na wózkach zapewniają komfortowe warunki dla wszystkich gości.

Jeśli szukasz miejsca na pyszne jedzenie w przyjemnej atmosferze, koniecznie odwiedź Tasty & Fast. Zachęcamy do kontaktu poprzez stronę internetową: facebook.com, aby skorzystać z ich bogatej oferty kulinarnych smaków.

Recenzje dla Tasty & fast

Tasty & fast - Sierakowice
Kate Pi
5/5

Przytulnie, przepyszne jedzenie, wspaniale podane, wzorzyste miseczki i talerze baardzo zachęcają do jedzenia, przemiła obsługa i właściciel/szef kuchni z pasją do tego co przyrządza. Ciekawie opowiada o swoich potrawach. Herbata przepyszna. Polecamy nawet podjechać z pobliskich miejscowości nadmorskich!

Tasty & fast - Sierakowice
Zupa Grzybowa
5/5

Przepyszne jedzenie i przemiła obsługa. Bezpłatna herbatka nadaje świetny klimat i świetnie smakuje.

Tasty & fast - Sierakowice
Sławomir Łukaszuk (Chmura Studio)
5/5

Miejsce tworzone przez pasjonatów, w którym nie usłyszycie dźwięku mikrofalówki. Jedzenie przepyszne, świeże i bardzo ciepłe. Porcje duże. Tortilla w której falafel zajmuje 90%, reszta to dodatki i przede wszystkim nic nie cieknie. Właściciel oraz przemiła pani wspierająca bardzo życzliwi, uśmiechnięci. Płatność kartą jak i gotówka jest dodatkowym atutem. Ps Na każdego klienta czeka darmowa herbatka której smak i zapach jest…ehhh sprawdźcie sami 🙂

Tasty & fast - Sierakowice
Kurt Memmert
5/5

We found this small restaurant when we visited the monument for the forcefully exiled Polish from Lebork in the nearby city park.
It proved being an excellent choice for our lunch. Tasty & fast just as the name describes, plus good free tea from a samovar. Huge portions and great value for money. A very clean place. But best of all was the friendly Syrian owner.
Highly recommended indeed!

Tasty & fast - Sierakowice
Piotr Pruba
5/5

Kebab cały ręcznie robiony. Od tortilli przez sałatki aż po mięso. Porcja bardzo duża a do tego przepyszna. Pan który tam pracuje jest bardzo sympatyczny i wie co w tych czasach trzeba zrobić aby jedzenie było pyszne. Na przystawkę herbatka GRATIS, co w ostatnim czasie się już praktycznie nie zdarza. Serdecznie polecam!!! Napewno jeszcze nie raz się tam pojawię.

Tasty & fast - Sierakowice
Ryczard
5/5

Ten lokal to jasny punkt na mapie Lęborka.

Na początek najważniejsze - placki, mięso, sosy i surówki są własnej roboty. A to już na starcie wynosi na piedestał to pyszne jedzenie, zostawiając daleko w tyle tysiące innych kulinarnych ignorantów, którzy serwując swoim klientom półprodukty traktują ich bez szacunku.

Tutaj jest inaczej - wszystko robione jest od podstaw, a do tego z wyczuciem smaku.

I Tak się to właśnie robi! Gratulacje!

To jednak nie wszystko - Efekt smakowy dodatkowo wzmocniony jest przez samą atmosferę tego miejsca, którą tworzą Ci wspaniali, otwarci i przesympatyczni ludzie..

Będziemy wracać!

Tasty & fast - Sierakowice
Mike
5/5

Polecam! Pyszne jedzenie, przyrządzone z pasją. Serdeczny szef kuchni, przemiła pani z obsługi. Polecam!

Tasty & fast - Sierakowice
Dawid Marszk
5/5

Jadłem w wielu miejscach w Polsce kebaba ale ten przyrządzany tutaj przez przemiłego pana jest najlepszym jakiego jadłem kiedykolwiek porcja jest duża i bardzo smaczna

Go up