ADAM'S KEBAB - Sierakowice

Adres: Wojska Polskiego 6, 83-340 Sierakowice, Polska.
Telefon: 791141415.

Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Jedzenie późnym wieczorem, Małe porcje, Obiad, Kolacja, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty kredytowe, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking.
Opinie: Ta firma ma 566 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja ADAM'S KEBAB

ADAM'S KEBAB to popularna restauracja zlokalizowana w Sierakowicach, na ulicy Wojska Polskiego 6. Znana z wysokiej jakości jedzenia, specjalizuje się w kuchni kebabowej. Restauracja oferuje zarówno możliwość zamówienia na wynos, jak i spożycia posiłku na miejscu. Dodatkowo, miejsce jest przystosowane dla osób poruszających się na wózkach, co sprawia, że jest dostępne dla wszystkich. Parking jest również dostępny dla osób na wózkach, a wejście jest łatwo dostępne.

ADAM'S KEBAB to idealne miejsce na obiad lub kolację, oferujące szeroki wybór dań. Restauracja zachęca do odwiedzenia dzięki przytulnej atmosferze i swobodnej atmosferze. Możliwa jest rezerwacja miejsca, a przyjmowane są płatności kartami kredytowymi. Miejsce jest również odpowiednie dla dzieci, a parking jest bezpłatny dla gości.

Z ciekawością warto zauważyć, że ADAM'S KEBAB posiada aż 566 recenzji na Google My Business, co świadczy o dużej popularności i uznaniu restauracji wśród klientów. Średnia opinia wynosi 4.2/5, co potwierdza wysoką jakość usług świadczonych przez lokal.

Dla osób poszukujących smacznych dań kebabowych w przyjemnej atmosferze, ADAM'S KEBAB jest doskonałym wyborem. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej, aby uzyskać więcej informacji i zarezerwować stolik. Smacznego

Recenzje dla ADAM'S KEBAB

ADAM'S KEBAB - Sierakowice
Wiktoria
1/5

Niejednokrotnie jako stali klienci bywaliśmy w tym miejscu dając szansę by kebab był tak samo dobry jak kilka miesięcy temu przeważnie zamawialiśmy kebaba z baraniną oraz z kurczakiem na wynos o tyle co z baraniną można powiedzieć że nie było większych problemów o tyle kebab z kurczakiem zależał od humorów osób go robiących przeważnie bywał suchy albo przypalony , raz zamiast kurczaka trafiła mi się baranina , sosy również mylono . Był to jeden z dobrych do czasu kebabów w okolicy jednak po dzisiejszym dniu jesteśmy skłonni zrezygnować obsługa raczej też pozostawiała dużo do życzenia

ADAM'S KEBAB - Sierakowice
Sylwia Kra
5/5

Bardzo dobry kebab. Podany faktycznie na gorąco, a w przypadku kebabów to rzadkość. Chętnie wrócę. Menu trochę nieczytelne bez okularów korekcyjnych, ale logiczne, więc kolejnym razem łatwiej się odnajdę.

ADAM'S KEBAB - Sierakowice
bezimienna
1/5

Po 1. naprawcie drzwi
po 2 to jest kebab czy jakaś sałatka warzywna ? mięsa jest tak mało ze wgl go nie czuć ani nie widać, są same warzywa jakbym sałatkę jadła
po 3 jest suchy jak wiór
po 4 miało być mięso wołowina a nie jakieś inne, polecam się nauczyć robić kebaba 🙂 zawsze gdy zamawiałam był pyszny i nigdy nie miałam do czego się przyczepić ale tym razem jest to najgorszy kebab jaki jadłam, jeszcze raz jak zamowie i będzie coś takiego to rzucę ten kebab prosto na te ukrainki i niech same zjedza kebaba bez mięsa

ADAM'S KEBAB - Sierakowice
Aneta Skierka
1/5

Nie polecam, zamówiliśmy na wynos trzy różne kebaby, zamówienia tak pomieszane, sosy się kompletnie nie zgadzały z tym co każdy zamówił. Jakość mięsa z kurczaka, okropna, suchy jak wiór. Nigdy więcej.

ADAM'S KEBAB - Sierakowice
_TITANS_ el Chapo
3/5

Co sie stało z poprzedni pracownikami w Adams? przeniesli sie gdzies ? wczesniej o kebab pyszny ale teraz sam byłem i zaskoczony niema juz tych Panow co byli wczesniej... ktos wie? moze sie gdzies przeniesli?

ADAM'S KEBAB - Sierakowice
Bartek Baranowski
2/5

Uważam że to i tak wysoka ocena.
Mnóstwo znajomych jadą tam co chwilę chyba dlatego że w okolicy nie ma wyboru jak w Trójmieście. Kebab to zwykła kula mięsa bez specjalnego smaku - zwyczajne mięso , sosy gotówce , porcje myślę że dość duże .
Moja tak wysoka ocena wynika z faktu iż kiedyś naprawdę mi tam smakowało, ostatnim razem z 5 razy zamawiania kebabów 3 razy skonczyly się ostrą biegunką w przeciągu 2 godzin, 1 raz skończył się lekkim bólem brzucha zaś tylko raz było normalnie. Podobnie u kolegi który razem ze mną zamawia. Kebab w smaku jest normalny dlaczego więc te problemy zdrowotne po jego zjedzeniu?

Ja już postanowiłem - raczej hotdog z Orlenu zamiast tego kebaba. Z obawy o swoje zdrowie więcej na trzeźwo będąc w pełni świadomości tam nie zamówię

ADAM'S KEBAB - Sierakowice
Marta Szplit
1/5

Kebab w smaku nawet smaczny przyjemnie się go jadlo do momentu znalezienia kawałka bialego plastiku w owym kebabie.

ADAM'S KEBAB - Sierakowice
Przemysław Szreder
5/5

Naprawdę smak Tureckiej kuchni kebab w bułce z barabina Petarda a dodatki którymi można się poczęstować ostre papryczki i kapusta wyśmienite. Warto odwiedzić lokal i spróbować ?

Go up