Szafranowy Dwór - Strawczynek

Adres: Turystyczna 8, 26-067 Strawczynek, Polska.
Telefon: 883111460.
Strona internetowa: szafranowydwor.com.pl.
Specjalności: Restauracja, Sala bankietowa, Hotel, Organizator imprez, Obsługa ślubów.
Inne ważne informacje: Ogródek, Odbiór na zewnątrz, Dostawa, Obsługa zmotoryzowanych, Na wynos, Na miejscu, Dobre drinki, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Wino, Śniadanie, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Przytulne, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Wymagana rezerwacja, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Dobre miejsce na przyjęcia urodzinowe dla dzieci, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 364 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Szafranowy Dwór

Szafranowy Dwór to urocze miejsce położone w Strawczynku, Polska, na ulicy Turystycznej 8. Jest to restauracja, sala bankietowa, hotel oraz organizator imprez, specjalizujący się w obsłudze ślubów. Oferuje także ogródek, możliwość odbioru na zewnątrz, dostawę, obsługę zmotoryzowanych, dania na wynos oraz na miejscu.

Restauracja Szafranowy Dwór serwuje doskonałe drinki, małe porcje, kawę, koktajle, piwo, wino oraz szeroki wybór dań od śniadania, przez obiad, aż po kolację. Mają również w ofercie katering oraz pyszne desery. Miejsce to cechuje przyjemna, swobodna atmosfera, idealna dla całej rodziny i grup.

Zakład posiada parking dostępny dla osób na wózkach, toaletę oraz wejście przystosowane dla nich. Oferują również alkohol, alkohol wysokoprocentowy, a także możliwość zorganizowania przyjęć urodzinowych dla dzieci, oferując krzesełka do karmienia, specjalne menu oraz odpowiednie warunki dla najmłodszych gości.

Szafranowy Dwór zbiera pozytywne opinie, mając 364 recenzje na Google My Business, a ich średnia ocena wynosi 4.5/5. Miejsce to cieszy się uznaniem klientów za pyszne jedzenie, przytulną atmosferę oraz doskonałą obsługę.

Dla osób poszukujących wyjątkowego miejsca na przyjęcia, romantyczne kolacje czy rodzinne spotkania, Szafranowy Dwór jest doskonałym wyborem. Zachęcamy do kontaktu poprzez ich stronę internetową szafranowydwor.com.pl i do skorzystania z ich szerokiej oferty usług.

Recenzje dla Szafranowy Dwór

Szafranowy Dwór - Strawczynek
Artur Borkowski
4/5

W dworku byliśmy przy okazji targów w Kielcach. Hotel oddalony 20 minut drogi od hali targowej. W dworku panuje miła i przyjazna atmosfera, pokoje schludne i czyste, ręczniki wymieniane codziennie. Jedzenie serwowane w restauracji smaczne.

Szafranowy Dwór - Strawczynek
Ga1mm
5/5

W Szafranowym Dworze organizowaliśmy wesele.

- jedzenie - było po prostu świetne. Jest to chyba najmocniejszy punkt tego obiektu. Każdy z naszych gości z którymi później rozmawialiśmy, niezależnie od tego czy był z opcji wege czy nie, wychwalał dania które były podane w trakcie imprezy.
- obsługa - brak jakichkolwiek zarzutów. Kelnerzy byli bardzo obecni na sali, uśmiechnięci i pomocni.
- managerka - mimo ustalonych wcześniej sztywnych reguł, wykazała się dużą wyrozumiałością i tydzień przed weselem przystała na nasze nagłe nieplanowane zmiany.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego wyboru zorganizowania wesela w Szafranowym. Będziemy bardzo miło wspominać ten czas 🙂

Pozdrawiamy cały Zespół,
M & D

Szafranowy Dwór - Strawczynek
Rafal Zalewski
5/5

Cena adekwatna do jakości. Jedynym minusem jest to że nie zostaliśmy poinformowani o imprezie w dniu 9.03 i noc była trochę niedospana

Szafranowy Dwór - Strawczynek
Dawid Mochocki
1/5

Chciałem podzielić się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi Szafranowego Dworu, gdzie miało się odbyć moje wesele. Chociaż potencjał tego miejsca jest zauważalny, niestety, doświadczenie, które tam przeżyłem, było rozczarowujące.

Na minus z pewnością należy zaliczyć brak elastyczności ze strony właścicieli. Sytuacja, w której usługodawcy nie chcieli współpracować z właścicielem sali weselnej, jest nie do zaakceptowania. To stwarzało niepotrzebne trudności w organizacji naszego przyjęcia.

Innym minusem jest ograniczenie możliwości dostosowania sali do własnych potrzeb. Brak możliwości używania własnych świateł czy zamówienia własnego wiejskiego stołu ogranicza kreatywność i indywidualność przyjęcia.

Co więcej, zauważyłem, że Szafranowy Dwór musi się ciągle reklamować. Dobre sale weselne zazwyczaj nie muszą podejmować takiego wysiłku, aby przyciągać klientów. To może powodować pewne obawy wśród przyszłych par planujących wesele w tym miejscu.

Chociaż rozumiem, że nie każda współpraca układa się idealnie, to jednak próba zastraszania sądem jako reakcja na krytykę nie jest rozwiązaniem. Z pewnością nie przysporzy to więcej klientów.

Podsumowując, doświadczenie, które przeżyłem, pozostawia wiele do życzenia. Mam nadzieję, że przyszłe pary, które zastanawiają się nad wyborem tego miejsca na swoje wesele, przemyślą swój wybór dwa razy.

Szafranowy Dwór - Strawczynek
Justyna Nowakowska
5/5

Bardzo jestem zadowolona z przyjęcia, które organizowałam w Szafranowym Dworze. Pyszne jedzenie, super obsługa i ta sala dla dzieci - cudo ?

Szafranowy Dwór - Strawczynek
Magda
5/5

Pokoje ocenione niestety bez oglądania. Nie było konieczności korzystania. Reszta jak najbardziej ok. Ważne że goście byli zadowoleni. Myślę że cena do jakości adekwatna

Szafranowy Dwór - Strawczynek
Ania
1/5

Nie polecam, organizacja kelnerów i menager okropna. Kelnerzy na weselu obsługiwali jakby byli tam za karę. Nie sprzątali brudnych talerzy, nie donosili na bieżąco napojów. Pozostałości po weselu zamiast odłożyć i poczekać na młodych aż odbiorą to wyrzucają. Wzrok i niechęć obsługi sprawiał, że goście czuli się źle. Odradzam robienia tam wesela

Szafranowy Dwór - Strawczynek
WS
4/5

Plusy:
Jedzenie pyszne, porcje adekwatne do ilości posiłków. Piękna sala, jak również cały lokal. Schludnie na terenie całego obiektu. Czyste pokoje, wyposażone stosownie do ceny. Pokój Pary Młodej posiada sejf. Kontakt z Panią menager bezproblemowy. Obsługa odpowiednio ubrana. Duży parking, jest plac zabaw. Cicha okolica. W pobliżu znajduje się basen i boisko.
Minusy:
W lokalu nie ma możliwości przechowywania żywności pozostałej po weselu, przez co po zakończonej imprezie trzeba wszystko od razu zabierać. Nie ma możliwości zamówienia wiejskiego stołu oraz słodkiego stołu „z zewnątrz”. Podobne ograniczenia występują z usługami dodatkowymi „z zewnątrz”. Rzeczy pozostawione w lokalu po zakończonym przyjęciu zostają wyrzucone.

Mimo wszystko wesele udane, goście zadowoleni! Polecam o wszystko się dopytać przed planowaną imprezą, żeby nie wystąpiły niedogodności.

Go up