Malibu-Suchedniów - Suchedniów

Adres: Kościuszki 2, 26-130 Suchedniów, Polska.
Telefon: 502247999.

Specjalności: Noclegi.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 127 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja Malibu-Suchedniów

Malibu-Suchedniów to uchodzący na wspaniałe nocleg w miejscowości Suchedniów, w Polsce. Zlokalizowany przy Adres: Kościuszki 2, 26-130 Suchedniów, Polska, ten obiekt oferuje komfortowe warunki dla podróżujących. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem Telefon: 502247999.

Specjalnością Malibu-Suchedniów są noclegi, zapewniając swoim gościom przyjemny i relaksujący pobyt. Dodatkowo, obiekt ten posiada parking dostępny dla osób na wózkach oraz wejście dostępne dla osób na wózkach, co sprawia, że jest przyjazny dla wszystkich odwiedzających.

Ta firma zdobyła uznanie klientów, mając 127 recenzji na Google My Business. Średnia opinia wynosi 4.6/5, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług.

Jeśli szukasz miejsca na nocleg w Suchedniowie, Malibu-Suchedniów jest doskonałym wyborem. Jego dogodne położenie, wspomniane udogodnienia dla osób na wózkach oraz pozytywne opinie klientów sprawiają, że warto rozważyć pobyt w tym miejscu.

Malibu-Suchedniów zachęca do kontaktu poprzez swoją stronę internetową, gdzie możesz uzyskać więcej informacji i zarezerwować swój pobyt. Nie zwlekaj i skorzystaj z tej okazji

Recenzje dla Malibu-Suchedniów

Malibu-Suchedniów - Suchedniów
Nowa Ja
5/5

Super obsługa. Tanio, czysto. Często brakuje pokoi, ale właściciele zawsze coś wymyslą tak że nocleg zapewniony.

Malibu-Suchedniów - Suchedniów
Aleksander Zwoliński
5/5

Obsługa na najwyższym poziomie. Wysoki standard pokoi wyposażonych w łazienki. Polecam w 100%

Malibu-Suchedniów - Suchedniów
Nazgul
5/5

Przede wszystkim przesympatyczna obsługa! Wszyscy mili, uśmiechnięci i pomocni, ogromny plus! Czysto, wygodnie, spokojnie...wszystko na wysokim poziomie za przystępne pieniądze. Z całego serca polecam.

Malibu-Suchedniów - Suchedniów
DAWID.G
5/5

dbałości o czystości, wysoki standard wyposażenia, duża kuchnio-jadalnia z kominkiem, miejsca parkingowe na terenie, przystępne ceny i dobra lokalizacja, w pobliżu markety i kilka mniejszych sklepów, stacja orlen, centrum sportów wodnych/plaża, lasy, piekarnia, pizzeria, skate-park, kino, plac zabaw. Polecam!

Malibu-Suchedniów - Suchedniów
Oleksandr Zyrianov
4/5

Fajne noclegi. Tylko że dwupokojowe pokoje małe zdecydowanie dla dwóch ludzi. No i pasowało by naprawić niektóre momenty.
A tak całkiem dobre.
Polecam

Malibu-Suchedniów - Suchedniów
Czesław Szanliński
4/5

Jest ok

Malibu-Suchedniów - Suchedniów
Piotr Włodarski
5/5

Super standard. Wspaniale wyposażona kuchnia do dyspozycji. Schludna łazienka. Spędziliśmy majówkę w Górach Świętokrzyskich, a Malibu było naszą bazą wypadową. Obsługa przemiła, 10/10. Jedyny "problem" to kłótnie córek o łóżka 🙂
Rodzina 2+2.

Malibu-Suchedniów - Suchedniów
wasp10 PT
5/5

Miła obsługa, blisko do zalewu i sklepów, a jednocześnie na uboczu. Czyste i schludnie ... Na szczególną pochwałę zasługuje udostępniona gościom, przestronna kuchnio-jadalnia z kominkiem.

Go up