Stara Kaflarnia Biskupiec - Biskupiec

Adres: aleja Wojska Polskiego 1, 11-300 Biskupiec, Polska.
Telefon: 897155727.
Strona internetowa: pl-pl.facebook.com.
Specjalności: Restauracja, Hotel, Pizzeria.
Inne ważne informacje: Ogródek, Dostawa bez kontaktu, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Dobre drinki, Kominek, Miejsca dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Wino, Śniadanie, Obiad, Kolacja, Katering, Obsługa przy ladzie, Desery, Miejsca siedzące, Przytulne, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Dobre miejsce na przyjęcia urodzinowe dla dzieci, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking.
Opinie: Ta firma ma 164 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.6/5.

Lokalizacja Stara Kaflarnia Biskupiec

Stara Kaflarnia Biskupiec jest miejscem, które z pewnością zasługuje na uwagę osób poszukujących wyjątkowego doświadczenia kulinarngo. Zlokalizowana przy aleja Wojska Polskiego 1, 11-300 Biskupiec, Polska, ta urocza restauracja, hotel i pizzeria oferuje szeroki wybór specjałów, w tym pyszne dania, przepyszne drinki oraz atmosferę pełną ciepła i przytulności.

Stara Kaflarnia Biskupiec to nie tylko miejsce na pyszny posiłek, ale także na relaksujący pobyt w komfortowym hotelu. Ich specjalności to Restauracja, Hotel oraz Pizzeria, co sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo, restauracja oferuje ogródek, dostawę bez kontaktu, możliwość zamówienia na wynos oraz przyjemne miejsca do siedzenia, w tym dla osób na wózkach.

Stara Kaflarnia Biskupiec posiada również bogate menu, które obejmuje śniadania, obiady, kolacje, kawę, koktajle, małe porcje, piwo, wino, desery i wiele innych smakołyków. Co ważne, restauracja jest przyjazna dla całej rodziny, oferując menu dla dzieci oraz odpowiednie warunki dla najmłodszych gości.

Z 164 recenzjami na Google My Business i średnią oceną 3.6/5, Stara Kaflarnia Biskupiec cieszy się pozytywnymi opiniami od swoich klientów, co świadczy o wysokiej jakości usług i smakowitym jedzeniu.

Jeśli szukasz przytulnego miejsca z pysznymi daniami i szerokim wyborem napojów, Stara Kaflarnia Biskupiec jest idealnym wyborem. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej pl-pl.facebook.com i skontaktowania się z nimi, aby zarezerwować stolik lub zorganizować wyjątkowe wydarzenie.

Recenzje dla Stara Kaflarnia Biskupiec

Stara Kaflarnia Biskupiec - Biskupiec
Natalia
1/5

Jedzenie super lecz obsługa tragedia zapłacone zostało zamowienie był brak sosów nie było możliwości żeby kupić nigdzie zadzwoniliśmy do restauracji odpowiedz była nie miła ,,wychodzę do domu nie ma możliwości by odebrac zapłacone sosy „ jeśli restauracja jest do 21 to czemu pracownicy iż idzie się na rękę ze się odbierze to 2min drogi wychodzą o godz 20:30 . To nie było moje zagapienie a osoby co miała zamowienie przygotować a 2min by poczekać było by taka tregedia? Brak słów jedzenie bardzo polecam .

Stara Kaflarnia Biskupiec - Biskupiec
Demonulicy Demonulicy
3/5

Oczekiwanie na zamówienie było około 20min. Ciasto w jednej pizzy niedopieczone. Bardzo zimno w lokalu. Obsługa zostawia wiele do życzenia.

Stara Kaflarnia Biskupiec - Biskupiec
Bernard Chmielewski
1/5

Ilość gwiazdek odzwierciedla jakość obsługi. Byłem świadkiem sytuacji w której osoba mi bliska została nie miło potraktowana przez obsługę. Została wystawiona opinia. To co zadziało się później w moim odczuciu wychodzi poza ramy kultury osobistej i właściwej postawy obsługi klienta. Z restauracji zamawialiśmy jedzenie praktycznie codziennie. Raz akurat w bardzo ważnym z powodów osobistych wieczorze nastąpiło nie dostarczenie kompletnego zamówienia. Na zwróconą uwagę telefonicznie odpowiedź była dość mało przyjazna delikatnie mówiąc. Choć dłuższy czas jak wspomniałem praktycznie codziennie składaliśmy zamówienia. Nawet po tej sytuacji kiedy doszło do niewłaściwie skompletowanego zamówienia i odmowy jego uzupełnienia. Pierwsze zamówienie po wystawieniu opinii po odebraniu telefonu Pani zaczęła podniesionym głosem żądać usunięcia opinii (od osoby która zamawia pod ten sam adres jednak o odmiennej płci do osoby wystawiającej opinie). Obsługa przy każdym kontakcie łącznie z dostawcą żądała usunięcia opinii - zresztą zgodnej z prawdą opinii. Końcowo ciągle podnoszenie głosu i brak możliwości złożenia normalnego zamówienia i dostawy bez żądania usunięcia opinii spowodowało że codzienne zamówienia są składane w innym lokalu. Należy dodać że obsługa nie była w żaden sposób zainteresowana rozwiązaniem problemu a jedynie usunięciem opinii. Jedzenie ok. Czasami drobne uchybienia jednak nie wynikające z niskiego poziomu potraw a z pomyłki lub zwykłego zaniedbania. Kończąc proszę oszczędzić sobie rozmów - nie usunę tej opinii. Najpierw zacznijcie Państwo traktować klientów poważnie a rozmowy nawet o usunięciu opinii wymagają taktu a nie poczucia ataku i ciągłego „jęczenia” o opinie. Zresztą każdy ma prawo do własnej opinii, jest ona prawem każdej osoby i każda może mieć inną opinię o danym miejscu. Jednak tym właśnie jest opinia subiektywna. Jeśli Państwo nie życzą sobie opinii można np usunąć wizytówkę z Google. Zanim zaznaczę gwiazdki w opinii zawsze chwilkę warto przemyśleć czy to szczera opinia czy ot tak kliknięcie gwiazdek. Będąc w nowym miejscu większość z nas patrzy na oceny miejsc, im więcej opinii tym lepiej dzięki temu wiemy gdzie jemy.

Stara Kaflarnia Biskupiec - Biskupiec
tomasz szydlik
3/5

Zgadza się obsługa fatalna. ! Na imprezie ślubnej brak talerzyków . Brak nadzoru nad kelnerkami. Pokoje nie takie jakie trzeba

Stara Kaflarnia Biskupiec - Biskupiec
MRmrozu Games
5/5

Pizza tu jest porzywna gorąco polecam jak raz przyszedłem to nie chciałem wyjść, miła obsługa pozytywna atmosfera, polecam odwidzić to miejsce

Stara Kaflarnia Biskupiec - Biskupiec
Andrzej Szypszak
5/5

Jedzenie wyśmienite, ogromne porcje szczegolnie na sniadanie, poniewaz sniadanie jest najwazniejsze i o tym wie personel restauracji. Bardzo miła obsługa ( Panie Iwona i Ewa) Mlodzi kelnerzy - kelnerki bardzo kulturalni i dobrze reprezentujący "Starą Kaflarnię". Pokoje duże i czyste.
Koszty pobytu, zadawalające. Super ceny obiadów dnia.
Dziekujemy, jeszcze tutaj wrócimy.

Stara Kaflarnia Biskupiec - Biskupiec
Sebastian Szwarc
1/5

To niby jest restauracja, a kelnerki niedouczone. Dla gości którzy przyszli razem i siedzą razem zamówienie przynosi się dla wszystkich naraz. Paniusia przyniosła pizzę dla mnie i miałem dwie opcje. Jeść samemu, a nie po to z resztą gości przyjechałem, a oni niech patrzą. Albo czekać na ich zamówienie. Tę opcję wybrałem. Kiedy przyniesiono ich zamówienie moja pizza była już kompletnie zimna.. Gratuluję!!

Stara Kaflarnia Biskupiec - Biskupiec
Daria
2/5

Zamówiłam pizze z kurczakiem a przyszła z szynką- nienawidzę szynki i nigdy jej nie jem. Nie zgłaszałam tego do restauracji, bo byłam na tyle głodna że nie chciało mi się czekać kolejnej godziny więc ściągnęłam szynkę i zjadłam zwykłą serową. Pizza sama w sobie jest ,ok' jak na taką cenę, ale nie jest to już moje pierwsze pomylone zamówienie. Kiedyś zamówiłam bogata pizze w przeróżne składki z 4 sosami, a dostałam bez połowy składników i sosów- najprawdopodobniej kelnerka nie zrozumiała mojego zamówienia bo wolała romansować z klientami pod barem, natomiast było to z 2 lata temu i teraz z tego co widzę już tam nie pracuje.

Go up