Sklep Żabka - Gniew

Adres: Kopernika 14A, 83-140 Gniew, Polska.
Telefon: 618563700.
Strona internetowa: zabka.pl.
Specjalności: Sklep spożywczy, Sklep z piwem, Kawiarnia, Przesyłki kurierskie, Hot dogi, Kolportaż gazet, Sklep z winem.
Inne ważne informacje: Odbiór w sklepie, Zakupy stacjonarne, Dostawa, Parking dostępny dla osób na wózkach, Dania gotowe, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 69 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.8/5.

Lokalizacja Sklep Żabka

Sklep Żabka to popularny sklep spożywczy z wieloma specjalnościami, położony przy Adres: Kopernika 14A, 83-140 Gniew, Polska. Dzięki Telefon: 618563700 oraz Strona internetowa: zabka.pl, łatwo można skontaktować się z nimi i uzyskać więcej informacji.

Oferowane Specjalności Sklepu Żabka obejmują sklep spożywczy, sklep z piwem, kawiarnię, przesyłki kurierskie, hot dogi, kolportaż gazet oraz sklep z winem. To idealne miejsce dla osób poszukujących różnorodnych produktów spożywczych i innych artykułów codziennego użytku.

Sklep ten oferuje wiele udogodnień, takich jak odbiór w sklepie, zakupy stacjonarne, dostawa, a także parking dostępny dla osób na wózkach. Klienci mogą również korzystać z dań gotowych, płacić kartami debetowymi i kredytowymi, a także skorzystać z usługi płatności mobilnych NFC.

Zgodnie z Opiniami na Google My Business, firma Sklep Żabka zdobyła 69 recenzji, a jej Średnia opinia wynosi 3.8/5. To świadczy o dobrej reputacji sklepu i zadowoleniu klientów z oferowanych usług.

Dla osób poszukujących wygodnego miejsca do zakupów spożywczych i innych artykułów, Sklep Żabka jest doskonałym wyborem. Znajduje się w dogodnej lokalizacji, oferuje szeroki wybór produktów oraz zapewnia różnorodne udogodnienia dla klientów.

Sklep Żabka zachęca do kontaktu i odwiedzenia ich strony internetowej, zabka.pl, aby dowiedzieć się więcej o oferowanych produktach i usługach. Nie wahaj się skontaktować z nimi i skorzystać z szerokiej gamy produktów dostępnych w ich sklepie

Recenzje dla Sklep Żabka

Sklep Żabka - Gniew
Patryk Blefti
3/5

sklep okej
ale gorąca czekolada jak w każdej żabce to żart
nawet kakaem tego nazwać nie można

Sklep Żabka - Gniew
Olek Czarra
5/5

Bardzo miła obsługa duży wybór pić i bardzo dobre hotdogi

Sklep Żabka - Gniew
Klaus Strauss
1/5

Gruba blondynka w okularach robi łaskę , że pracuję

Sklep Żabka - Gniew
Sławomir Draim
5/5

Przemiła obsługa ale pani właścicielka to żenada

Sklep Żabka - Gniew
Kuba
1/5

Hot-dog pyszny lecz mało sosu. Czekałem ponad pół godziny na jednego hot-doga. Sprzedawca zapomniał mi go zrobić a jak mu o tym przypomniałem to się zdziwił i się spytał czy mam paragon

Sklep Żabka - Gniew
Son GoKu
5/5

Kupiłem to co chciałem,buty ×2,sportowe. Mój syn to już gorzej. Mały wybój numeracji.

Sklep Żabka - Gniew
Oskar Simon
1/5

Hotdog ? był zimny i sosu mało czekałem na niego około 20 do 30 min Sprzedawca zapomniał o hotdog. A jak się spytałem gdzie mój hotdog to sprzedawca się zdziwlił.

Sklep Żabka - Gniew
Złote Łany
5/5

Fajne miejsce

Go up