Rydułtowianka. Restauracja - Rydułtowy

Adres: 44-280 Rydułtowy, Polska.
Telefon: 324577321.

Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Na miejscu, Kawa, Małe porcje, Obiad, Swobodna atmosfera.
Opinie: Ta firma ma 0 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 0/5.

Lokalizacja Rydułtowianka. Restauracja

Rydułtowianka. Restauracja to restauracja położona w miejscowości Rydułtowy, w Polsce. Znajduje się pod adresem: 44-280 Rydułtowy, Polska. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu: 324577321.

Restauracja Rydułtowianka oferuje swobodną atmosferę oraz specjalności kuchni. Można tam skosztować małych porcji oraz zjeść obiad. W menu znajduje się również kawa dla miłośników tego napoju.

Na chwilę obecną, restauracja Rydułtowianka nie posiada jeszcze recenzji na Google My Business. Średnia opinia wynosi obecnie 0/5. Mimo braku opinii, warto dać im szansę i ocenić ich smaki osobiście.

Jeśli jesteś w okolicy Rydułtowy i szukasz miejsca na spokojny obiad w przyjemnej atmosferze, warto odwiedzić Rydułtowiankę. Ich menu oferuje różnorodne specjalności kuchni oraz kawę, co sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Ostateczna rekomendacja to sprawdzenie ich strony internetowej, aby zarezerwować stolik lub dowiedzieć się więcej o ofercie restauracji. Może być to doskonała okazja, aby doświadczyć smaków Rydułtowianki osobiście.

Go up