Restauracja Sonata - Brześć Kujawski

Adres: Królewska 2, 87-880 Brześć Kujawski, Polska.
Telefon: 601433711.

Specjalności: Sala weselna, Hotel na wydłużony pobyt, Hotel, Jedzenie z dostawą do domu, Organizator imprez, Planowanie wesel.
Inne ważne informacje: Na miejscu.
Opinie: Ta firma ma 75 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Restauracja Sonata

Restauracja Sonata to jedno z najbardziej popularnych miejsc gastronomicznych w Brześciu Kujawskim. Znajduje się pod adresem Królewska 2, 87-880 Brześć Kujawski, Polska. Możesz się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 601433711. Ta restauracja oferuje wiele specjalności, takich jak sala weselna, hotel na wydłużony pobyt, hotel, jedzenie z dostawą do domu, organizator imprez, planowanie wesel.

Jedną z ważnych informacji o Restauracji Sonata jest to, że wszystkie usługi są świadczone na miejscu, co zapewnia wygodę i komfort klientom. Firma posiada aż 75 recenzji na Google My Business, a ich średnia opinia wynosi 4.5/5, co świadczy o wysokiej jakości usług.

Dla osoby poszukującej informacji o restauracji, Sonata jest doskonałym wyborem ze względu na swoje różnorodne specjalności oraz pozytywne opinie klientów. Znajduje się w dogodnej lokalizacji, co ułatwia dostęp z różnych części miasta.

Zachęcamy do skontaktowania się z Restauracją Sonata poprzez ich stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować swoje miejsce na wyjątkową ucztę lub organizację ważnego wydarzenia. Nie wahaj się, ta restauracja na pewno spełni Twoje oczekiwania

Recenzje dla Restauracja Sonata

Restauracja Sonata - Brześć Kujawski
Kacper Kuligowski
5/5

Gorąco polecam wszystko na wysokim poziomie, przemiła obsługa! Pani Jola bardzo zaangazowana dbała o każdy szczegół imprezy doradziła co do wyboru menu i to był strzał w 10 bo było przepyszne 🙂

Restauracja Sonata - Brześć Kujawski
Marta Urbańska
5/5

Lokal na najwyższym poziomie, pyszne jedzenie, przemiła i pomocna obsługa!

Restauracja Sonata - Brześć Kujawski
Joanna Misterska
5/5

To już kolejna współpraca z Sonatą. Jedzenie jak zwykle przepyszne, świeżutkie a ceny naprawdę w porządku. Bardzo polecam i na imprezy okolicznościowe i na catering ❤️‍?

Restauracja Sonata - Brześć Kujawski
Magda K
5/5

Z ręką na sercu bardzo polecam. Jedzenie przepyszne, duża sala, Panie obsługujące bardzo pomocne. Gdybym miała jeszcze raz organizować jakąkolwiek imprezę to tylko i wyłącznie w tym miejscu ?

Restauracja Sonata - Brześć Kujawski
Agnieszka Z.
5/5

Polecam! Jedzenie bardzo smaczne.Udko kaczki- poezja?

Restauracja Sonata - Brześć Kujawski
Arkadiusz Gawłowski
5/5

Przepyszne jedzenie oraz przemiła obsługa. Wszyscy goście bardzo zadowoleni, także polecam.

Restauracja Sonata - Brześć Kujawski
Patryk Solis
5/5

Mieliśmy przyjemność organizować nasze wesele w Sonacie na 120 osob. Obsługa na najwyższym poziomie. Każdy z gości chwalił jedzenie. Pani właścicielka to złota kobieta, pomocna, zaangażowana, miła, czuliśmy się zaopiekowani. 🙂
Dużym plusem są miejsca noclegowe dla gości.
Polecamy wszystkim z czystym sumieniem. Raz jeszcze dziękujemy!

Restauracja Sonata - Brześć Kujawski
Ewa Trawińska
5/5

Super lokal, świetne jedzenie i cudowna obsługa

Go up