Gruby Benek - Brześć Kujawski

Adres: al. Władysława Łokietka 9, 87-880 Brześć Kujawski, Polska.
Telefon: 500067755.
Strona internetowa: grubybenek.pl.
Specjalności: Pizzeria.
Inne ważne informacje: Odbiór na zewnątrz, Dostawa bez kontaktu, Dostawa, Obsługa zmotoryzowanych, Na wynos, Na miejscu, Jedzenie późnym wieczorem, Małe porcje, Obiad, Kolacja, Katering, Miejsca siedzące, Toaleta, Wi-Fi, Wi-Fi, Przytulne, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Bezpłatny parking przy ulicy, Parking.
Opinie: Ta firma ma 98 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.9/5.

Lokalizacja Gruby Benek

Gruby Benek to pizzeria znajdująca się pod adresem al. Władysława Łokietka 9, 87-880 Brześć Kujawski, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 500067755. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej grubybenek.pl. Specjalizują się w pizzy.

Gruby Benek oferuje wiele udogodnień, takich jak odbiór na zewnątrz, dostawa bez kontaktu, dostawa, obsługa zmotoryzowanych, na wynos, na miejscu, jedzenie późnym wieczorem, małe porcje, obiad, kolacja, katering, miejsca siedzące, toaleta, Wi-Fi, przytulne, swobodna atmosfera, dla całej rodziny, grupy, karty debetowe, karty kredytowe, usługa płatności mobilnych NFC, karty kredytowe, menu dla dzieci, odpowiednie dla dzieci, bezpłatny parking, bezpłatny parking przy ulicy oraz parking.

Opinie na temat Grubego Benka są pozytywne, firma posiada 98 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi 3.9/5.

Dla osób poszukujących dobrej pizzy w przyjaznej atmosferze, Gruby Benek jest idealnym wyborem. Z bogatym menu, dogodnymi opcjami dostawy i obsługi oraz pozytywnymi opiniami, restauracja ta zasługuje na uwagę. Jeśli szukasz miejsca na spotkanie z rodziną, przyjaciółmi lub po prostu na pyszną pizzę, koniecznie odwiedź Grubego Benka. Nie zwlekaj, sprawdź ich stronę internetową i skontaktuj się z nimi już teraz

Recenzje dla Gruby Benek

Gruby Benek - Brześć Kujawski
Angelika
5/5

Czego chcieć więcej 🙂
Pyszna pizza, sympatyczna obsługa i przyjemny klimat. Serdecznie polecam ❤

Gruby Benek - Brześć Kujawski
Włodek Alibaba
1/5

Cena kosmos, 23 zł za wege rollo, wielkość porcji jak dla dziecka, nie polecam.

Gruby Benek - Brześć Kujawski
Miroslaw Jaskolka
1/5

Zamówiłem pizzę z sosem czosnkowym serem cebulą i pieczarkami oraz szynką. Poprosiłem o Extra szynkę za którą dopłaciłem. Koszt pizzy 44,80 rozmiar 32cm. Proszę zobaczyć zdjęcie

Gruby Benek - Brześć Kujawski
Filip Nazdrwicz
1/5

Zamówiliśmy kebaby cena 22 zł a 5 letnie dziecko się tym nie naje sos to jest woda trzeba było jeść nad talerzem bo wszytsko tak kapało nie polecam tego miejsca

Gruby Benek - Brześć Kujawski
AGATA KWIATKOWSKA
1/5

Benrollo z kurczakiem za 22zł sos to woda. Kebab nie wart ceny za mały jak na tą cene.

Gruby Benek - Brześć Kujawski
Mateusz Szaradowski
1/5

Zamówiłem pizzę mega wypas. Pizza dostarczona a wypas został chyba w pizzerii. Zaraz po otwarciu Waszego lokalu byłem bardzo zadowolony. Pizza 5/5. Zawsze płaciłem za dodatkowe składniki i zawsze je otrzymywałem. Dwa ostatnie zamówienia nie dałbym nawet 1 gwiazdki, niestety. Może w przyszłym roku coś zamówię, na razie podziękuję za Waszą pizzę. W załączniku pizza "mega wypas". Ser i plasterek salami na jednym trójkącie. Mega szkoda. Na tą chwilę nie polecam. Raczej kucharzy nie można winić, bo pizza w smaku bardzo dobra. A mała liczba składników na pizzy to ewidentnie cięcie kosztów przez właściciela.

Gruby Benek - Brześć Kujawski
Natalia Mroczkowska
5/5

Byliśmy dziś pierwszy i napewno nie ostatni raz Burgery oraz Pizza przepyszne dawno nie jedliśmy tak dobrego jedzenia . Obsługa bardzo miła ! Polecam?

Gruby Benek - Brześć Kujawski
Luiza (Lokalny przewodnik)
1/5

Zamówiłam pizzę z frytkami . Ogólnie słona bardzo. Brak sosów . Porażka

Go up