Restauracja Platinum - Rydułtowy

Adres: Raciborska 463, 44-280 Rydułtowy, Polska.
Telefon: 452394213.
Strona internetowa: platinum-rydultowy.pl.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Toaleta dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Prywatna sala, Wino, Obiad, Kolacja, Desery, Bar na miejscu, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Menu dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 5 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.4/5.

Lokalizacja Restauracja Platinum

Restauracja Platinum to popularne miejsce gastronomiczne położone pod adresem: Raciborska 463, 44-280 Rydułtowy, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: 452394213, a także odwiedzić ich stronę internetową: platinum-rydultowy.pl. Restauracja Platinum specjalizuje się w szerokim wyborze dań restauracyjnych.

Co wyróżnia Restaurację Platinum Oprócz bogatego menu, oferuje również usługi takie jak dostawa, dania na wynos oraz możliwość spożycia posiłku na miejscu. Lokal jest przyjazny dla osób na wózkach, a także oferuje szeroki wybór alkoholi, w tym alkoholi wysokoprocentowych. Restauracja Platinum jest otwarta do późnych godzin wieczornych, serwując kawę, koktajle, małe porcje, piwo, wino, obiady, kolacje oraz desery. Dodatkowo, na miejscu znajduje się bar oraz przytulna sala, tworząc swobodną atmosferę odpowiednią dla całych rodzin i grup.

Warto zauważyć, że Restauracja Platinum umożliwia rezerwacje, akceptuje karty debetowe i kredytowe, a także oferuje usługę płatności mobilnych NFC. Dla najmłodszych gości przygotowane jest specjalne menu dla dzieci. Firma ma doskonałe opinie, z pięcioma recenzjami na Google My Business i średnią oceną wynoszącą 3.4/5.

Jeśli szukasz miejsca na smaczny posiłek w przyjaznej atmosferze, Restauracja Platinum może być doskonałym wyborem. Z bogatym menu i szerokim wyborem alkoholi, z pewnością zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Dostępne usługi takie jak dostawa, na wynos i rezerwacje sprawiają, że warto odwiedzić to miejsce niezależnie od okazji.

Zachęcamy do skontaktowania się z Restauracją Platinum poprzez ich stronę internetową, gdzie można znaleźć więcej informacji na temat menu, godzin otwarcia i aktualnych promocji. Nie zwlekaj, sprawdź co ma do zaoferowania Restauracja Platinum już teraz

Recenzje dla Restauracja Platinum

Restauracja Platinum - Rydułtowy
Tomasz Hans
5/5

Witam wszystkich głodomorów lokal Platinum godny polecenia rosół wręcz przypomniał mi czasy dzieciństwa (pierwsza komunia)jedynie mógł by być bardziej gorący poza tym nie można się do niczego przyczepić roladka smaczna porcje duże obsługa bardzo pomocna i przede wszystkim miła pan doradził mi do obiadku piwko żywiec białe no strzał w dziesiątkę Bende wracał co niedziela

Restauracja Platinum - Rydułtowy
MaZak
1/5

Czekaliśmy na obsługę tak długo jakby szli piechotą z Katowic.

Restauracja Platinum - Rydułtowy
Bartosz Smołka
5/5

Dobre jedzenie, fajny klimat i obsługa polecam ?

Restauracja Platinum - Rydułtowy
Sandra Ks
5/5

Wszystko super rosół pyszny makaron zajebisty czyli to co najważniejsze drugie danie to jak na zdjęciach duże porcje bardzo dobre musicie troszkę popracować nad kluskami bo jednak dziś jakieś twarde mniej mąki hehe ale W rejonie jesteście najlepsi na dzień dzisiejszy bardzo fajne menu Jak się nic nie zmieni będziemy wracać!i ceny ok

Restauracja Platinum - Rydułtowy
Kubson
1/5

Go up