Restauracja Nowakowski & Skitek - Owińska

Adres: Poznańska 13A, 62-005 Owińska, Polska.
Telefon: 612210007.
Strona internetowa: restauracja.nscatering.pl.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Ogródek, Odbiór na zewnątrz, Dostawa bez kontaktu, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Dobre drinki, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, To miejsce oferuje dania wegańskie, W ofercie dania wegetariańskie, Wino, Śniadanie, Późne śniadanie, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Wi-Fi, Wi-Fi, Przytulne, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Dobre miejsce na przyjęcia urodzinowe dla dzieci, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 882 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja Restauracja Nowakowski & Skitek

Restauracja Nowakowski & Skitek to popularna restauracja położona przy Adres: Poznańska 13A, 62-005 Owińska, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem Telefon: 612210007. Więcej informacji znajdziesz na ich stronie internetowej: Strona internetowa: restauracja.nscatering.pl.

Restauracja Nowakowski & Skitek specjalizuje się w serwowaniu pysznych dań. Mają w ofercie szeroki wybór potraw, w tym dania wegańskie i wegetariańskie. Dodatkowo, restauracja oferuje możliwość odbioru na zewnątrz, dostawę bez kontaktu, a także posiada przyjazne miejsca dla osób na wózkach. Znajdziesz tu również duży wybór alkoholi, kawę, koktajle, piwo, wino oraz desery.

Opinie na temat Restauracji Nowakowski & Skitek są bardzo pozytywne, firma ma aż 882 recenzje na Google My Business. Średnia ocena wynosi 4.6/5.

Restauracja ta to idealne miejsce dla rodzin, grup oraz osób poszukujących dobrej jakości jedzenia w przyjaznej atmosferze. Mają bezpłatny parking, miejsca siedzące, bar na miejscu, toaletę, dostęp do Wi-Fi, możliwość rezerwacji oraz akceptują karty płatnicze.

Jeśli szukasz miejsca na urodzinowe przyjęcie dla dzieci, Restauracja Nowakowski & Skitek jest doskonałym wyborem. Mają krzesełka do karmienia, menu dla dzieci i odpowiednie warunki dla najmłodszych gości.

Na zakończenie, gorąco polecamy odwiedzenie Restauracji Nowakowski & Skitek i skontaktowanie się z nimi poprzez ich stronę internetową. Będziesz miło zaskoczony bogatym menu i przyjazną atmosferą

Recenzje dla Restauracja Nowakowski & Skitek

Restauracja Nowakowski & Skitek - Owińska
Joanna P.
5/5

W restauracji Nowakowski & Skitek zamówiliśmy catering na imprezę firmową- nie zawiedliśmy się- wszystko było przepyszne, idealnie podane a obsługa idealna. Poznaliśmy tez Pana Nowakowskiego który wszystkiego nadzorował, aby odbyło się to na jak najwyższym poziomie. Niedługo mamy kolejny catering – tym razem w formie wielkanocnego śniadania z tradycyjnymi polskimi potrawami i już nie możemy się doczekać ! Pozdrawiamy ekipę z Restauracji Nowakowski & Skitek !

Restauracja Nowakowski & Skitek - Owińska
Agata Krawczyk-Wężyk
5/5

Bardzo miła rodzinna restauracja. Dania niebanalne, pełne smaku, a porcje odpowiednio duże, żeby się najeść. Wnętrze dosyć eleganckie, a stoliki na dworze bardzo zachęcające żeby jeść ja dworze. Jest menu dla dzieci, a niezjedzone danie chętnie nam spakowane do domu ? Także polecam serdecznie!

Restauracja Nowakowski & Skitek - Owińska
Viola Matecka
5/5

Wspaniałe miejsce niepozorne z zewnątrz. Ale bardzo smaczne jedzenie z miłą obsługą. Często z imprezami rodzinnymi, ale ponieważ są 2 sala zawsze można znaleźć miejsce. Rewelacja

Restauracja Nowakowski & Skitek - Owińska
Jola D.
4/5

Pojedyncza obsługa sali restauracyjnej w niedzielę, to nieporozumienie. Jedna z kaw - czarna, tzw. "sypana", tylko letnia, choć nawet nie była z mlekiem. Druga w trakcie podawania rozlana trochę na podstawek, bez przeprosin czy wręcz wymiany. Herbata mało intensywna, podana w imbryczku, ale co z tego, jeżeli też nie była gorąca.
Do tego nawet przypomnienie kelnerce o zamówionym soku, nie poskutkowało jego podaniem.
Przy tej ilości klientów, zabezpieczenie jednej, zestresowanej obciążeniem pracy kelnerki, to ciężkie niedopatrzenie. Ceny nie są najniższe, lokal prezentuje się przyjemnie, więc zrażanie klientów brakiem właściwej obsługi w niedzielne popołudnie, to ze strony właściciela duży błąd.

Restauracja Nowakowski & Skitek - Owińska
Dorota S.
5/5

Jedzenie pyszne. Menu po angielsku, ale tylko jedna strona i niestety niezaktualizowana. Czy naprawdę trzeba czekać 20 minut na piwo i wodę?

Restauracja Nowakowski & Skitek - Owińska
Piotr
4/5

Bardzo smaczne potrawy, ale ceny lekko przesadzone. 200 ml napoju gazowanego 10 zł

Restauracja Nowakowski & Skitek - Owińska
Katarzyna Zaremba
5/5

Pyszny makaron! Bardzo miła obsługa i fajny klimat. Lubię tu przychodzić i bardzo polecam zatrzymać się na chwile wytchnienia. Po pysznym obiedzie można zjeść bardzo smaczne lody - najlepsze jakich przyszlo mi ostatnio spróbować. Polecam to miejsce z czystym sumieniem 🙂

Restauracja Nowakowski & Skitek - Owińska
Nadia
5/5

Jedzenie obłędnie pyszne, bardzo miła i profesjonalna obsługa. Restauracja jest ulokowana tez w spokojnym i pięknym miejscu, całość robi super wrażenie - na pewno wpadniemy jeszcze nie raz na ten pyszny rosół i schabowego ? Polecam!

Go up