Pizzeria ,,Avanti" - Aleksandrów Kujawski

Adres: Fryderyka Chopina 7, 87-700 Aleksandrów Kujawski, Polska.
Telefon: 606417784.

Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Jedzenie późnym wieczorem, Małe porcje, Obiad, Kolacja, Swobodna atmosfera, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 84 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.7/5.

Lokalizacja Pizzeria ,,Avanti"

Pizzeria Avanti to popularna restauracja położona w mieście Aleksandrów Kujawski, Polska. Znajduje się pod adresem Fryderyka Chopina 7, 87-700 Aleksandrów Kujawski, co sprawia, że jest łatwo dostępna dla mieszkańców i turystów.

Jedną z głównych specjalności Pizzerii Avanti jest Restauracja, co oznacza, że goście mogą cieszyć się bogatym menu zarówno na miejscu, jak i na wynos. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia dostawy, co sprawia, że nawet w domowym zaciszu można delektować się pysznymi wypiekami.

Warto również wspomnieć o udogodnieniach dla osób niepełnosprawnych, ponieważ restauracja oferuje wejście dostępne dla osób na wózkach oraz parking dedykowany dla nich. Poza tym, Pizzeria Avanti zapewnia swobodną atmosferę, małe porcje, posiłki serwowane zarówno na obiad, jak i kolację, a także specjalne menu dla dzieci.

Opinie na temat Pizzerii Avanti są pozytywne, firma zdobyła 84 recenzje na Google My Business, a średnia ocena wynosi 3.7/5. To świadczy o wysokiej jakości jedzenia oraz obsługi, co sprawia, że warto odwiedzić to miejsce.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Pizzerią Avanti poprzez stronę internetową, aby skorzystać z jej usług. Niezależnie od tego, czy ktoś szuka miejsca na romantyczną kolację, rodzinny obiad czy po prostu pyszną pizzę na wynos, ta restauracja z pewnością spełni oczekiwania.

Recenzje dla Pizzeria ,,Avanti"

Pizzeria ,,Avanti
Michalina Urbańska
1/5

Pani przez telefon nie miła. Koszt pizzy 59 zł a wyglądała i smakowała jak odgrzana z poprzedniego dnia. Pół Fungi pół Margarita

Pizzeria ,,Avanti
Adam
2/5

Średnio na jeża, szału nie ma... kilkanaście lat temu na samym początku to było coś, a teraz różnie bywa. Raz lepiej, raz gorzej

Pizzeria ,,Avanti
Kacper Przybysz
1/5

Zamówiłem pizze przyszła szybko ale za to była zimna zjadłem 2 kawałki i rozbolał mnie brzuch

Pizzeria ,,Avanti
ACE TUNING - FILE SERVICE
5/5

Tyle miejsc zjeździliśmy. jadało się pizzę wszędzie, ale tylko w Avanti smakuje zawsze tak jak powinna i za każdym razem tak samo. Poza samą pizzą wisienka na torcie to zawsze super obsługa pozdrawiam i dziękuję

Pizzeria ,,Avanti
Michał 123
1/5

Nie polecam zamówiłem pizze. Dostałem ją miękką mokrą od spodu. Nie było talerzyków żeby chociaż na nich zjeść bo gdy brałem w rękę to się cała rozpadała nie polecam.

Pizzeria ,,Avanti
fitness Wiola
5/5

Pizza bardzo pyszna,polecam .

Pizzeria ,,Avanti
Michal S
5/5

Najlepsza pizza w mieście, na najlepszym cieście. Capricciosa i Pepperoni są super. Zapiekanka też. Jako wieloletni klient ( około 20 lat ) nie mogę powiedzieć złego słowa o obsłudze lokalu czy to na miejscu czy też przez telefon. Zawsze miło i przyjaźnie. Pani obsługująca, podziw i szacunek za szybką obsługę i współczucie za pracę w tak ciepłym miejscu przy piecu. Rozmiar pizzy 50cm jest mega dla wygłodniałych pizzo-maniaków. W ostatnim czasie parę razy próbowałem zweryfikować jedno gwiazdkowe opinie z niepowodzeniem. Dochodzę do wniosku że należą one od osób z konkurencji lub mniej rozwiniętych intelektualnie osobników z małym zasobem słów lub co gorsze pod wpływem "gazu" co oprócz podwórkowej mowy nie wiedzą jak złożyć zamówienie.
5 gwiazdek w pełni zasłużone.

Pizzeria ,,Avanti
Aleksandra Wojciechowska
5/5

Najlepsza pizza w mieście. Od lat wciąż taki sam wysoki poziom. Człowiek przyjeżdża po 3 latach, bierze tą samą ulubioną pizzę i smakuje jak kiedyś.

Go up