Restauracja Na Skarpie Teresa Kawka - Barcin

Adres: Doktora Stanisława Krzysia 5, 88-190 Barcin, Polska.
Telefon: 570100883.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Wino, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty kredytowe, Dobre miejsce na przyjęcia urodzinowe dla dzieci, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 57 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Restauracja Na Skarpie Teresa Kawka

Restauracja Na Skarpie Teresa Kawka to jedno z najbardziej popularnych miejsc gastronomicznych w Barcinie, Polska. Znajduje się pod adresem Adres: Doktora Stanisława Krzysia 5, 88-190 Barcin, Polska. i można się z nią skontaktować pod numerem telefonu Telefon: 570100883.

Restauracja specjalizuje się w różnorodnych daniach, oferując szeroki wybór potraw. Na ich Strona internetowa: stronie na Facebooku można znaleźć więcej informacji na temat menu i aktualnych promocji.

Co wyróżnia tę restaurację to nie tylko smaczne jedzenie, ale także różnorodność usług. Oprócz możliwości zamówienia na wynos i dostawy, restauracja oferuje także przyjemną atmosferę, bogaty wybór alkoholi, w tym wysokoprocentowych, kawę, koktajle, piwo, wino, obiady, kolacje, desery, możliwość kateringu, oraz wiele innych atrakcji.

Restauracja Na Skarpie Teresa Kawka jest przyjazna dla rodzin, oferując krzesełka do karmienia, menu dla dzieci i odpowiednie warunki dla najmłodszych gości. Miejsce to jest także odpowiednie dla organizacji urodzinowych dla dzieci, co sprawia, że jest idealne na różnego rodzaju spotkania rodzinne.

Zgodnie z opinią użytkowników na Google My Business, restauracja ma 57 recenzji, a ich średnia ocena wynosi 4.4/5, co świadczy o wysokiej jakości usług świadczonych przez tę restaurację.

Jeśli szukasz miejsca na pyszny posiłek w przyjemnej atmosferze, Restauracja Na Skarpie Teresa Kawka to doskonały wybór. Zachęcamy do kontaktu poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować stolik lub dowiedzieć się więcej o ich ofercie. Nie pożałujesz

Recenzje dla Restauracja Na Skarpie Teresa Kawka

Restauracja Na Skarpie Teresa Kawka - Barcin
Aga W
1/5

Lokal nie zasługuje nawet na jedną gwiazdkę. Byliśmy tam pierwszy i ostatni raz. Lokal zimny, goście częściowo siedzieli w kurtkach zimowych. Karta bardzo okrojona. Nie było żadnej pozycji z karty na którą mieliśmy apetyt ? Na zamówienie czekaliśmy bardzo długo, po czasie Pani kelnerka przyniosła nam....zimny rosół ? Szarlotka dotarła po kolejnych 20 minutach czekania...bardzo cieńutka, sucha i twarda jak podeszwa.
Mąż zamówił konkretne piwo przy ladzie, natomiast kelnerka przyszła z zupełnie innym, ponieważ tego wcześniej zamówionego nie było na stanie. To najsłabszy bar...(bo restauracją tego nie można nazwać) w jakim mieliśmy możliwość spróbować jedzenia ?

Restauracja Na Skarpie Teresa Kawka - Barcin
Monika Monika
3/5

Byłam na dwóch imprezach, raz zamawiałam catering i prosiłam o zestaw kolorowych zakąsek, obojętnie co- byleby nie galarty (podkreślałam to kilka razy bo upał i impreza na dworzu) i otrzymałam galarty 😉 Z kolei imprezy to słaba obsługa. Roczek na ponad 20osob, w bufecie trzy filiżanki na kawę i brak mleka i wody ekspresie. Soki w cenie i były uzupełnione tylko na początku imprezy. Jak poskładalismy talerze i zbędne rzeczy ze stołu w stosik żeby kelnerka mogła zabrać to stały tak do końca imprezy czyli ponad godzinę i te puste dzbanki na soki. Ceny Pani nie potrafiła określić praktycznie do momentu zapłaty z tego co mi wiadomo. Natomiast jedzenie bardzo smaczne i lokal super na takie imprezy. Dostępna ścianka do dekoracji. Ceny też przystępne

Restauracja Na Skarpie Teresa Kawka - Barcin
Hanna Czajkowska
5/5

To moja druga wizyta, chociaż kiedyś korzystsłam z katerimgu. Jedzenie doskonałe. Zupy smaczne. Dziękuję za wspaniały posiłek.

Restauracja Na Skarpie Teresa Kawka - Barcin
marek liwocha
5/5

Bardzo smaczne jedzenie, duży wybór, pyszne ciasto do kawy,Bardzo Polecam.

Restauracja Na Skarpie Teresa Kawka - Barcin
Anna Kurowska
5/5

Przepyszne gołąbki, duże porcje, za rozsądną cenę, polecam serdecznie ?

Restauracja Na Skarpie Teresa Kawka - Barcin
asia mac
5/5

Lokal przepięknie odnowiony, nowoczesny, zadbany.
Przepyszne jedzenie i miła obsługa.
Przemiła właścicielka, sprawna i łatwa organizacja.
Jeśli ktoś zastanawia się nad wyborem tego lokalu na swoją uroczystość- SERDECZNIE POLECAM!!!

Restauracja Na Skarpie Teresa Kawka - Barcin
Dawid Burdelak
5/5

Jedna z moich najulubieńszych restauracji. To tam byłem na wielu imprezach - moja osiemnastka i innych, urodziny, stypa i chrzest. W dodatku niedawno odmalowane i odnowione. Jestem pod ogromnym wrażeniem!!!

Restauracja Na Skarpie Teresa Kawka - Barcin
Andrzej Magdalny
1/5

Jedzenie dobre ale obsługa kelnerska żenada ja sam większe imprezy obsługiwałem i niczego na stole nie brakowało.

Go up