Pato Pizza Barcin - Barcin

Adres: 4 Stycznia 41, 88-190 Barcin, Polska.
Telefon: 697564448.
Strona internetowa: abruzzo.pl.
Specjalności: Pizzeria.
Inne ważne informacje: Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Małe porcje, Piwo, W ofercie dania wegetariańskie, Obiad, Kolacja, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Toaleta unisex, Przytulne, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 189 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Pato Pizza Barcin

Pato Pizza Barcin jest popularną pizzerią położoną w Barcinie, Polska. Znajdziesz ją pod adresem 4 Stycznia 41. To idealne miejsce dla miłośników pizzy, którzy szukają wyjątkowego doświadczenia kulinarne.

Restauracja oferuje szeroki wybór specjalności, głównie skupiając się na pysznych włoskich pizzach. Możesz skorzystać z dostawy, zamówić na wynos lub zjeść na miejscu. Lokal jest przyjazny dla osób na wózkach, a także oferuje parking i wejście dostępne dla nich.

W menu znajdziesz alkohol, kawę, piwo, dania wegetariańskie, obiad, kolację, a nawet specjalne menu dla dzieci. Atmosfera jest przytulna i swobodna, idealna dla całej rodziny czy grup. Możliwa jest rezerwacja stolika, a także akceptowane są karty debetowe i kredytowe.

Ta firma cieszy się dobrą reputacją, z 189 recenzjami na Google My Business i średnią opinią 4/5. To dowodzi wysokiej jakości obsługi i doskonałego jedzenia.

Jeśli szukasz miejsca na smaczną pizzę w przyjaznej atmosferze, Pato Pizza Barcin jest idealnym wyborem. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skontaktowania się z nimi, aby zarezerwować stolik lub skorzystać z dostawy

Recenzje dla Pato Pizza Barcin

Pato Pizza Barcin - Barcin
Michał Rzeźnik
1/5

Pizza okropna, obsługa słaba. Do tego ciepła pepsi bo z oszczędności wyłączona lodówka. Do tego przydałoby się tam posprzątać. Dostalem brudna szklankę. I przed tworzeniem menu polecam sprawdzić pisownię dań w internecie.

Pato Pizza Barcin - Barcin
Kinga Gidaszewska
2/5

Pizza w miarę smaczna, ale dość droga w stosunku do jakości i wielkości. Brak możliwości swobodnego wjazdu wózkiem w przypadku posiadania dzieci że względu na dużą ilość schodów. Przesadzili nas też brak czystości w restauracji. Klient wyszedł A stolik po nim zamiast zostać wyczuszczony to latały muchy...

Pato Pizza Barcin - Barcin
Aleksandra
1/5

Lokal miał dobrą pizzę i opinie ..do czasu. Po ostatnim zatrudnieniu nowych pracownic, pizza nagminnie jest przypalona i niesmaczna. Pracownice naśmiewają się z klientów. Zwłaszcza gdy Ci wyróżniają się ubiorem, makijażem.. Panowie rozwożący pizzę nie pozostają w tym gorsi od koleżanek. Przy kasie stoi dziewczyna z długimi paznokciami. I jakby tego było mało, brakuje jej kilku szt sztucznych paznokci. Klient oczyma wyobraźni, widzi je w swojej pizzy czy innym daniu ponieważ ta sama pani przyrządza również jedzenie. Pracownicy wygłupiają się zamiast pracować. Jedna z pań wskoczyła na plecy panu rozwożącemu pizzę gdy ten pakował jedzenie. Zostało one zgniecione i w takim stanie pojechało do klienta. Widać że z braku laku, zatrudniane są przypadkowe osoby. A szkoda, miejscówka była najlepsza w mieście. Dziś jest jedną z gorszych

Pato Pizza Barcin - Barcin
Weronika Gajownik
1/5

Po tym jak zatrudnili nową obsługę w tym lokalu pizzy bym już nigdy nie zamówiła... zwłaszcza na dowóz
. Dosyć że spalona i cienka to dostarczona była zimna ,teraz się nie dziwię że osoba która nie utrzymała swojego lokalu nie potrafi pizzy zrobic .I co do pizzy to widzę że nie ja mam tylko taką opinię bo widzę tu dużo takich. A będąc na miejscu zostałam niemile obsłużona .
Szanowna Pani do zwolnienia !

Pato Pizza Barcin - Barcin
Ola
1/5

Bardzo,ale to bardzo jestem zawiedziona. Kiedyś ten lokal to normalna obsługę posiadał, a teraz brak słów. Nie dość, ze dziewczyna, która jest na obsłudze jest nie miła, nie kulturalna,. To na dodatek jak odpiera telefon rzuca przekleństwami. Jeśli nie chce wam się pracować to tego nie róbcie. Ale praca w gastronomi jest taka, że raz ruch jest raz nie ma. I dla uwagi właściciela dziwi mnie to że pozwala Pan na takie zachowanie pracownicy. Żeby podczas godzin pracy wyłączała przy Panu na dodatek telefon.
Nie polecam. Nigdy nie ma tego czego się oczekuje.

Pato Pizza Barcin - Barcin
Xxdawidos x
4/5

Generalnie dobre jedzonko,polecam kebaba i pizzę,szczególnie z ananasem. Wystrój taki sam jak podczas rezydowania tam abruzzo. Dowóz do domu możliwy lecz często trzeba czekać długi czas. Nie ma podjazdu dla niepełnosprawnych

Pato Pizza Barcin - Barcin
Tomek Błaszczyński
1/5

Zawiodłem się dzisiaj bardzo zamiast shawerma z wieprzowiną dostałem mięso kebab bardzo wysuszone chyba byłem pierwszym klientem od dłuższego czasu, a obsługa chamska, jakby pracowali za karę. Dwie pizze zostały wręcz rzucone na stół. Moja noga już tu więcej nie powstanie.

Pato Pizza Barcin - Barcin
Piotr Gilarski
1/5

Gumowe niedopieczone ciasto .
Całość bez smaku . Sos ponidorowy bez smaku ... pierwszy raz w życiu jadlem "plastikową" pizze . Z całości najlepszy był napój lipton . Szkoda bo zobaczyłem młodych ludzi ktorzy podjęli sie prowadzeniu lokalu gastronomicznego , w fajnym stylistycznie lokalu. Dwie pizze o różnorodnych składnikach niesmaczne i sztuczne.
Nie polecam puki nie naucza się doprawiać i gotować

Go up