Restauracja Herbarium w Zamku Golubskim - Golub-Dobrzyń

Adres: PTTK 13, 87-400 Golub-Dobrzyń, Polska.
Telefon: 735463107.

Specjalności: Restauracja.

Opinie: Ta firma ma 147 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Restauracja Herbarium w Zamku Golubskim

Witaj! Oto informacje o restauracji znajdującej się pod adresem PTTK 13, 87-400 Golub-Dobrzyń, w Polsce. Numer telefonu do kontaktu to 735463107. Specjalnością tego miejsca jest oczywiście kuchnia restauracyjna.

Zgodnie z opiniami na Google My Business, restauracja ta zbiera pochwały od swoich gości. Posiada aż 147 recenzji, a średnia ocena wynosi 4.3 na 5. To bardzo dobry wynik, co sugeruje, że warto odwiedzić to miejsce.

Lokalizacja w Golub-Dobrzyniu sprawia, że jest to dogodne miejsce dla mieszkańców oraz turystów. Restauracja oferuje prawdopodobnie dania kuchni polskiej lub regionalnej, co może być interesującym doświadczeniem dla miłośników lokalnych smaków.

Jeśli szukasz miejsca na obiad, kolację lub po prostu chcesz spróbować czegoś nowego, warto rozważyć odwiedzenie tej restauracji. Warto także skorzystać z możliwości przeczytania recenzji innych klientów, aby lepiej poznać doświadczenia innych osób.

Na zakończenie, Gorąco zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej restauracji, gdzie możesz znaleźć więcej informacji oraz zarezerwować stolik. To doskonały sposób na sprawdzenie menu, godziny otwarcia i ewentualne promocje.

Smacznego!

Recenzje dla Restauracja Herbarium w Zamku Golubskim

Restauracja Herbarium w Zamku Golubskim - Golub-Dobrzyń
Mary Jay
5/5

Restauracja mieści się w zamkowych murach. Stołów jest sporo, na ścianach wiszą suszone zioła, w głośnikach cicho gra muzyka.
Rosół i zupa grzybowa smakowała moim towarzyszom. Pochwałę zyskał też placek po krzyżacku. Moje danie, kluchy ziemniaczane w wersji z twarogiem, niestety było rozczarowujące. O ile kluski miały przyjemną konsystencję, o tyle smaku nie miały. Zestaw surówek uratował sytuację - po wmieszaniu w kluski kapusty, mogłam dokończyć obiad.
Na pochwałę zasługuje szybkość z jaką wydano nam zamówienie. Obsługująca nas Pani Kelnerka była uprzejma.

Restauracja Herbarium w Zamku Golubskim - Golub-Dobrzyń
Piotr N.
4/5

Restauracja zamkowa na pierwszy sprawia wrażenie nieco z poprzedniej epoki. Jednakże jedzenie, obsługa oraz ceny miłe nas zaskoczyły. Zamówiliśmy na lunch żurek, kluchy oraz lemoniadę. Wszystko otrzymaliśmy szybko. Jedzenie było smaczne oraz ładnie podane. Toalety w restauracji w o wiele lepszym standardzie niż te na dziedzińcu. Dodatkowo w ofercie lokalne piwo również na wynos w czteropakach.

Restauracja Herbarium w Zamku Golubskim - Golub-Dobrzyń
Małgorzata Żukowska
5/5

Bardzo miła obsługa,smaczne jedzenie, ceny umiarkowane

Restauracja Herbarium w Zamku Golubskim - Golub-Dobrzyń
Sylwester Jasiński
5/5

Byłem tam na wyprawie rowerowej, i zajrzałem do tej restauracji to byłem zdziwiony pozytywnie.

Restauracja ma swój klimat w zamkowych komnatach, zamówione jedzenie było bardzo dobre. Żurek z ziemniakami był mega smaczny a na deser sernik czekoladowy to Poezja

Na pewno tam wrócę, w przyszłości.

Restauracja Herbarium w Zamku Golubskim - Golub-Dobrzyń
Wlo Woźniak
2/5

Bywam w restauracji średnio co parę tygodni i mogę powiedzieć parę rzeczy. W wakacje obsługa kelnerska na dobrym poziomie, panie uśmiechnięte i chętne do doradzenia. Mały mankament to, że część kelnerek nie potrafi podstaw angielskiego i moim znajomym ciężko było się dogadać. Jedzenie w wakacje? Bajka, wszystko świeże i smaczne. Jednak od jakiegoś czasu kelnerki są zbyt zajęte rozmową ze sobą lub siedzeniem w telefonie zamiast podejść do klienta i upewnić się że wszystko smakuje i jest dobre. Notorycznie gdy chce zamówić świeżo wyciskany sok zostaje informowany że albo maszyna się popsuła lub

Restauracja Herbarium w Zamku Golubskim - Golub-Dobrzyń
Jakub Boniecki
5/5

Restauracja bardzo przyjemna, miła obsługa, jedzenie smaczne, ale te wulgaryzmy i głośna muzyka z zaplecza nie przystoi na restauracje, napewno odwiedzę jeszcze to miejsce

Restauracja Herbarium w Zamku Golubskim - Golub-Dobrzyń
Viola
5/5

Klimatyczne miejsce przy zamku. Pani obsługująca bardzo miła. W oczekiwaniu na zwiedzenie zamku zamówiliśmy wino grzane z pomarańczą, miodem i goździkami oraz lemoniadę cytrynową. Wszystko bardzo smaczne.

Restauracja Herbarium w Zamku Golubskim - Golub-Dobrzyń
Dominika Piotrowska
5/5

Restauracja mieści się na samym dziedzińcu Zamku Golubskiego, czyli parter zatem osoba niepełnosprawna może tam swobodnie dotrzeć. Wnętrze jest bardzo gustowne i klimatyczne. Na ścianach są zioła. Można je również kupić. Bardzo miła obsługa. Restauracja obsługuje również gości hotelowych zamku. Organizowaliśmy imprezę i personel był bardzo pomocny. Jedzenie bardzo dobre. Polecam

Go up