Restauracja Dom Weselny Joker - Koszyce

Adres: Elżbiety Łokietkówny 16, 32-130 Koszyce, Polska.
Telefon: 413514113.
Strona internetowa: joker-koszyce.com.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Ogródek, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Miejsca siedzące, Karty debetowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 204 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Restauracja Dom Weselny Joker

Restauracja Dom Weselny Joker to urocze miejsce znajdujące się pod adresem Elżbiety Łokietkówny 16, 32-130 Koszyce, Polska, które specjalizuje się w restauracyjnej kuchni. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 413514113 lub odwiedzić ich stronę internetową joker-koszyce.com.

Oprócz charakterystycznej restauracyjnej oferty, Restauracja Dom Weselny Joker oferuje również ogródek oraz parking dostępny dla osób na wózkach. Mają również wygodne miejsca siedzące oraz przyjmują karty debetowe i karty kredytowe. Dla wygody klientów, zapewniona jest również usługa płatności mobilnych NFC.

Według opinii klientów, firma ta cieszy się dobrą reputacją, posiadając aż 204 recenzje na Google My Business. Średnia ocena wynosi 4.3/5, co świadczy o wysokiej jakości usług świadczonych przez Restaurację Dom Weselny Joker.

Dla wszystkich, którzy szukają wyjątkowego miejsca na obiad, kolację czy specjalną okazję, Restauracja Dom Weselny Joker jest doskonałym wyborem. Ich specjalności kulinarnych oraz przyjazna atmosfera sprawią, że każda wizyta będzie niezapomniana.

Jeśli poszukujesz miejsca, gdzie możesz delektować się wyśmienitym jedzeniem i cieszyć się przyjemną atmosferą, Restauracja Dom Weselny Joker jest idealnym miejscem dla Ciebie. Nie wahaj się odwiedzić ich strony internetowej i skontaktować się z nimi, aby zarezerwować stolik lub dowiedzieć się więcej o ich ofercie

Recenzje dla Restauracja Dom Weselny Joker

Restauracja Dom Weselny Joker - Koszyce
Sylwester Bogdal
5/5

Smaczne jedzenie,bardzo miła obsługa

Restauracja Dom Weselny Joker - Koszyce
jakub ŁATA
5/5

Miła atmosfera , dobre, smaczne jedzenie i bardzo przystępne ceny , jak na dzisiejsze czasy. Polecam bardzo

Restauracja Dom Weselny Joker - Koszyce
Roksana Resler
5/5

Świetne jedzenie oraz wspaniała obsługa podczas imprezy okolicznościowej. Lokal godny polecenia!!!!!

Restauracja Dom Weselny Joker - Koszyce
wiesław Dioniziak
1/5

Miło spędzony czas w ogródku restauracji,jedzenie naprawdę dobre,miła obsługa.Napewno skorzystamy ponownie.Polecam.Niestety po 11 miesiącach zamówiłem obiad ,z braku miejsc wewnątrz,zostałem wysłany na zewnątrz do stolika jedynego wolnego który był brudny.Pani podała zupę, a sztućce na brudny stolik,oczywiście sam coś przemyłem,przy podaniu drugiego dania nie zwracałem zastrzeżeń myślałem że pani poczyni kroki aby przemyć. Popiół po pętach na dalszej części stolika też jej nie przeszkadzał.Moim zdaniem nazwa Restauracja to pomyłka.

Restauracja Dom Weselny Joker - Koszyce
Zuzanna Opyrchał
5/5

Super jedzenie,super obsługa.Polecam.

Restauracja Dom Weselny Joker - Koszyce
anita witek
1/5

Nie polecam. Porównując chrzciny z grudnia a komunie z maja (taka sama liczba gosci-17) DUZO mniej jedzenia za większą kwotę za osobę. O chleb na stół trzeba prosić obsługę 3 razy żeby wogole dostarczyli. Tort który był gratis pokrojony tak cienko że krakow było widać przez niego. Oczywiście pozostałość z torta ok 2kg została nie dana gdyż Kierowniczka stwierdziła że został malutki kawałeczek. Nigdy więcej tam imprezy i ODRADZAM KAZDEMU!!!

Restauracja Dom Weselny Joker - Koszyce
Ernest Czyż
5/5

Jedzenie bardzo smaczne, wszystko doprawione i wypieczone ? dania robione na świeżo, nie odgrzewane w mikrofali. Potrawy dla 4 osób podane w ciągu 20 minut od zamówienia. Miła obsługa i czysty lokal ? serdecznie polecam!

Restauracja Dom Weselny Joker - Koszyce
Joanna
2/5

Kuchnia słaba i ciężka, niejednokrotnie zdarzyło się, że osoby po zjedzonym posiłku bolał brzuch i miały problemy żołądkowe. Poza tym zupa powinna być podana ciepła, a nie letnia.

Go up