Jadło pod stokiem - Bałtów

Adres: 27-423 Bałtów, Polska.

Specjalności: Bar, Zajazd, Restauracja.
Inne ważne informacje: Na wynos, Na miejscu, Dostawa, Alkohol, Jedzenie, Piwo, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy.
Opinie: Ta firma ma 65 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.5/5.

Lokalizacja Jadło pod stokiem

Jadło pod stokiem 27-423 Bałtów, Polska

Jadło pod stokiem to miejsce, które każdy miłośnik dobrej kuchni powinien odwiedzić. Zlokalizowane w Bałtowie, Polska, przy Adres: 27-423, to Bar, Zajazd, Restauracja oferująca szeroki wybór potraw i napojów.

Specjalnością tego miejsca są dania kuchni polskiej oraz atmosfera, która sprawia, że każdy gość czuje się jak w domu. Można tu delektować się alkoholem, wybornym piwem oraz przysmakami kuchni tradycyjnej. Dodatkowo, Jadło pod stokiem zapewnia możliwość zamówienia jedzenia na wynos, na miejscu oraz dostawę, co sprawia, że jest to idealne miejsce zarówno na szybki posiłek, jak i na dłuższe spotkanie w gronie przyjaciół.

Inne ważne informacje o Jadło pod stokiem to przytulne wnętrze, swobodna atmosfera, toaleta dla gości oraz możliwość obsługi grup. Firma cieszy się dobrą reputacją, z czego świadczy 65 recenzji na Google My Business. Średnia opinia wynosi 3.5/5, co świadczy o zadowoleniu klientów z oferowanych usług.

Jeśli jesteś w okolicy Bałtowa i szukasz miejsca, gdzie można dobrze zjeść i miło spędzić czas, Jadło pod stokiem jest idealnym wyborem. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skorzystania z oferty tego uroczego lokalu. Nie pożałujesz

Recenzje dla Jadło pod stokiem

Jadło pod stokiem - Bałtów
Artur T
4/5

Bardzo fajne miejsce przy samym stoku, klimatyczne i ciepłe, jest kominek i muzyczka, polecam wybierać się na obiad w porze obiadowej a nie po 16 i narzekać na zimne 😉 Jest szybka samoobsługa - nakładasz, płacisz, jesz, ale coś za coś, dania nie będą gorące jak z patelni. Na rozgrzewkę mają bardzo dobre, gorące zupki - np flaczki i barszcz ? Darmowe WC

Jadło pod stokiem - Bałtów
Renata K
3/5

Jedzenie przyzwoite, ciepłe. Ogólnie cena za 100gram 6.99. Jedzenie na podrzewaczach, każdy sobie nakłada wg uznania, przy kasie ważą i płaci się. Spory wybór jedzenia, mięsne, bezmięsne. Ceny średnie. Za naszą trójkę 90zl. Ale herbata i kawa okropne (brrrr...). Fajny wystrój. Dużo miejsca.

Jadło pod stokiem - Bałtów
tomeG
1/5

Jedna gwiazdka dla chamskiego łysego typa z obsługi, gdy 8 letnia córka poprosiła go aby podał jej udko kurczaka z podgrzewacza bo nie sięga jako dziecko do 2 rzędu podgrzewaczy, burknąl do niej żeby sama sobie nałożyła bo jest samoobsługa, kurczak zimny gumowaty.

Jadło pod stokiem - Bałtów
PegoBe
4/5

Jedzenie przyzwoite, ale bez rewelacji. Atutem są miłe widoki stoku narciarskiego uprzyjemniające konsumpcję. Tylko niektóre stoliki mają ciekawy widok. Miejsce bardziej dedykowne do regenetacji i odpoczynku dla amatorów sportów zimowych. Wtedy można poczuć ten klimat pod stokiem.

Jadło pod stokiem - Bałtów
Ralph Xr
1/5

Zimna nierozmrożona zapiekanka, zimny gyros, zimne frytki i stęchłe piwo. Trzeba było zostać głodnym.

Jadło pod stokiem - Bałtów
Grzegorz
2/5

Pomijam fakt, że drogie danie na wagę. Ale żeby było zimne, spieczone, twarde. Raczej godne polecenia dla twardzieli a nie dla dzieci. Porażka. Nie polecam się tutaj stołować.

Jadło pod stokiem - Bałtów
Jerzy Siemiński
4/5

Przystępne cenowo, szybko, wygodnie. Dobre menu. Dania do wyboru w stylu szwedzki stół- na wagę. Ładna stylistyka w klasie budget

Jadło pod stokiem - Bałtów
Monsieur Incognito
5/5

Nie ma za bardzo do czego się przyczepić. Dla zbyt wymagających polecam jechać do prawdziwej Szwajcarii.

Go up