Restauracja Cicha Woda - Sosnówka

Adres: Tyrolska 2G, 58-564 Sosnówka, Polska.
Telefon: 725888866.
Strona internetowa: lakehill.pl.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na miejscu, Dostawa, Dobre drinki, Miejsca dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Wino, Obiad, Kolacja, Desery, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty kredytowe, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Można przyjść z psem, Można wchodzić z psami.
Opinie: Ta firma ma 5 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Restauracja Cicha Woda

Restauracja Cicha Woda to doskonałe miejsce dla miłośników dobrej kuchni i przyjemnej atmosfery. Znajduje się pod adresem Tyrolska 2G, 58-564 Sosnówka, Polska. i można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 725888866. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej lakehill.pl.

Restauracja specjalizuje się w szerokim menu, oferującym obfite porcje i smaczne dania. Oprócz tego, Restauracja Cicha Woda ma wiele innych atrakcji, takich jak ogródek, możliwość dostawy, dobre drinki, a także miejsca dla osób na wózkach. Posiadają bogatą kartę alkoholową, w tym alkohole wysokoprocentowe, piwo i wino. Restauracja jest otwarta również późnym wieczorem, serwując kawę, koktajle, obiady, kolacje oraz desery.

Miejsce zapewnia komfortowe siedzenia, przytulną atmosferę i swobodną atmosferę, idealną zarówno dla spotkań towarzyskich, jak i rodzinnych. Restauracja jest odpowiednia dla grup, a także istnieje możliwość rezerwacji stolika. Przyjazna dla dzieci, oferuje specjalne menu dla najmłodszych gości. Dodatkowo, Restauracja Cicha Woda przyjmuje gości z psami, stwarzając przyjazną atmosferę dla wszystkich.

Opinie na temat Restauracji Cicha Woda są bardzo pozytywne, zdobywając łącznie 5 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi 4.2/5, co świadczy o wysokiej jakości usług i jedzenia, które oferuje restauracja.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie można delektować się pysznym jedzeniem w przyjemnej atmosferze, Restauracja Cicha Woda jest doskonałym wyborem. Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez stronę internetową, aby zarezerwować stolik i cieszyć się wyjątkowym doświadczeniem kulinarnym

Recenzje dla Restauracja Cicha Woda

Restauracja Cicha Woda - Sosnówka
Anna Wa
2/5

To była moja druga wizyta w lake hill w restauracji cicha woda , pierwszy weekend w lutym 2023 był super, wspominam cudownie , po roku postanowiłam zabrać koleżanki na dzień kobiet opowiadając jak było cudownie i planując każdy dzień w tym miejscu .. niestety w marcu 2024 nic już nie było takie samo oprócz miłego Pana na wejściu.. czekaliśmy ponad 50 minut na drinki wszyscy obok nas kończyli już desery do nas nic nie przychodziło a Pan kelner udawał że nas nie widzi .. po upomnieniu się chociaż o napoje i poproszeniu chociaż karafki wody otrzymałyśmy drinki po chwili a karafka wody nie dotarła w ogóle .. przystawki- tatar dotarły po godzinie czekania , był pyszny ale już nie taki jak rok temu , ale szczytem i na koniec było nie wydanie reszty przez pana kelnera nr 132 i udawanie przez długi czas że nas nie widzi , pierwszy raz spotkałam się z taką sytuacją i pierwszy raz wystawiam taką opinię ..
Bardzo duży niesmak i niestety pewnie nie prędko wrócimy jeśli w ogóle . a uwielbiałam to miejsce i miałam duże plany na spotkania i relaks .. przykro ..

Restauracja Cicha Woda - Sosnówka
Monika X
4/5

Jadłam bardzo dobrą sałatkę z kurczaka. Beza natomiast tragiczna - bardzo twarda.

Restauracja Cicha Woda - Sosnówka
brudijr
5/5

Jedzenie drogie, ale bardzo dobre. obsługa również bardzo miła. Szybko podane.

Restauracja Cicha Woda - Sosnówka
Kinga Czaja
5/5

Restauracja Cicha Woda - Sosnówka
Marta
5/5

Go up