Restauracja 4 Pory Roku - Rzyki

Adres: Osiedle Praciaki 91, 34-120 Rzyki, Polska.
Telefon: 335065100.
Strona internetowa: czarnygron.pl.
Specjalności: Restauracja, Restauracja z bufetem, Kawiarnia.
Inne ważne informacje: Na miejscu, Dobre drinki, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Bar sałatkowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, W ofercie dania wegetariańskie, Wino, Śniadanie, Późne śniadanie, Obiad, Kolacja, Desery, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Toaleta unisex, Wi-Fi, Wi-Fi, Przytulne, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 39 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja Restauracja 4 Pory Roku

Restauracja 4 Pory Roku jest jednym z najpopularniejszych miejsc gastronomicznych w Polsce. Znajduje się pod adresem Osiedle Praciaki 91, 34-120 Rzyki, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 335065100. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej czarnygron.pl.

Restauracja 4 Pory Roku oferuje szeroki wybór specjałów, w tym restaurację, restaurację z bufetem oraz kawiarnię. Mają wiele udogodnień dla swoich klientów, takich jak dobre drinki, miejsca dla osób na wózkach, parking, toalety i wejścia dostępne dla osób na wózkach. Można tu także znaleźć alkohol wysokoprocentowy, bar sałatkowy, jedzenie późnym wieczorem, kawę, koktajle, małe porcje, piwo, dania wegetariańskie, wino, śniadanie, późne śniadanie, obiad, kolację, desery oraz wiele innych.

Opinie na temat Restauracji 4 Pory Roku są bardzo pozytywne, firma posiada aż 39 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4.6/5. Klienci chwalą przytulną atmosferę, swobodną atmosferę, obsługę przyjazną dla całej rodziny oraz możliwość rezerwacji.

Jeśli szukasz miejsca na spotkanie z rodziną, przyjaciółmi lub partnerem, Restauracja 4 Pory Roku jest doskonałym wyborem. Mają w ofercie dania dla każdego, a ich obsługa jest przyjazna i profesjonalna.

Zdecydowanie warto skontaktować się z Restauracją 4 Pory Roku poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować stolik lub uzyskać więcej informacji. Nie wahaj się i skorzystaj z ich usług - na pewno nie pożałujesz

Recenzje dla Restauracja 4 Pory Roku

Restauracja 4 Pory Roku - Rzyki
Iwona Godlewska
5/5

Wątróbki drobiowe w boczku w sosie grzybowym przykryte delikatnie zblanszowanymi płatkami z jabłek z cynamonem to mój absolutny faworyt
Choć to danie na przystawkę, jest spore, fenomenalnie zaspakaja pierwszy "głód", Moje danie główne dziś to tylko albo raczej AŻ żurek na borowikach z pure chrzanowym. Świetnie dodany chrzan do ziemniaczków, zaostrza obłędnie borowikowy żur. Polecam jedzenie bardzo pyszne.

Restauracja 4 Pory Roku - Rzyki
Alicja Młynarczyk
5/5

Bardzo wykwintne jedzenie? obsług na najwyższym poziomie. Super klimat. Serdecznie polecam! Pozdrawiam

Restauracja 4 Pory Roku - Rzyki
Marcin Jastrzębski
5/5

Smaczne jedzenie. Testowaliśmy Wasze SPA- sauny, baseny. Zamówiliśmy posiłek tuz przed 22:00. Dziękujemy, ze przyjęliście zamowienie. Super miejsce. Macie juz stałego klienta. Czekam na ofertę (zgodnie z obietnica w korespondencji mailowej) - wynajem domku na Sylwestra. Macie ladne domki 6-osobowe oraz ładowarkę dla samochodow EE- super. Do tego niedaleko świetny stok narciarski. Do zobaczenia 😉 Marcin z PasjadoSPA.pl

Restauracja 4 Pory Roku - Rzyki
Someone
5/5

Perełka w okolicy! Cudowny, domowy klimat z bardzo uprzejmą i profesjonalną obsługą. Jedzenie bez zarzutów, natomiast to atmosfera, tworzona przez personel, sprawia że chce się tam wracać. Restauracja na 5+ !

Restauracja 4 Pory Roku - Rzyki
Łukasz Ur
5/5

Mieliśmy przyjemność zjeść chilli z komosą ryżową oraz pierś z kurczaka z boczkiem. Absolutna uczta dla zmysłów. Wspaniale wyważone dania w rozsądnej cenie. Na pewno wrócimy spróbować kolejnych dań z karty.

Restauracja 4 Pory Roku - Rzyki
Artur
5/5

Niby człowiek mieszka obok a sam nie wie że takie "perełki" ma pod nosem, pyszne jedzenie, miła obsługa, z pewnością wrócimy.

Restauracja 4 Pory Roku - Rzyki
natalia P
5/5

Jedzenie pyszne i świeże. Karta sezonowa ciekawa. Desery wybitne. Kolejna udana wizyta. Polecam.

Restauracja 4 Pory Roku - Rzyki
Grzegorz Cebula
5/5

Ekstra miejsce. Miła obsługa. Pyszne i ciekawe jedzenie.
Piękne widoki na miejscu SPA z basenem i saunami. Rewelacyjny weekend. Dla łazików polecam spacer na Potrójną. Jak toś woli rowery można wypożyczyć.

Go up