Knajpa pod Stokiem Czarny Groń - Rzyki

Adres: Osiedle Potrójna 42, 34-125 Rzyki, Polska.
Telefon: 335065144.
Strona internetowa: czarnygron.pl.
Specjalności: Knajpa.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na miejscu, Kominek, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Wino, Obiad, Obsługa przy ladzie, Desery, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Wi-Fi, Wi-Fi, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Karty kredytowe, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 73 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Knajpa pod Stokiem Czarny Groń

Knajpa pod Stokiem Czarny Groń to urocza restauracja położona na Osiedlu Potrójna 42, 34-125 Rzyki, Polska. Znajduje się w malowniczej okolicy, co sprawia, że jest idealnym miejscem na relaksujący posiłek po aktywnym dniu na stoku. Można się tam cieszyć zarówno smacznym jedzeniem, jak i przytulną atmosferą.

Restauracja oferuje szeroki wybór specjałów, a ich knajpa jest znana z doskonałych potraw. Można tam spróbować różnorodnych dań, w tym obiadów, deserów, koktajli oraz małych porcji idealnych na przekąskę. Ponadto, miejsce oferuje alkohol, w tym wysokoprocentowy, piwo i wino.

Knajpa pod Stokiem Czarny Groń ma wiele udogodnień, takich jak ogródek, kominek, miejsca siedzące, bar na miejscu, toaleta oraz dostęp do Wi-Fi. Obsługa jest przyjazna i profesjonalna, co sprawia, że wizyta w restauracji staje się prawdziwą przyjemnością.

Opinie na temat tego miejsca są bardzo pozytywne, firma ma aż 73 recenzje na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4.2/5. To dowód na wysoką jakość usług i jedzenia oferowanych przez Knajpę pod Stokiem Czarny Groń.

Dla osób poszukujących przyjemnego i smacznego doświadczenia kulinarne, ta knajpa jest doskonałym wyborem. Zalecamy skontaktowanie się z nimi poprzez ich stronę internetową w celu dokonania rezerwacji lub uzyskania dodatkowych informacji. Niech smak i atmosfera tego miejsca sprawią, że będzie to niezapomniane doświadczenie kulinarne.

Recenzje dla Knajpa pod Stokiem Czarny Groń

Knajpa pod Stokiem Czarny Groń - Rzyki
Marcin Wójcik
3/5

Profesjonalna obsługa. Szybkie wydawanie dań. Czysta toaleta. Ceny... normalne przemieszane z "Warszawskimi" np. grzeje wino 200ml w cenie 12pln.

Knajpa pod Stokiem Czarny Groń - Rzyki
Marcin Kucharz
1/5

Szkoda że nie otwarta poza sezonem zimowym

Knajpa pod Stokiem Czarny Groń - Rzyki
Urszi K
4/5

Pyszna pomidorowa, szkoda tylko że ceny wysokie 🙁

Knajpa pod Stokiem Czarny Groń - Rzyki
Kasia Bor
1/5

Jako paroletni bywalec stacji narciarskiej i knajpy, niestety zauważyłam, że w tym roku pogorszyło się pod wieloma względami. Słabsza jakość posiłków, nieduży wybór. Zniknęła z menu tortilla z kurczakiem, która jak do tej pory była jedynym daniem z menu w miarę zdrowym i lżejszym. Jak chce się zjeść zdrowo to niestety nie tutaj. Dzieciaki ze szkółki, które tu się stołują, też zauważyły pogorszenie jakości i spadek "ilości" wydawanych porcji obiadowych w porównaniu z poprzednimi latami. Ceny strasznie wygórowane. Kawa 12 zł, herbata zimowa 16zł, szarlotka 16zł, sok malinowy do herbaty w ilości małej łyżeczki 3zł... to przesada jak na knajpę przy stoku. Któregoś dnia poprosiłam o spodek do filiżanki z kawą ( za 12 zł!), na co Pani poinformowała mnie, że daje mi go wyjątkowo, bo nie mają tego w zwyczaju... Jak się zapytałam, gdzie w takim razie mam odłożyć brudną łyżeczkę po zamieszaniu kawy, wzruszyła bezradnie ramionami. W mojej opinii coś nie do końca działa jak powinno, a szkoda. Mimo wszystko obsługa bardzo miła, Panie jak zwykle sprawnie obsługują, bardzo się starają. Szkoda, że reszta się zmieniła na gorsze ?

Knajpa pod Stokiem Czarny Groń - Rzyki
Julie Bailey
1/5

Niemiła obsługa, a ceny zwalają z nóg

Knajpa pod Stokiem Czarny Groń - Rzyki
K G
2/5

Niestety ceny wyjebali w kosmos, w wielu innych miejscach gdzie się pojedzie nie ma takiej przesady. Obsługa zaś miła i sprawna bez zastrzeżeń

Knajpa pod Stokiem Czarny Groń - Rzyki
Adam Bunicki
3/5

Jedzenie jak jedzenie. Frytki, zapiekanka z torteksem i bigos za 27czy 28 zł. No ciężko polecić 🙂

Knajpa pod Stokiem Czarny Groń - Rzyki
Leszek „Firefighter” Borlik
5/5

Jedzenie jest smaczne ale przy kilku dniach brak zróżnicowania. Obsługa jak zawsze super.

Go up