Pod Sosnami - Złoty Potok

Adres: Kościuszki 99, 42-253 Złoty Potok, Polska.
Telefon: 728604436.
Strona internetowa: barpodsosnami.pl.
Specjalności: Bar i grill.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na wynos, Na miejscu, Dostawa, Szybka obsługa, Miejsca dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Jedzenie, Kawa, Małe porcje, Piwo, Posiłki przy barze, Obiad, Kolacja, Desery, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Odpowiednie dla dzieci, Można przyjść z psem.
Opinie: Ta firma ma 477 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Pod Sosnami

Pod Sosnami to bar i grill położony w malowniczej miejscowości Złoty Potok w Polsce. Znajduje się pod adresem Kościuszki 99, co czyni go łatwo dostępnym dla mieszkańców i turystów. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 728604436 lub odwiedzić ich stronę internetową barpodsosnami.pl.

Jedną z głównych specjalności Pod Sosnami jest przygotowywanie potraw grillowanych, co przyciąga miłośników smakowitych dań. Dodatkowo, oferują możliwość zamówienia jedzenia na wynos, dostawę oraz szybką obsługę. Lokal posiada również ogródek, co sprawia, że można tam przyjemnie spędzić czas na świeżym powietrzu.

Pod Sosnami stara się zapewnić wygodę dla wszystkich klientów, dlatego oferuje miejsca dla osób na wózkach oraz dostępne wejście dla nich. W menu znajdują się różnorodne dania, alkohole, kawa, piwo, desery oraz małe porcje. Miejsce to jest odpowiednie dla rodzin, grup, a nawet można przyjść z psem.

Zgodnie z opiniami na Google My Business, firma ta ma aż 477 recenzji, a średnia opinia wynosi 4.2/5. To potwierdza, że Pod Sosnami cieszy się uznaniem klientów i oferuje wysoką jakość usług.

Jeśli szukasz miejsca o przytulnej atmosferze, swobodnej atmosferze i szerokim wyborze dań, to Pod Sosnami jest idealnym miejscem dla Ciebie. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skontaktowania się z nimi, aby cieszyć się pysznym jedzeniem i przyjemną atmosferą.

Recenzje dla Pod Sosnami

Pod Sosnami - Złoty Potok
Ewa Kuczyńska
2/5

Jestem wręcz zażenowana dzisiejszą wizytą. Niedziela, słoneczna pogoda i dość oblegane w okolicy miejsce - wiadomo, że będzie ruch. Tymczasem żadnego przygotowania nie było ze strony obsługi. Na jakieś przynajmniej 20 stołów tylko jedna kelnerka, aż żal mi było dziewczyny. Jednak nie sam czas oczekiwania był najgorszy, bo gdybym przy składaniu zamówienia została poinformowana, że czas oczekiwania jest bardzo długi, to bym grzecznie odmówiła i poszła gdzie indziej. Tymczasem nikt się nie zająknął, że będę czekać OKRĄGŁĄ GODZINĘ na pstrągi. W opiniach przeczytałam, że szybko podają zamówienia, więc nie sądziłam że będzie tak źle. Podejście do klienta tym bardziej mi podpadło, ze względu na to, że najpierw kasowali za to co się zamówiło a potem informacja oj bo frytek nie ma, ewentualnie możemy dać podwójne surówki ?. Porażka, ceny przynajmniej jak w restauracji, a to tylko bar z siedzeniami na dworze. Jedyne co ratowało sytuację to sympatyczna kelnerka. Przykro mi było, że to jej musiałam przekazać swoje spostrzeżenia, bo to nie była jej wina. Nie polecam!

Pod Sosnami - Złoty Potok
Piotr Twardowski
5/5

Bardzo dobre jedzenie, pstrąg po zbójnicki rewelacyjny, mięsko idealnie odrywało się od ości. Frytki już trochę gorzej, ale i tak nie było tragedii. Surówki przyzwoicie. Bardzo miła obsługa, w szczególności Pan. Można płacić kartą i gotówką, dużo miejsca żeby usiąść w cieniu. Polecam

Pod Sosnami - Złoty Potok
KOMODO
3/5

Kiedyś wszystkie bary trzymały dobry poziom. Teraz ta ostatnia Pod Sosnami zdecydowanie odstaje. Niestety zestaw pstrąga całkowicie bez wyrazu. Surówki parodniowe, frytki twarde. Szkoda, kiedyś w ciemno można było zamawiać. Obsługa bardzo sympatyczna i co zaskoczenie, mimo ogromnego obłożenia w weekendy bardzo szybko podają zamówienia.

Pod Sosnami - Złoty Potok
Marcin Krzeszewski
5/5

Pyszny pstrąg po zbójnicki, piwko i obsługa ?

Pod Sosnami - Złoty Potok
Jan Mlak
5/5

PYCHA! Najlepszy pstrąg jakiego jadłem! Pstrąg smażony w migdałach - PYSZNOŚCI !!!
Całość uzupełnia otoczenie. Dookoła woda i las. Jurajski klimat i smak. Polecam!

Pod Sosnami - Złoty Potok
Max Xcv
1/5

Zamówiliśmy żurek, pstrąga z patelni w zestawie z frytkami i surówką, oraz samego pstrąga. Żurek to kwaśna woda z pływającymi kawałkami rozgotowanej kiełbasy, uprzednio podsmażonej. Bez walorów smakowych. Porcja minimalistyczna. Pstrąg w tym barze to największa tragedia. Miejscami przypalony, bez smaku. Mięso ciapowate, najwyraźniej odmrażany. Na rybie przypalony koperek. Skóra i panierka wogóle nie jadalne. Ryba nie przyprawiona. Frytki bardzo słabe. Surówki mało. Cena za zestaw to spora przesada jak na zwykły bar pod chmurką. O jakości nie wspominjąc. Następnego dnia miałem problemy gastryczne.Na stolikach brud. W barze kilku klientów. Strach pomyśleć co jest przy dużym ruchu.

Pod Sosnami - Złoty Potok
Danuta Foltyńska
3/5

Pstrąg w migdałach smaczny, dania przygotowywane w miarę szybko, ceny przystępne. Dodatki mało wyszukane, surówki niezbyt smaczne, frytki to najtańsze gotowce, czuć bardzo spalony olej. Napoje podane z lodówki niestety nie były zimne. Okolica bardzo ładna.

Pod Sosnami - Złoty Potok
Dariusz Konik
1/5

Chore ceny, bardzo słaba jakość i obsługa. Nigdy więcej już tu nie przyjdę, porcje i smak jak dla niemowlaka. Zamówiliśmy ze znajomymi dwa zestawy pstrąga z grilla, pierwsza porcja wyglądała Ok, ale nasza była praktycznie połową tego co dostali znajomi. Postanowiłem wiec zwrócić cały zestaw z tego powodu ale odmówili twierdząc, że pstrąg jest na sztuki i mieści się w granicy 300-400g. Poprosiłem, żeby zważyli i ponoć wyszło 320g (w folii!!) wiec samej ryby było pewnie z 250g co przy cenie „zestawu” 47 zł (8 za frytki, 7 za surówki) daje ponad 100 zł za kg ryby… Gdybym odpuścił to nie wymieniliby mi ryby. Przed tym zapytano mnie „czy jest ruszona”, a wiec z tego wynika, że sprzedadzą tę miniaturę kolejnemu klientowi licząc, że nie wróci z reklamacją. Nic dziwnego ze to miejsce ma najniższa ocenę w okolicy.

Go up