Altana grillowa - Bliżyn

Adres: Henryków 1, 26-120 Bliżyn, Polska.

Specjalności: Grill.
Inne ważne informacje: Na miejscu, Dostawa, Swobodna atmosfera.
Opinie: Ta firma ma 6 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Altana grillowa

Altana grillowa to urokliwe miejsce położone w Henrykowie 1, 26-120 Bliżyn, Polska. Specjalizuje się w grillowanych potrawach, co czyni je idealnym wyborem dla miłośników pysznego jedzenia z przyjemnym klimatem.

Restauracja oferuje również możliwość zamówienia jedzenia na wynos oraz posiada swobodną atmosferę, co sprawia, że jest idealnym miejscem zarówno na obiad rodzinny, romantyczną kolację, jak i spotkanie ze znajomymi.

Opinie na temat Altana grillowa są bardzo pozytywne, firma zdobyła 6 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4.3/5. To świadczy o wysokiej jakości obsługi i doskonałym smaku potraw serwowanych w restauracji.

Dla osób poszukujących tego rodzaju lokalu na spotkanie ze znajomymi, romantyczną kolację czy po prostu pyszne dania z grilla, Altana grillowa będzie trafionym wyborem. Doskonała lokalizacja oraz szeroki wybór potraw sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Altana grillowa, gdzie można zapoznać się z pełnym menu, godzinami otwarcia oraz złożyć zamówienie online. Nie wahaj się i skontaktuj się z nimi już teraz

Recenzje dla Altana grillowa

Altana grillowa - Bliżyn
Karol Szymanowski
5/5

Altana grillowa - Bliżyn
Michał Kielak
5/5

Altana grillowa - Bliżyn
Martyna Guzikowska
5/5

Altana grillowa - Bliżyn
Kevin
1/5

Altana grillowa - Bliżyn
Michał Sroka
5/5

Altana grillowa - Bliżyn
Piotr Sułek
5/5

Go up