Pizzeria Flinstones - Zawadzkie

Adres: Nowe Osiedle 2A, 47-120 Zawadzkie, Polska.
Telefon: 781115881.
Strona internetowa: pizzeriaflinstones.cba.pl.
Specjalności: Pizzeria, Fast food, Restauracja.
Inne ważne informacje: Prezentuje się jako firma należąca do kobiety, Odbiór na zewnątrz, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Kominek, Szybka obsługa, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Jedzenie późnym wieczorem, Małe porcje, Obiad, Kolacja, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Możliwa rezerwacja, Płatność tylko gotówką, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 237 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.1/5.

Lokalizacja Pizzeria Flinstones

Pizzeria Flinstones jest doskonałym miejscem na pyszne dania pizzeria, fast food oraz restauracyjne. Znajduje się pod adresem Nowe Osiedle 2A, 47-120 Zawadzkie, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 781115881. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej pizzeriaflinstones.cba.pl.

Oprócz tradycyjnych pizz z różnorodnymi dodatkami, Pizzeria Flinstones oferuje również fast food oraz dania restauracyjne. Jest to miejsce odpowiednie dla całej rodziny, z przytulną i swobodną atmosferą. Firma należy do kobiety i cieszy się dobrą opinią wśród klientów - ma aż 237 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4.1/5.

Pizzeria Flinstones zapewnia odbiór na zewnątrz, dostawę, możliwość wyniesienia, a także posiada kominek i szybką obsługę. Miejsce jest przyjazne dla osób na wózkach, z dostępnym parkingiem. Oferuje jedzenie późnym wieczorem, małe porcje, dania na obiad i kolację. Jest odpowiednie zarówno dla dzieci, jak i grup, z możliwością rezerwacji. Płatność jest przyjmowana tylko gotówką, a dostępne jest także menu dla dzieci oraz toaleta dla gości.

Jeśli szukasz miejsca na pyszne jedzenie, przyjazną atmosferę i szybką obsługę, to Pizzeria Flinstones jest idealnym wyborem. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skontaktowania się z nimi, aby doświadczyć wszystkich uroków oferowanych przez to miejsce.

Recenzje dla Pizzeria Flinstones

Pizzeria Flinstones - Zawadzkie
Łukasz Bosek
5/5

Bardzo polecam wyśmienita pizza. Warto przejechać się nawet te 20km żeby zjeść z smakiem. Niestety w miejscowości "dzień dobry" nie ma tak dobrej pizzy! Naprawdę polecam

Pizzeria Flinstones - Zawadzkie
Aneta Schwarz
5/5

Bardzo dobra Pizza?Obsluga przemila. Polecam z calego serca

Pizzeria Flinstones - Zawadzkie
Grzegorz Baron
5/5

Bardzo dobra pizzeria. Czysty lokal o bardzo ciekawym i przyjemnym wystroju. Ceny niskie, jak sprzed kilku lat a obsługa bardzo miła. Istnieje również możliwość zamówienia na wynos. Sama pizza oraz sosy na bardzo dobrym poziomie, z pewnością jeszcze tutaj wrócimy. Zdecydowanie polecam.

Pizzeria Flinstones - Zawadzkie
Bernadeta Suszlik
5/5

Najlepsze pizze w okolicy.Moja ulubiona z gyrosem .Biorę na wynos ..goście nie mogą się nachwalić .Mistrzostwo.Pozdrawiam właścicieli i miłą obslugę

Pizzeria Flinstones - Zawadzkie
Opat
2/5

Najgorsza Pizza jaką jadłem w życiu.
Margharitta nie miała nic wspólnego z Pizza. Ani ciasto ani sos ani ser.
Tragedia. Kto może lepiej nie nie je. Lepiej być głodnym niż szpecić swój żołądek a tym pardziej podniebienie tym co tworzą w tej pizzeri. Tu nie wchodzi kwestia gustu bo zamówiona Pizza nie była zrobiona ze składników, których powinna. Lepsze danie by wyszlo z piasku i ziemi.
Jedyną zeletą jest miła obsługa. Tego nie można pominąć. Obsługa na +
Lepiej pogadać niż zjeść, pozdrawiam

Pizzeria Flinstones - Zawadzkie
volvo driver
1/5

Bardzo nie miła pani która zbiera zamówienia przez telefon bo zamówiłem 2 duże pizzę a dostałem 1 dzielona i wmawia mi że tak było zamawiane

Pizzeria Flinstones - Zawadzkie
Mira Braa
2/5

Sobota wieczór. Zatrzymujemy się w trasie w pizzerii. W środku dwóch panów leniwie sączy piwko. Żadnych oczekujących dostawców jedzenia typu Pyszne etc

Zamawiamy 2 pizze... Czekamy 45 minut 😀
Pizza raczej słaba. Ciasto ociekające tłuszczem, więcej sera niż ciasta.

Pizzeria Flinstones - Zawadzkie
Xxx
1/5

Zamówiłam pizzę dziecku i okazało się że są włosy w niej. Masakra nie polecam! ?

Go up