Blues Bar - Zawadzkie

Adres: Dworcowa 12A, 47-120 Zawadzkie, Polska.
Telefon: 661220936.
Strona internetowa: bluesbar.pl.
Specjalności: Pub, Bar i grill, Klub.
Inne ważne informacje: Odbiór na zewnątrz, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Występy na żywo, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie, Koktajle, Piwo, Posiłki przy barze, Wino, Desery, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 230 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.7/5.

Lokalizacja Blues Bar

Blues Bar to niezwykłe miejsce, które warto odwiedzić będąc w Polsce. Znajduje się pod adresem Dworcowa 12A, 47-120 Zawadzkie, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 661220936. Więcej informacji znajdziesz na ich stronie internetowej: bluesbar.pl.

Specjalnością Blues Baru są Pub, Bar i grill oraz Klub, co sprawia, że jest idealnym miejscem do relaksu i spędzania czasu z przyjaciółmi. Ponadto, warto zauważyć, że mają szeroką gamę usług, takich jak odbiór na zewnątrz, dostawa, posiłki na wynos, występy na żywo, toaleta dla osób na wózkach, wejście dostępne dla osób na wózkach, alkohol, jedzenie, koktajle, piwo, wina, desery i wiele innych.

Znajdziesz tam przytulną i swobodną atmosferę, a także możliwość dokonania rezerwacji. Przyjmują płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz usługi płatności mobilnych NFC. Blues Bar ma 230 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4.7/5, co świadczy o wysokiej jakości obsługi i produktów.

Dla osób poszukujących miejsca na wieczór w miłym towarzystwie, Blues Bar jest doskonałym wyborem. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skontaktowania się z nimi, aby zarezerwować stolik lub dowiedzieć się więcej o ich ofercie. Z pewnością nie pożałujesz czasu spędzonego w tym uroczym miejscu!

Recenzje dla Blues Bar

Blues Bar - Zawadzkie
Katarzyna Górska
1/5

Przyjechaliśmy z narzeczonym 100 km po poleceniu, żeby spróbować knyszy. Mam uczulenie na kurczaka, więc zamówiliśmy jedną knyszę z wołowiną dla mnie, a drugą z kurczakiem dla narzeczonego. Niestety oprócz tego, że czas oczekiwania z 30 minut wydłużył się na 55, to Pani DOPIERO przy wydaniu zamówienia na wynos poinformowała, że wołowiny nie ma i zamiast tego został przygotowany gyros. Niezwykle szybko dostaliśmy taką informację. Byliśmy już zmęczeni na jakiekolwiek kłótnie i afery, dlatego zwyczajnie wyszliśmy, ze względu na mimo wszystko dłuższą trasę do domu, a czas oczekiwania był już i tak mocno zaniżony. Zdecydowanie nie polecam, zepsuty wieczór, ja zostałam bez kolacji, przy skandalicznym przebiciu czasu oczekiwania i niemal zerowej klienteli. Na pewno nigdy nie wrócimy.

Blues Bar - Zawadzkie
Ausard
5/5

Najlepszy bar w okolicy, fajny klimat. Bardzo niskie ceny w porównaniu do innych lokali, smaczne jedzenie poniżej 20 zł i bilard do rozrywki.

Blues Bar - Zawadzkie
Marcin Pruski
5/5

Dobre miejsce na spędzenie czasu ze znajomymi. Przyjemny klimat w połączeniu blues i jazzu. Lokal jest całkiem spoko. Polecam!

Blues Bar - Zawadzkie
Nikola Peterman
5/5

Bardzo fajne i sympatyczne miejsce . Pani Beata robi najlepsze drinki . Musimy koniecznie wpaść znowu z koleżanką.

Blues Bar - Zawadzkie
AP07PL
5/5

Bardzo fajny lokal miły klimacik ? Można tu spędzić fajnie czas ze znajomymi polecam zajrzeć na pewno warto?

Blues Bar - Zawadzkie
Andrzej Kaplon
5/5

Dwa lata mieszkam w okolicy i nie miałem pojęcia że istnieje tu miejsce z takim klimatem. Wyśmienite jedzenie i wymyślne drinki. O piwku z beczki nie wspomnę.

Blues Bar - Zawadzkie
Krzysztof Pietrek
5/5

Dobre jedzenie,zimne piwo,kobieta i dobra muzyka...

Blues Bar - Zawadzkie
john matheo
1/5

Bilard spoko, jedziecie dramat
Zamówiłem bluesburgera, w którym niestety kotlety były jak opony z mojego peugeota
Po odniesieniu "dania" pani poprosiła szefa (kuchni?), Ten stwierdził że odda mi pieniądze
Odmówiłem, poprosiłem żeby popracowali nad jedzeniem
Oczywiście zlali temat
Poszli sobie i na tym koniec historii
Podsumowanie
Piwko dobre, stół do bilarda wporzadku
Jedzenie i podejście szefostwa katastrofa
Ostrzegam, na piwko ze znajomymi tak, coś zjeść, nie nie nie nie

Go up