Pizza Cafe Bar Chris - Sośnicowice

Adres: Bema, 44-153 Sośnicowice, Polska.
Telefon: 503844551.
Strona internetowa: pizza-chris.eatbu.com.
Specjalności: Pizzeria.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na wynos, Na miejscu, Kominek, Miejsca na dachu, Sport, Szybka obsługa, Miejsca dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Jedzenie w promocji happy hours, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Szybka przekąska, W ofercie dania wegetariańskie, Wino, Śniadanie, Obiad, Kolacja, Desery, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Wi-Fi, Wi-Fi, Przytulne, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking.
Opinie: Ta firma ma 403 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Pizza Cafe Bar Chris

Witaj w Pizza Cafe Bar Chris, popularnej pizzerii znajdującej się pod adresem Bema, 44-153 Sośnicowice, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 503844551 lub odwiedzić ich stronę internetową: pizza-chris.eatbu.com.

Specjalnością tego miejsca jest oczywiście pizza, ale oferuje także wiele innych atrakcji. Pizza Cafe Bar Chris zapewnia przyjemną atmosferę, gdzie można zrelaksować się w ogrodzie, zamówić jedzenie na wynos lub zjeść na miejscu przy kominku. Mają także miejsca na dachu, gdzie można cieszyć się sportem i szybką obsługą.

Co więcej, Pizza Cafe Bar Chris jest przyjazne dla osób na wózkach, oferując odpowiednie udogodnienia takie jak toaleta i parking dostępny dla nich. Mają w swojej ofercie szeroki wybór alkoholi, jedzenie serwowane do późnych godzin wieczornych, happy hours, kawę, koktajle, dania wegetariańskie, wino, śniadanie, obiad, kolację, desery i wiele więcej.

Opinie o Pizza Cafe Bar Chris są bardzo pozytywne, z 403 recenzjami na Google My Business i średnią oceną 4.5/5. Goście chwalą przede wszystkim atmosferę, obsługę i doskonałe jedzenie.

Jeśli szukasz miejsca na pyszną pizzę, przyjemną atmosferę i szeroki wybór dań, Pizza Cafe Bar Chris to idealne miejsce dla Ciebie. Nie wahaj się skontaktować z nimi poprzez ich stronę internetową i zarezerwować stolik lub zamówić jedzenie na wynos już dziś

Recenzje dla Pizza Cafe Bar Chris

Pizza Cafe Bar Chris - Sośnicowice
Michal P.
5/5

Odwiedzone przez przypadek. Jedzenie - pizzę i risotto. Samym risottem się najadłem. Może duże nie było, ale sycące (małe dzieci mogą mieć kłopot to było orientalnie przyprawione). Pizza na 4. Frytki też ok.
Jeden minus - brak czegoś dla małych dzieci - nie każdy lubi pizzę, a zrobienie kotleciki to szybka piłka. Czysto, schludnie, ciepło. Obsługa miła. Jest kącik dla małych dzieci.

Pizza Cafe Bar Chris - Sośnicowice
Sebastian K
5/5

Bardzo miła obsługa, na dzień mężczyzn dostałem piwo gratis 🙂 pizza dobra i szybko podana. Duży plus za miejsce dla dzieci gdzie mogą się pobawić, zarówno w środku jak i na zewnątrz.

Pizza Cafe Bar Chris - Sośnicowice
Katarzyna
5/5

Pyszna pizza , świetne sałatki ale najcudowniejsza jest obsługa ?

Pizza Cafe Bar Chris - Sośnicowice
Oliwia Szydlik
5/5

Pani kelnerka bardzo miła i uśmiechnięta jedzenie bardzo dobre i szybko zrobione

Pizza Cafe Bar Chris - Sośnicowice
Karolina Sygnat
1/5

Nie ocenię jedzenia ani klimatu ponieważ przez kilka godzin mój telefon nawet nie został odebrany...

Pizza Cafe Bar Chris - Sośnicowice
Jarosław Chwaliszewski
5/5

Przepyszna pizza, organizują też komunie, urodziny i inne. Bardzo gorąco polecam.

Pizza Cafe Bar Chris - Sośnicowice
Baddy777
4/5

Szybko i na temat.
Plusy:
-Dobra pizza i frytki
-Miła obsługa
-Krótki czas oczekiwania

Minusy:
-Mały wybór pizz pomimo tego że są w menu ( brak składników )
-Brak majonezu do frytek

Pizza Cafe Bar Chris - Sośnicowice
Paulina Rodziewicz
1/5

Makaron gotowy, niesmaczny, obsługa na bardzo niskim poziomie. Cena totalnie nieadekwatna do jakości jedzenia.

Go up