Hotel Sylwia Gliwice - Sośnicowice

Adres: Gliwicka 90, 44-153 Sośnicowice, Polska.
Telefon: 322348316.
Strona internetowa: hotelsylwia.com.pl.
Specjalności: Hotel, Noclegi ze śniadaniem, Catering, Organizator imprez, Restauracja, Sala weselna.

Opinie: Ta firma ma 808 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja Hotel Sylwia Gliwice

Hotel Sylwia Gliwice to doskonałe miejsce na nocleg i organizację różnego rodzaju wydarzeń. Znajduje się pod adresem Gliwicka 90, 44-153 Sośnicowice, Polska, co sprawia, że jest dogodnie położony dla gości poszukujących spokoju i komfortu.

Hotel Sylwia oferuje szeroką gamę usług, w tym noclegi ze śniadaniem, catering, organizację imprez, restaurację oraz salę weselną. Dzięki temu zarówno turyści, jak i osoby organizujące wydarzenia mogą liczyć na kompleksową obsługę.

Na stronie internetowej hotelsylwia.com.pl można znaleźć więcej szczegółowych informacji na temat oferty hotelu oraz zarezerwować pokój lub salę na wydarzenie. Kontakt telefoniczny pod numerem 322348316 również jest możliwy dla zainteresowanych.

Opinie na temat Hotelu Sylwia Gliwice są bardzo pozytywne. Firma ma aż 808 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4.6/5. To potwierdza wysoką jakość świadczonych usług oraz zadowolenie klientów.

Dla osób poszukujących wyjątkowego miejsca na nocleg czy organizację imprezy, Hotel Sylwia Gliwice jest doskonałym wyborem. Jego lokalizacja, bogata oferta usług oraz pozytywne opinie klientów sprawiają, że warto skontaktować się z hotelem poprzez ich stronę internetową i skorzystać z ich profesjonalnej obsługi.

Recenzje dla Hotel Sylwia Gliwice

Hotel Sylwia Gliwice - Sośnicowice
I DW
5/5

Korzystałam z restauracji w podróży. Nie trzeba daleko zjeżdżać z autostrady, a można smacznie zjeść coś innego niż fast food. Na jedzenie nie czeka się długo, restauracja ma 6 stolików, więc nie jest duża. Jedliśmy smaczne zupy (rosół, gulaszowa) oraz drugie dania (roladka, sandacz). Porcje duże, ceny przystępne. Za całość, wraz z napojami 148 zł. Jedynie do herbaty zimowej dodawałabym miodu lub soku malinowego. Byłaby wówczas idealna.
I mogliśmy wejść z psami.
Dziękujemy i pozdrawiamy Pana Kelnera 🙂

Hotel Sylwia Gliwice - Sośnicowice
Marek KRZAKALA
5/5

Szybki przystanek na śniadanie przed spacerem po lesie. Bardzo dobre śniadanie, a Pani obsługująca salę śniadaniową tego dnia (11/02) niezwykle uprzejma, uśmiechnięta i bardzo profesjonalna! Będziemy przyjeżdżać częściej ?

Hotel Sylwia Gliwice - Sośnicowice
IZA s
4/5

Smaczne jedzenie. Pani Manager wydaje się być zakręcona dlatego nie zorganizowaliśmy tam swojej imprezy. Natomiast byliśmy na dwóch innych, które wyszły bardzo dobrze. Obsługa kelnerska pierwsza klasa!

Hotel Sylwia Gliwice - Sośnicowice
Filip Wywrót
5/5

Bardzo ale to bardzo pozytywne miejsce, obsługa miła i pomocna, jedzenie super i podejście do klienta też bez skazy. Ogólnie polecam jeśli ktoś będzie chciał skorzystać.

Hotel Sylwia Gliwice - Sośnicowice
Dominik Leśniak
4/5

Obsługa mega fajna. Problemy z wifi w pokojach i niewygodne poduszki. Niestety lokalizacja dosyć słaba ale dzięki temu jest dosyć cicho.

Hotel Sylwia Gliwice - Sośnicowice
Waldemar Ornowski
5/5

Byliśmy w restauracji na obiedzie. Było pysznie i przyjemnie.

Hotel Sylwia Gliwice - Sośnicowice
Wojciech Prusiński
5/5

Hotel naprawdę godny polecenia. Doskonały stosunek ceny do jakości. Obsługa zawsze uśmiechnięta i życzliwa, w pokojach czysto i schludnie. Śniadanie smaczne, choć przy dłuższym pobycie zaczyna doskwierać małe urozmaicenie. W hotelu darmowy bilard i piłkarzyki. Spokojna okolica, dużo zieleni. Nieopodal las. Bliskość autostrady i drogi wojewódzkiej nie przeszkadza. Możliwość korzystania z darmowego hotelowego parkingu. Ode mnie 4.5 gwiazdki (0.5 odjęte za to, że hotelowi powoli przydałby się remont - widać i niestety delikatnie też czuć upływ czasu) - zaokrąglam w górę do 5.

Hotel Sylwia Gliwice - Sośnicowice
Marcin Zablonski
5/5

Miła obsługa bardzo.
Smaczne jedzenie

Go up