Pirat Sala Zabaw & Pizzeria Rydułtowy - Rydułtowy

Adres: Czernicka 2, 44-280 Rydułtowy, Polska.
Telefon: 505985516.
Strona internetowa: pirat-rydultowy.pl.
Specjalności: Restauracja, Kawiarnia.
Inne ważne informacje: Dostawa bez kontaktu, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Wino, Późne śniadanie, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Dobre miejsce na przyjęcia urodzinowe dla dzieci, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 456 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.8/5.

Lokalizacja Pirat Sala Zabaw & Pizzeria Rydułtowy

Pirat Sala Zabaw & Pizzeria Rydułtowy to restauracja i kawiarnia znajdująca się pod adresem Czernicka 2, 44-280 Rydułtowy, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 505985516. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej pirat-rydultowy.pl.

Specjalnością Pirat Sala Zabaw & Pizzeria Rydułtowy są restauracja i kawiarnia. Oferują również dostawę bez kontaktu, dostawę, możliwość zamówienia na wynos oraz miejsca dla osób na wózkach. Dla wygody gości dostępny jest parking, a także toaleta dla osób na wózkach oraz wejście dostępne dla osób na wózkach.

Inne ważne informacje to możliwość skorzystania z alkoholu, jedzenia późnym wieczorem, kawy, koktajli, małych porcji, piwa, wina, późnego śniadania, obiadu, kolacji, kateringu, deserów oraz możliwość rezerwacji. Miejsce jest odpowiednie dla grup i oferuje przytulną i swobodną atmosferę.

Opinie o Pirat Sala Zabaw & Pizzeria Rydułtowy są pozytywne, firma posiada aż 456 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi 3.8/5.

Jeśli szukasz miejsca na urodzinowe przyjęcie dla dzieci, Pirat Sala Zabaw & Pizzeria Rydułtowy będzie idealnym wyborem. Mając na uwadze wszystkie zalety tego miejsca, serdecznie zachęcamy do kontaktu poprzez ich stronę internetową. Z pewnością będziesz zadowolony z wizyty w tym miejscu

Recenzje dla Pirat Sala Zabaw & Pizzeria Rydułtowy

Pirat Sala Zabaw & Pizzeria Rydułtowy - Rydułtowy
Patrycja Bota
5/5

Córka miała w Piracie 7 urodziny. Akurat byli po remoncie. W wykupionym pakiecie było wszystko co potrzeba, stół zastawiony, dzieci zadowolone. Wszystko na bardzo duży plus. Do tego odnowione ściany, które świecą no naprawdę super. Niestety na minus brak zaproszeń. To znaczy zaproszenia powinny być, ale my nawet mając urodziny zarezerwowane kilka miesięcy wcześniej, dzwoniąc i wypytując o nie ich nie otrzymaliśmy. Dzieci zadowolone.

Pirat Sala Zabaw & Pizzeria Rydułtowy - Rydułtowy
Paulina Święty
1/5

Sytuacja miała miejsce wczoraj 08.03 pizza zamówiona o 17.30 na godzinę 20.30. Około godziny 20 zadzwoniono do mnie z informacją że 2 pizze są gotowe a 2 są w piecu. Godzina 21 pizz nadal nie ma w ramach rekompensaty kasjerka telefonicznie zaoferowała mi Sok i jedną naklejkę gratis ( po proszeniu się o jaką kolwiek rekompensatę) godzina 21.30 pizz nie ma pizzeria perfidnie odbiera telefon i rozłącza się po chwili. Moment później pizze przyjechały. Nie chcąc robić problemu dostawcy ( powiedział że będzie musiał zapłacić za te pizze ) wzielam i opłaciłam zamówienie (4 największe pizze) niestety pizze były zimne. Na moje pytania o menadżera bylam spławiana a telefony tak jak pisałam były perfidnie odrzucane. Nie polecam 🙂

Pirat Sala Zabaw & Pizzeria Rydułtowy - Rydułtowy
Mariusz Kohut
5/5

Polecam abonament na obiadki z dostawą. Surówki i sałatki póki co zawsze świeżutkie (co nie jest normą u wszystkich). Obiadki smaczne i nie ma czego się czepiać czasem mniej wyszukanych dań w cenie tego abonamentu (bardzo przystępne ceny). Za te pieniądze jestem zadowolony z tego co codziennie otrzymuję. Ludzie są tam rewelacyjni. Bardzo miła obsługa. Bardzo elastyczni co do godzin codziennych dostaw (więc jak ktoś pracuje na różne zmiany, można to jakoś rozplanować i się umówić na różne, optymalne godziny) czy nawet małych życzeń co do zamiany pewnych składników na inne i delikatne spersonalizowanie tych zestawów abonamentowych. Ogromny plus za podejście do klientów.
Zwiększyłbym różnorodność dań w abonamencie, bo po czasie zaczynają być nieco monotonne - zwłaszcza dla ludzi, którzy chcieli by korzystać z tej oferty przez dłuższy czas. ALe i tak jestem zadowolony i mogę z czystym sumieniem polecić.

Pirat Sala Zabaw & Pizzeria Rydułtowy - Rydułtowy
Wojciech Czajka
5/5

Dzisiaj miałem przyjemność być w tej restauracji. Bardzo miła i pomocna obsługa i przeniesamowite zapachy. Jeszcze nie miałem przyjemności jeść, ale na pewno wpadnę tam prywatnie . Nie tylko z dekoracjami.

Pirat Sala Zabaw & Pizzeria Rydułtowy - Rydułtowy
Grzegorz Cholewiak
3/5

Jedzenie bez smaku. Porcje duże ale Pani Kucharka nie doprawia potraw. . Jedynie ketchup był ketchupem. Sos czosnkowy smakował jak jogurt zero procent.

Pirat Sala Zabaw & Pizzeria Rydułtowy - Rydułtowy
Łukasz
1/5

Pizza z dostawą około 3.5 km oczekiwanie 3 godziny pizza zimna i cennik ze strony internetowej bardzo nie aktualny na stronie pizza 60 cm w cenie 52zl przy dostawie 71 + dostawa jedynie duży + za sos pomidorowy ostry naprawdę bardzo ostry

Pirat Sala Zabaw & Pizzeria Rydułtowy - Rydułtowy
Karol Koza
5/5

Świetne miejsce do zorganizowania urodzin dla dzieci. 5-7 latki bawią się świetnie w małpim gaju ze zjeżdżalniami, basenami z kulkami i licznymi zabawkami. Panie animatorki też robią świetną robotę potrafiąc zająć się dzieciakami. Z usług Pirata skorzystaliśmy nie pierwszy raz i polecamy go wszystkim rodzicom, szczególnie rodzicom przedszkolaków.

Pirat Sala Zabaw & Pizzeria Rydułtowy - Rydułtowy
Sonia Frycz
1/5

To co dziś dostaliśmy było okropne. Mięso w placku po węgiersku tak twarde (wpół surowe) że nóż stołowy sobie z nim nie radził podczas krojenia. Rosół typowo szpitalny jak na diecie (woda z makaronem) kapusta czerwona jałowa bez smaku. Porażka. To było moje ostatnie zamówienie w tym lokalu. Zaraziłam się bleeee

Go up