Piekielna Kuchnia - Wysokie Mazowieckie

Adres: Obrońców Miasta 2, 18-200 Wysokie Mazowieckie, Polska.
Telefon: 602733288.

Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Wino, Obiad, Kolacja, Desery, Bar na miejscu, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 105 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Piekielna Kuchnia

Piekielna Kuchnia to restauracja znajdująca się pod adresem Obrońców Miasta 2, 18-200 Wysokie Mazowieckie, Polska. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 602733288. Restauracja specjalizuje się w przygotowywaniu doskonałych dań, co sprawia, że jest idealnym miejscem dla miłośników dobrej kuchni polskiej.

Warto zaznaczyć, że Piekielna Kuchnia oferuje wiele udogodnień, takich jak możliwość zamówienia jedzenia na wynos, dostępność parkingów dla osób na wózkach, specjalne miejsca dla nich oraz udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami. Dodatkowo, restauracja jest przyjazna dla rodzin z dziećmi, oferując specjalne menu dla najmłodszych gości.

Piekielna Kuchnia cieszy się dobrą opinią wśród klientów, posiadając aż 105 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi 4.3/5, co świadczy o wysokiej jakości usług świadczonych przez restaurację.

Dla osób poszukujących doskonałego jedzenia, przyjaznej atmosfery i obsługi na najwyższym poziomie, Piekielna Kuchnia jest idealnym wyborem. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skontaktowania się z nimi, aby doświadczyć niezapomnianych smaków i wspaniałej obsługi.

Recenzje dla Piekielna Kuchnia

Piekielna Kuchnia - Wysokie Mazowieckie
Adam wojno
1/5

Tutaj pisze że otwarte przyjeżdżasz zamknięte ....jest bar przy zakładzie produkcyjnym Mlekowita... Dobra cena i bardzo dobre porcje.

Piekielna Kuchnia - Wysokie Mazowieckie
Thomas Baduro
4/5

Fajne miejsce ma już swoją renomę głównie pod imprezy okolicznościowe typu stypy chrzciny komunie co do menu pierogi z mięsem tutaj to są super extra reszta dań bardzo poprawna menu nie musi pękać w szwach by było dobrze i smacznie dodam jeszcze te ceny ?na plus
P.S marchewka trochę za bardzo kwaskowata ale ok

Piekielna Kuchnia - Wysokie Mazowieckie
Dorota Rosochacka
5/5

Bardzo przyjemny lokal, smaczne jedzenie, przemiły właściciel. Miejsce warte odwiedzenia!!?

Piekielna Kuchnia - Wysokie Mazowieckie
Anna Deszczyńska
5/5

18 syna petarda. Lokal świetnie urządzony i przygotowany min. do tego typu imprez. Parking wygodny i jest sporo miejsca. Bardzo kontaktowy i mega elastyczny właściciel. Dla jednej osoby serwowane były posiłki wege. Wszystko dopilnowane, jedzenie świeże i naprawdę, naprawdę najlepsze w Wysokiem. Obsługa przesympatyczna, bezproblemowa, goście zaopiekowani. Na koniec otrzymuje się wszystko co zostało po imprezie świetnie zapakowane. Jesteśmy zachwyceniii. POLECAM
Dzięki i do zobaczenia

Piekielna Kuchnia - Wysokie Mazowieckie
Tomasz P79
4/5

Polecam flaki oraz udziec z indyka smakował lepiej niż wygląda. Koszt za zestaw 35zł.

Piekielna Kuchnia - Wysokie Mazowieckie
Stoneczkarstwo Kolejowe
4/5

Jedzenie przepyszne, ale niestety moja ubikacja nie przetrwała tego pojedynku. Gdybym mógł zgłosiłbym tą sprawę po jakieś odszkodowanie bo pierwszy raz w życiu coś takiego mnie dopadło

Piekielna Kuchnia - Wysokie Mazowieckie
Wiktoria Mormol
5/5

Pyszne jedzenie i przemiła obsługa. Polecam z całego serca na wszelkie imprezy okolicznościowe.

Piekielna Kuchnia - Wysokie Mazowieckie
Karol Zywiec
1/5

W sobotę 29 Stycznia, w piekielnej kuchni ma się odbyć spotkanie o nazwie Zdrowie plus. Na takich spotkaniach próbuję się zmanipulować nieświadomych ludzi,i sprzedać im tanie, podrabiane urządzenia za horrendalne kwoty!!!

Go up