Turkish king kebab wysokie mazowickie - Wysokie Mazowieckie

Adres: Mystkowska 41/lokal-1, 18-200 Wysokie Mazowieckie, Polska.
Telefon: 796601350.

Specjalności: Kuchnia turecka.
Inne ważne informacje: Ogródek, Dostawa bez kontaktu, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Jedzenie późnym wieczorem, Małe porcje, W ofercie dania wegetariańskie, Wino, Śniadanie, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Toaleta, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 218 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.9/5.

Lokalizacja Turkish king kebab wysokie mazowickie

Turecki król kebab Wysokie Mazowieckie to restauracja specjalizująca się w autentycznej kuchni tureckiej. Znajduje się pod adresem Mystkowska 41/lokal-1, 18-200 Wysokie Mazowieckie, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 796601350. Restauracja oferuje szeroki wybór dań tureckich, a także inne specjały kuchni śródziemnomorskiej.

Inne ważne informacje: Restauracja posiada ogródek oraz oferuje dostawę bez kontaktu, dostawę do klienta, możliwość zamówienia na wynos oraz posiada miejsca na miejscu. Miejsce jest dostępne dla osób na wózkach, oferuje alkohol, jedzenie późnym wieczorem, małe porcje, dania wegetariańskie, wino, śniadania, obiady, kolacje, katering, desery, miejsca siedzące, toaletę oraz swobodną atmosferę. Jest odpowiednie dla całej rodziny, możliwa jest rezerwacja stolików, akceptowane są karty debetowe i kredytowe, a także usługi płatności mobilnych NFC. Miejsce jest przyjazne dla dzieci i oferuje bezpłatny parking.

Opinie: Firma posiada imponującą liczbę 218 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 3.9/5. Klienci chwalą autentyczny smak potraw, przyjazną obsługę oraz przyjemną atmosferę w restauracji.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz delektować się prawdziwym tureckim kebabem w przyjemnej atmosferze, to Turecki król kebab Wysokie Mazowieckie jest idealnym wyborem. Z ich szerokim menu, dogodną lokalizacją oraz pozytywnymi opiniami, z pewnością będziesz zadowolony z wizyty. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nimi już dziś, odwiedzając ich stronę internetową!

Recenzje dla Turkish king kebab wysokie mazowickie

Turkish king kebab wysokie mazowickie - Wysokie Mazowieckie
Mariusz Maksy
1/5

Jak nauczysie się zakładać rękawiczki podczas przygotowywania jedzenia to będzie płowa sukcesu. Bo o czystości w lokalu i na kuchni nie wspomnę. Już nie wspomnie o problemach żołądkowych po zjedzeniu tortillli....

Turkish king kebab wysokie mazowickie - Wysokie Mazowieckie
mariusz grzegorz Jackiewicz
1/5

Nie polecam i lepszy hot dog z Orlen. Zamówiłem duży kebab na talerzu z frytkami:ta nazwa duży nie miała nic wspólnego z tym co dostałem.Porcja mała,zimne mięso a surówka z serem feta to aż 1 mała kosteczka sera na cały zestaw kapusty białej i czerwonej.Sos zamówiłem ostry ale to tylko zwykły sos z butelki typu Fanex.Didatkowo płacisz 1 zł za opakowanie typu na wynos a jesz w lokalu,to nie moja wina że nie mają odpowiednich naczyń żeby podać "kebaba na talerzu".Także frytek jest tyle jak małe podwójne z McDonald,zdecydowanie za mało przy cenie 27 zł,lecz finalnie trzeba zapłacić 28 zł. Nie polecam. Kebab konkurencji DHAKA jest zdecydowanie bardziej przyjemny dla klienta pod względem wielkości porcji,o tak to widzę.

Turkish king kebab wysokie mazowickie - Wysokie Mazowieckie
jjsimon98
2/5

Takie sobie jedzenie, mięso średniej jakości, sosy są za każdym razem inne. Jednak to nie jedzenie jest tam najgorsze tylko konsekwencje po zjedzeniu kebaba.

Turkish king kebab wysokie mazowickie - Wysokie Mazowieckie
Jakub Będkowski
2/5

Kebab kula mocy, obecnie bardzo bardzo marnej jakości. Na przestrzeni lat porcje są coraz mniejsze, a kebaby coraz to słabsze.
Dla porównania kebab na otwarciu miał ode mnie opinię 4 gwiazdki, to co jest teraz to tragedia.

Ceny na ulotkach i na głównym oświetlonym banerze się różnią, wprowadzanie ludzi w błąd. Ceny są natomiast dalej stosunkowo dobre.
Kebaby często pomylone.

Odradzam zamawianie talerza - wygląda okropnie, wołowina smakuje jak tektura. Pies przemielony z budą.

Na mocne gastro gdy wszystko zamknięte ok. Na każdą inną ewentualność lepiej przegłodować.
Zjem tylko z sentymentu.

Turkish king kebab wysokie mazowickie - Wysokie Mazowieckie
Kondziu fajny
5/5

Obsługa bardzo fajna lubi pożartować, jedzenie ok myślę że na chwilę obecną najlepszy kebab w mazowiecku. Kebab jest spory i w dobrej cenie nie wiem czemu tyle złych opinii.

Turkish king kebab wysokie mazowickie - Wysokie Mazowieckie
Aserwarth991
1/5

Nie polecam kebaba . Obsługa nie rozumie języka polskiego, przy większym zamówieniu mieszają je. Mięso typowa kula mocy w obrzydliwym smaku. Tortilla albo surowa albo zbyt przypieczona. W toalecie brak papieru oraz brak klucza w drzwiach , dodatkowo tylko zimną woda. Nie polecam lokalu z całego serduszka .

Turkish king kebab wysokie mazowickie - Wysokie Mazowieckie
Szymonek Prokop
2/5

Jedzenie 2/10 zamówiłem z sosem mieszanym dostałem ostry a wjedzeniu znalazłem włosy mięso smakuję jak golonka ale chociaż miła obsługa nie polecam

Turkish king kebab wysokie mazowickie - Wysokie Mazowieckie
York Old
4/5

Dobry kebab ale to zależy kto go zrobi. Sos mieszany oznacza ze z jednej strony jest ostry a z drugiej łagodny. Turki lubią sobie pożartować.

Go up