Osiek k Skórcza - Osiek

Adres: Partyzantów Kociewskich 66, 83-221 Osiek, Polska.

Specjalności: Bar.

Opinie: Ta firma ma 7 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Osiek k Skórcza

Osiek k Skórcza Partyzantów Kociewskich 66, 83-221 Osiek, Polska

Wspaniała knajpka Partyzantów Kociewskich 66, 83-221 Osiek w Polsce to idealne miejsce dla miłośników dobrej zabawy i pysznego jedzenia. Bar ten ma świetne opinie, aż 4.4/5 na 7 recenzji w Google My Business. To świadczy o wysokiej jakości usług i zadowoleniu klientów.

Adres tego lokalu znajduje się w uroczym miasteczku Osiek, co sprawia, że jest łatwo dostępny dla mieszkańców oraz turystów z pobliskich okolic. Specjalizując się głównie w serwowaniu pysznych drinków i przekąsek, to miejsce jest idealne na spotkania ze znajomymi czy romantyczne randki.

Jedną z głównych zalet tego baru są opinie klientów, które wyrażają zachwyt nad obsługą, atmosferą i smakiem podawanych potraw. Dzięki temu jest to miejsce godne polecenia dla osób poszukujących wyjątkowego doświadczenia kulinarngo.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz miło spędzić czas oraz skosztować pysznych drinków, koniecznie odwiedź Partyzantów Kociewskich 66. Ich obsługa dba o każdy szczegół, a atmosfera sprawia, że czujesz się jak w domu.

W końcu, jeśli chcesz się przekonać na własnej skórze, jak wyjątkowe jest to miejsce, nie wahaj się skontaktować z nimi poprzez stronę internetową. To doskonały sposób na zarezerwowanie stolika lub uzyskanie dodatkowych informacji o ich menu i wydarzeniach specjalnych. Nie zwlekaj dłużej - Partyzantów Kociewskich 66 czeka na Ciebie!

Recenzje dla Osiek k Skórcza

Osiek k Skórcza - Osiek
Halina Z
4/5

Bar, jadłodajnia czy nie wiem jak to nazwać...obiad w sumie domowy,porcja spora.Widać dużo osób po kościele w niedzielę tu zagląda.Malo sympatyczna obsługa.

Osiek k Skórcza - Osiek
Wojciech Kubinski
4/5

Duża wieś w Borach Tucholskich nad jeziorem

Osiek k Skórcza - Osiek
Mieczysław Mankowski
4/5

Osiek k Skórcza - Osiek
Kudlacz81
5/5

Osiek k Skórcza - Osiek
Karol Pamuła (sat)
5/5

Osiek k Skórcza - Osiek
Michal Paciuch
4/5

Osiek k Skórcza - Osiek
Mariusz #01StG
5/5

Go up