OsieczAnka - Osiek

Adres: Handlowa 7, 87-125 Osiek, Polska.
Telefon: 733530230.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Restauracja.

Opinie: Ta firma ma 33 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.8/5.

Lokalizacja OsieczAnka

Oto informacje o restauracji znajdującej się w Osiek, Polska:

Adres: Handlowa 7, 87-125 Osiek, Polska.

Telefon: 733530230.

Strona internetowa: facebook.com.

Specjalności: Restauracja.

Opinie: Ta firma ma 33 recenzji na Google My Business.

Średnia opinia: 4.8/5.

Ta restauracja w Osiek jest znana ze swojej wysokiej jakości usług i doskonałej kuchni. Położona przy ulicy Handlowej 7, zapewnia doskonałą lokalizację dla osób poszukujących wyjątkowego doświadczenia kulinarne. Dzięki 33 pozytywnym recenzjom na Google My Business i średniej ocenie 4.8/5, możesz być pewien, że warto odwiedzić to miejsce.

Jeśli szukasz miejsca na wyjątkowy obiad, kolację lub spotkanie rodzinne, ta restauracja z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Ich specjalności kulinarne z pewnością zachwycą Twoje kubki smakowe.

Dlatego też, zalecamy skorzystanie z tej restauracji i doświadczenie wyjątkowych smaków, które oferuje. Aby uzyskać więcej informacji lub zarezerwować stolik, zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej pod adresem facebook.com. Nie zwlekaj dłużej i zarezerwuj swoje miejsce już teraz!

Recenzje dla OsieczAnka

OsieczAnka - Osiek
Adam Nowak
5/5

Bardzo dobre naleśniki z owocami, miła i uśmiechnięta obsługa, ogródek restauracyjny, lokal położony na uboczu (cicho i bezpiecznie dla dzieci) - same plusy! Jeśli w menu pojawią się dania z prawdziwego grilla, to będzie strzał w dziesiątkę

OsieczAnka - Osiek
Magda Jarzabkowska
1/5

Dziś zamówiłam przy kontuarze naleśniki z twarożkiem. Zapłaciłam żądane 20 zł, nie dostałam paragonu i usiadłam do stolika. Zimno. Pan przyniósł naleśniki. Niezbyt ciepłe. Spojrzałam na menu leżące na stole. Naleśniki z twarożkiem 18 zł. Pytam więc pana, dlaczego ja zapłaciłam 20? A pan mi na to: bo pani zamówiła naleśniki z dania dnia, napisanego kredą na tablicy. Drugie danie bez zupy z dania dnia kosztuje 20. a pani u nas pierwszy raz? Takie u nas są zasady. Na drugi raz zamówię z menu, a nie z tablicy. Ale już nie w tym "lokalu". To tylko 2 zł ale poczułam się zrobiona w jelenia 😀
Pozdraw

OsieczAnka - Osiek
Pan Drevko
5/5

Wyobraźcie sobie, że jesteście we Włoszech i idziecie do lokalnej restauracji z pysznym jedzeniem prowadzonej przez parę Włochów, gdzie porcje są duże a ceny przystępne. Zachęca? No to tu jest tak samo, choć dania są nie tylko włoskie. Czuć, że zadbano o każdy szczególik w jedzeniu. Dodany tajny składnik - serce. Bardzo dziękujemy za pycha jedzenie, jeszcze wrócimy-do zobaczenia :))

OsieczAnka - Osiek
Stanisław Grabowski
5/5

Do tej pory myślałem, że frytki to żadna filozofia... myliłem się. Najlepsze jakie jadłem w życiu. Naleśniki na słodko - mistrzostwo.

OsieczAnka - Osiek
Inrei „Velaress” Moondance
5/5

Bardzo dobra pizza, ze świeżych składników dobrej jakości, zamówienie z dowozem zrealizowane szybko, danie dojechało ciepłe. Zdecydowanie polecam i z pewnością będę wracać częściej.

OsieczAnka - Osiek
Shizuru Kioketsuke
5/5

Naleśniki z jabłkami i cynamonem petarda ♥️.
Miejsce bardzo ładne, udekorowane dziełami rękodzielniczymi. Jest swojsko, przytulnie i na 100% spróbuję innych dań :).

OsieczAnka - Osiek
Heisenberg
5/5

Jadłem z dziećmi Margeritę i Capri. Doskonałe, chrupiące cienkie ciasto. Pozostałe składniki świetne. Żona skusiła się na naleśniki z nadzieniem meksykańskim. Twierdzi, że wyborne. Zdecydowanie polecamy. Będziemy wracać.

OsieczAnka - Osiek
Agnieszka Urbanowicz
5/5

Pyszne jedzenie i przemiła obsługa. Polecam zupę kukurydzianą i pizzę kebab! Poza tym zawsze niezawodne i przepyszne naleśniki!

Go up