nieGotujwDomu Bistro & Bar - Kielce

Adres: Transportowców 15, 25-671 Kielce, Polska.
Telefon: 413452532.

Specjalności: Restauracja, Bar, Bistro.
Inne ważne informacje: Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Kawa, Małe porcje, Śniadanie, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Bar na miejscu, Toaleta, Swobodna atmosfera, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 94 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja nieGotujwDomu Bistro & Bar

nieGotujwDomu Bistro & Bar to urocze miejsce położone w Kielcach, na ulicy Transportowców 15. Znajduje się w Polsce i oferuje szeroki wybór dań oraz napojów dla swoich gości. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 413452532.

Specjalnością tego lokalu są Restauracja, Bar oraz Bistro. Posiada również wiele udogodnień, takich jak możliwość zamówienia jedzenia na wynos, dostępność miejsc dla osób na wózkach, bogaty wybór alkoholi i kaw, serwowanie dań w małych porcjach, oraz śniadania, obiady i kolacje. Dodatkowo oferuje katering, desery, bar na miejscu, toaletę oraz swobodną atmosferę, odpowiednią dla rodzin z dziećmi.

nieGotujwDomu Bistro & Bar cieszy się dobrą opinią wśród klientów, zyskując aż 94 recenzje na Google My Business. Średnia ocena wynosi imponujące 4.3/5, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług.

Dla osób szukających miejsca na pyszny posiłek, relaksującą kawę czy wieczorne spotkanie z przyjaciółmi, nie można pominąć nieGotujwDomu Bistro & Bar. Ich szeroki wybór dań i napojów, przyjazna atmosfera oraz udogodnienia dla wszystkich gości sprawiają, że jest to idealne miejsce na każdą okazję.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie można dobrze zjeść, napić się smacznego drinka, czy po prostu miło spędzić czas w przyjemnej atmosferze, nie wahaj się odwiedzić nieGotujwDomu Bistro & Bar. Zdecydowanie warto skontaktować się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować stolik lub dowiedzieć się więcej o oferowanych usługach.

Recenzje dla nieGotujwDomu Bistro & Bar

nieGotujwDomu Bistro & Bar - Kielce
Darekpt
5/5

Domowe jedzenie w bardzo przystępnej cenie , codziennie inne menu , gotowy pewniak w cenie 25zl w tym zupa i drugie danie lub jak ktoś chce to inne dania . Porcje duże . Można się dobrze i tanio najeść. Obok duży bezpłatny parking w środku stoliki . Szybko i tanio

nieGotujwDomu Bistro & Bar - Kielce
Mateusz Jaszczyk
5/5

Bardzo dobre i smaczne jedzenie. Jak w domu. Każdego dnia do wyboru kilka pewniaków za stałą cenę. Reszta na wagę. Bardzo miła atmosfera i fachowa obsluga.

nieGotujwDomu Bistro & Bar - Kielce
Wojciech Trys
5/5

Bardzo smaczne jedzenie w dobrej cenie ten duzy zestaw za 12 zł. Polecam

nieGotujwDomu Bistro & Bar - Kielce
Rafał Pytel
5/5

Jestem wieloletnim stałym klientem , dobry dojazd , pozytywna atmosfera , dobre jedzenie - jedyne co mnie trochę niepokoi , że Ola wie , na co mam ochotę i najdziwniejsze jest to, że ma trafność w 99% przypadków

nieGotujwDomu Bistro & Bar - Kielce
Łukasz Karaś
4/5

Jedzenie smaczne, ale ziemniaki dostałem zimne, byłem przejazdem, trudno trafić, mapa Google kończy z prowadzeniem do celu na ulicy przy salonie Reno. Żadnej reklamy czy informacji że jest to w budynku Makro.

nieGotujwDomu Bistro & Bar - Kielce
Jerzy Szczur
5/5

Smacznie , szybko i niedrogo. Polecam zdecydowanie na smaczny i kosztowo optymalny obiad

nieGotujwDomu Bistro & Bar - Kielce
Patrycja Patrycja
5/5

Bardzo smaczne i domowe jedzenie ☺️
Napewno jeszcze nie raz skorzystam z usług ?

nieGotujwDomu Bistro & Bar - Kielce
Corneja Negra
2/5

Bez komentarza.. proponuje ugotować w domu. Na pewno będziesz bardziej zadowolony.
2 gwiazdki - zupa była zjadliwa.

Go up