Montana Pizza&Kebab - Stężyca

Adres: Jana III Sobieskiego 7A, 83-322 Stężyca, Polska.
Telefon: 601953890.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Odbiór na zewnątrz, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Alkohol, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Piwo, W ofercie dania wegetariańskie, Obiad, Kolacja, Obsługa przy ladzie, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Toaleta unisex, Wi-Fi, Wi-Fi, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Bezpłatny parking, Parking, Psy mogą przebywać na zewnątrz.
Opinie: Ta firma ma 81 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Montana Pizza&Kebab

Montana Pizza&Kebab to restauracja położona pod adresem Jana III Sobieskiego 7A, 83-322 Stężyca, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 601953890. Więcej informacji znajdziesz na ich stronie internetowej facebook.com.

Oferują szeroki wybór specjałów, a ich specjalnością jest Restauracja. Dodatkowo, Montana Pizza&Kebab oferuje możliwość odbioru na zewnątrz, dostawę, posiłki na wynos, alkohol, jedzenie późnym wieczorem, kawę, piwo, dania wegetariańskie, obiady, kolacje, obsługę przy ladzie, miejsca siedzące, bar na miejscu, toaletę, toaletę unisex, Wi-Fi, płatności kartami debetowymi i kredytowymi, usługę płatności mobilnych NFC, bezpłatny parking, możliwość przyjazdu z psem na zewnątrz.

Zgodnie z opiniami użytkowników, Montana Pizza&Kebab posiada aż 81 recenzji na Google My Business, a ich średnia opinia wynosi 4.2/5.

Jeśli szukasz miejsca na smaczny posiłek w przyjemnej atmosferze z szerokim wyborem dań, Montana Pizza&Kebab jest idealnym wyborem. Z przyjemnością zapraszamy do skontaktowania się z nimi poprzez stronę internetową i skorzystania z ich wyjątkowych ofert

Recenzje dla Montana Pizza&Kebab

Montana Pizza&Kebab - Stężyca
STRANGE 101
2/5

Pizza strasznie cienka( wiadomo to nie jest typowa włoska pizzeria). Składników też ubogo. Kapsalon przeciętny. Zero sosu na wierzchu. Ceny napojów dość wysokie. Myślałem, że będzie lepiej niż w Pepperoni ale poziom jest podobny.

Montana Pizza&Kebab - Stężyca
Tomasz
5/5

W tym miejscu bywałem na pizzy i zazwyczaj byłem zadowolony z jakości i obsługi. Od mojej ostatniej wizyty lokal zmienił szefa i personel.
Pierwszy ślepy strzał pizza Montana -bardzo dobra.
Ponadto lokal zysał lepszą aranżacje,bogatsze menu i przede wszystkim jest ciepło ,którego kiedyś brakowało.
Gorąco polecam.Ja napewno bedę tam wracać

Montana Pizza&Kebab - Stężyca
Kasia
5/5

Bardzo dobre jedzenie, swietna obsługa, a przede wszystkim świeże potrawy? Miejsce w sercu Kaszub godne polecenia!

Montana Pizza&Kebab - Stężyca
Kornelia Cichosz
2/5

Pizza bardzo dobra nie ma się czego przyczepić,smaczna, proporcjonalna. Kebeby potrzebują poprawy w bułce sosu praktycznie wcale tylko troszkę na górze, bułka nie dopieczona zaś Kebab rolo tortilla była surowa w każdym z trzech kebabów nie opieczone wcale. Polecam pizzerie pod względem pizzy jak najbardziej

Montana Pizza&Kebab - Stężyca
Wiktoria Wica
1/5

Nigdy w życiu nie jadłam gorszego kebaba i pizzy. Pizza sucha, z małą ilością sosu, samo ciasto też pozostawia wiele do życzenia. Mięso w kebabie tak przesuszone,że aż strzela pod zębami, mało sosu a surówka to 90% białej kapusty i parę plasterków ogórka i pomidora. Ceny nie adekwatne do wielkości i smaku. Zdecydowanie nie polecam i radzę omijać tą knajpę szerokim łukiem jeśli chcecie się dobrze najeść.

Montana Pizza&Kebab - Stężyca
Jakub Jaszewski
5/5

Pyszna pizza, przyjazna atmosfera oraz bardzo miły i uprzejmy właściciel.

Montana Pizza&Kebab - Stężyca
Roksana Szulist
5/5

Pyszna pizza oraz miła obsługa. Polecam!

Montana Pizza&Kebab - Stężyca
Aner Der
5/5

Bardzo dobry kebap przygotowywany szybko w opalaniu nie gazowym, a elektrycznym Rewelacja. Menu niezbyt rozbudowane ale posiada wszystko co potrzeba. Polecam hamburgery na miejscu. W lokalu jest bardzo mało miejsca ale praktycznie zawsze jest miejsce.

Go up