Marylówka - Stężyca

Adres: Jana III Sobieskiego 7, 83-322 Stężyca, Polska.
Telefon: 735039038.

Specjalności: Bar.
Inne ważne informacje: Na miejscu, Alkohol, Jedzenie, Piwo, Toaleta, Swobodna atmosfera, Grupy.
Opinie: Ta firma ma 5 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.4/5.

Lokalizacja Marylówka

Marylówka jest barem położonym w Stężycy, przy ulicy Jana III Sobieskiego 7, 83-322 Stężyca, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 735039038.

W Marylówce można skosztować różnorodnych alkoholi, przekąsek oraz piwa. Lokal oferuje swobodną atmosferę, idealną na spotkania towarzyskie, zarówno dla grup, jak i osób indywidualnych. Ponadto, Marylówka zapewnia dostęp do toalety, co jest dodatkowym udogodnieniem dla gości.

Ta firma ma 5 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 2.4/5. Mimo nieco mieszanych opinii, warto dać szansę Marylówce i samemu sprawdzić, czy atmosfera lokalu oraz oferta odpowiadają gustom.

Dla osób poszukujących miejsca z przyjazną atmosferą, bogatym wyborem alkoholi i przekąsek, Marylówka może być idealnym wyborem. Lokal znajduje się w dogodnej lokalizacji, co sprawia, że jest łatwo dostępny dla mieszkańców Stężycy oraz okolicznych miejscowości.

Jeśli szukasz miejsca na spotkanie z przyjaciółmi lub chcesz po prostu odpocząć w luźnej atmosferze, Marylówka może być idealnym wyborem. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej, aby dowiedzieć się więcej o ofercie i wydarzeniach organizowanych w lokalu.

Recenzje dla Marylówka

Marylówka - Stężyca
Paulina Ż
1/5

Ziemniaki stare i podgrzewane w mikrofalówce. Drobiowy de volaille śmierdział wieprzowiną, zaś gołąbki to masakra bo nie dość że mięso było słabo przyprawione, to jeszcze mięsa było mniej niż kapusty. Aaa właśnie kapusta nie posolona, sos kwaśny a powinno czuć pomidorami.

Marylówka - Stężyca
Daniel PL
4/5

Teraz to miejsce ma nowy wygląd, nową nazwę"Bistro u rybaka" i nowe menu. Jak na lokal klasy bistro można tu naprawdę dobrze zjeść. Pstrąg z patelni z surówkami. Ryba bardzo świeża, surówki nie są z plastikowych kubłów lecz robione na miejscu. Polecam. Niedrogo.

Marylówka - Stężyca
Przemysław K
2/5

Dobre pierogi, niestety inne dania odgrzewane. Ceny raczej wysokie.

Marylówka - Stężyca
Grzesiek Kotrys
1/5

Okropna

Marylówka - Stężyca
Ilona Zakrzewska
4/5

Go up