Ma&Ja - Rydułtowy

Adres: Ofiar Terroru 47, 44-280 Rydułtowy, Polska.
Telefon: 324578111.
Strona internetowa: sloneczna-hacjenda.pl.
Specjalności: Pizzeria.
Inne ważne informacje: Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Małe porcje, Obiad, Kolacja, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 271 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Ma&Ja

Ma&Ja to popularna Pizzeria zlokalizowana przy Adres: Ofiar Terroru 47, 44-280 Rydułtowy, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem Telefon: 324578111. Więcej informacji o restauracji można znaleźć na Strona internetowa: sloneczna-hacjenda.pl.

Oferują szeroki wybór pizzy oraz inne dania. Specjalizują się w przygotowywaniu pysznych i autentycznych włoskich potraw. Mają opcje dostawy, na wynos oraz możliwość spożycia posiłku na miejscu. Restauracja jest dostosowana dla osób na wózkach, co sprawia, że jest przyjazna dla wszystkich klientów. Dodatkowo, oferują jedzenie późnym wieczorem, kawę, małe porcje, obiady, kolacje, a także przytulną i swobodną atmosferę.

Ma&Ja jest idealnym miejscem do spotkań ze znajomymi, rodziną czy nawet na romantyczną kolację. Mają menu dla dzieci oraz są odpowiednie dla rodzin z dziećmi. Akceptują płatności kartami debetowymi i kredytowymi, a także usługi płatności mobilnych NFC.

Firma ma imponującą liczbę recenzji na Google My Business - aż 271 opinii. Średnia ocena wynosi 4/5, co świadczy o wysokiej jakości oferowanych usług i dań.

Dla każdego, kto poszukuje pysznej pizzy w przyjaznej atmosferze, Ma&Ja jest doskonałym wyborem. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skontaktowania się z nimi, aby zarezerwować stolik lub skorzystać z dostawy. Nie zwlekaj, sprawdź sam

Recenzje dla Ma&Ja

Ma&Ja - Rydułtowy
Sandra Ks
3/5

Byle by zrobić i spokój ale jestem zaskoczona ale rollo pycha ale giga cheeseburger porażka ,sama sałatka

Ma&Ja - Rydułtowy
Kamil Telecki
1/5

Prosiłem o 3 zapiekanki ser szynka i bazylią dostałem bez dodatków że śladową iloscią pieczarek ,ale na ketchupie nie oszczędzali. Pieniądze wyrzucone w błoto, nie polecam.

Ma&Ja - Rydułtowy
KrecioGAME
5/5

Rollo od lat niezmiennie dobre. Jedno z miejsc na które po prostu przyjdzie ochota i nie opuści nas ona, aż nie wrócimy do lokalu.

Ma&Ja - Rydułtowy
Dawid Kozaryna
5/5

Byłem pierwszy raz, ale na pewno jeszcze tu wrócę nie raz. Rollo coś innego i bardzo dobrego. Burgery też wyglądały bardzo dobrze.

Ma&Ja - Rydułtowy
Tomasz Glanc
5/5

Jak dla mnie jedzonko super w szczególności kurczak rollo obsługa bardzo miła i będę częściej wpadał. Pozdrawiam.

Ma&Ja - Rydułtowy
Tomasz Chromiński
5/5

Jedzenie mega dobre. Gigagyros to pyszna, puszysta bułka z wołowiną i chrupiącymi warzywami. Do tego mila obsługa i niskie ceny

Ma&Ja - Rydułtowy
Monika Perka
5/5

Polecam jak najbardziej, jedzonko bardzo pyszne , obsługa bardzo miła ☺️

Ma&Ja - Rydułtowy
Wojtek Kasznia
2/5

Opinia na temat tego miejsca niestety wpłynie na to, że już więcej tak nie wejdę. Obsługa była bardzo nie miła wręcz powiedziałbym nie zacheciła niczym by tam zostać. Pani która mnie obsługiwała nie była w stanie udzielić informacji jak ma wyglądać potrawa. Opryskliwie odpowiadając podała nam potrawę zalaną sosem której nie dało się zjeść, wszystko grzeje w piekarniku w dodatku gdy poprosiłem o talerz dla syna. Dostałem uwaga? Tackę papierowa. Jak to przy dziecku sos był wszędzie łącznie z podłogą. Natomiast w moim daniu oczywiście poza nadmiarem sosu dostałem kupne odgrzane frytki które po czasie były nie do zjedzenia. Wystrój w restauracji na poziomie lecz jedzenie godne obsługi. Bar nic więcej.

Go up