Łakociarnia - Gryfice

Adres: Księdza Stanisława Ruta 99, 72-300 Gryfice, Polska.
Telefon: 609543719.

Specjalności: Lodziarnia.
Inne ważne informacje: Odbiór na zewnątrz, Odbiór w sklepie, Zakupy stacjonarne, Na miejscu, Dostawa, Kawa, Karty debetowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 184 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.8/5.

Lokalizacja Łakociarnia

Recenzje dla Łakociarnia

Łakociarnia - Gryfice
Joanna Buczek
5/5

Uwielbiam to miejsce i odwiedzam zawsze, kiedy jestem w pobliżu. Przepyszne gofry, rzemieślnicze lody no i ta kawa! Polecam wszystkim spróbować ich doskonałych smoothiesów.?To, co dla mnie najważniejsze jednak, to cudowna ekipa obsługująca klientów. Przemiła i uśmiechnięta - aż chce się wracać!

Łakociarnia - Gryfice
Tak Bywa
5/5

Najlepsze lody z musem owocowym ? jakie miałam okazję jeść ?zawsze na powrocie morze -dom odwiedzamy to miejsce ? i zostawiamy po sobie kamyczek #kamyczki FB: Kamyki

Łakociarnia - Gryfice
Szymon Pinkas
5/5

Pyszne goferki. Wybraliśmy się rodzinnie na coś słodkiego i wybraliśmy gofry z bitą śmietaną i truskawkami. Gofry były mieciutkie a owoce świeże:D polecam każdemu

Łakociarnia - Gryfice
Miriam Cichewicz
5/5

Lody gałkowe o smaku Rafaello po prostu niebo w gębie. Wróciliśmy po dokładkę. Polecam.

Łakociarnia - Gryfice
Ryszard Ciesielski
5/5

Miła obsługa pyszne lody.Polecam nawet nie drogo?

Łakociarnia - Gryfice
Renata Zwiereło
5/5

Najlepsze lody, gofry, rurki i kawa w Gryficach. Polecam serdecznie ?

Łakociarnia - Gryfice
RobMaximus
5/5

Jakoś normalna zwykła kawa mi nie smakowała! Ale jak wypiłem mrożoną kawę w "Łakociarni", to od tego momentu jestem ich codziennym klientem. Kawa mrożona uzależnia 😉 I jest już w moim codziennym grafiku zapisana!!!
Oczywiście też polecam wszelkie rodzaje lodów od których nie można przejść obok, do tego porcja rurek z bitą śmietaną i gofry z różnymi dodatkami, no mówię wam palce lizać. Niebo w gębie!!!!
Obsługa zawsze miła i wiecznie uśmiechnięta coś pięknego! Od takiego uśmiechu dzień staje się natychmiastowo piękniejszy i słoneczny (nawet jak pada)!

Łakociarnia - Gryfice
Monika Michalik
5/5

Dobre gofry, świeże (co ważne, bo coraz częściej w różnych miejscach są odgrzewane.. oszczędność czasu, a zabójstwo dla smaku). Kawa super ! Ceny w miarę. Kilka stolikow w środku i w ogródku. Czysto. Polecam!

Go up