"Bar Nad ABC" - Gryfice

Adres: Niepodległości 50, 72-300 Gryfice, Polska.
Telefon: 887777507.
Strona internetowa: barnadabc.pl.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Bar sałatkowy, Kawa, Małe porcje, Piwo, Obiad, Kolacja, Katering, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 267 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja "Bar Nad ABC"

Recenzje dla "Bar Nad ABC"

Wiktoria Pagas
1/5

Gołąbek okropny mdły nie dało się go jeść , sosu praktycznie wg nie było do tego kawałki kurczaka w sosie, ziemniaki brudne od buraków , NIE POLECAM !!!

Urszula Kołodziejczyk
5/5

Super miejsce aby się posilić. Dobre duże dania.

Polski Szofer
2/5

Placek po węgiersku zawierał 7 kawałków mięsa.
Ok rozumiem cena 15zł....
Sos był smaczny, jednak ilość mięsa mówi jedno. "Więcej nie zamówię"
Bieda z nędzą!
Szczerze?
Za placek w innej knajpie wolę zapłacić i 30zł jednak wygląda o niebo lepiej.
Tutaj to taka "bieda".
Niestety....

Grzegorz Ostrowski
5/5

Otwierajcie, bo w Gryficach nie ma gdzie dobrej zupy zjeść, cała reszta nie potrafi ugotować najprostszej zupy: folga ?,bufet pieeogiwy?, kogel i cała reszta aż do Trzebiatowa gdzie korytko i polskie smaki

Ami Kot
5/5

nie wiem czy pamiętacie takie dziecko co zawsze przychodziło do tego baru z plecakiem po szkole i zamawiało rosół bez zielonego… to ja naprawdę kochałam tą restauracje i nie moge pogodzic się z tym ze nigdy nie zjem juz waszego pysznego rosołu?

Krzysztof Woźniak
5/5

Dobre i tanie jedzenie. Jak za tę cenę to naprawdę dobra jakość. Fajna muzyka w lokalu.

Piotr Grabowski
1/5

Zamówienie przyjechało w tragicznym stanie. Wszystko "spocone" i tłuste. Surówki zmieszane w jedną papkę. Cola ciepła jak zupa w plastiku a miała być zimna w puszcze.

Julia Zinkiewicz
5/5

Od małego bardzo lubiłam i lubię chodzić do Baru Nad ABC jakże i zamawiać jedzonko z dowozem. Bardzo dobre obiady, smaczne i świeże, każdy znajdzie coś dla siebie. Na dowóz zawsze ciepłe i dobrze zapakowane. Polecam serdecznie! ?

Go up