Kino Pizza - Dywity

Adres: Spółdzielcza 2, 11-001 Dywity, Polska.
Telefon: 895210201.
Strona internetowa: kinopizza.pl.
Specjalności: Pizzeria.
Inne ważne informacje: Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Szybka obsługa, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Jedzenie późnym wieczorem, Jedzenie w promocji happy hours, Kawa, Małe porcje, W ofercie dania wegetariańskie, Późne śniadanie, Obiad, Kolacja, Obsługa przy ladzie, Miejsca siedzące, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 249 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Kino Pizza

Kino Pizza to popularna pizzeria znajdująca się pod adresem Spółdzielcza 2, 11-001 Dywity, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 895210201 oraz odwiedzić ich stronę internetową kinopizza.pl.

Specjalnością Kino Pizza jest oczywiście pizza, ale oferują również inne dania. Mają szeroki wybór dań wegetariańskich, małe porcje, kawę, a także menu dla dzieci. Można skorzystać z dostawy, zamówić na wynos lub zjeść na miejscu, ciesząc się szybką obsługą i przytulną atmosferą. Miejsce jest także dostępne dla osób na wózkach.

Inne ważne informacje o Kino Pizza to możliwość zjedzenia późnego śniadania, obiadu czy kolacji, a także promocje happy hours. Mają obsługę przy ladzie, miejsca siedzące, toaletę oraz swobodną atmosferę. Możliwa jest rezerwacja stolika, a płatności można dokonać kartami debetowymi, kredytowymi oraz usługami płatności mobilnych NFC.

Opinie na temat Kino Pizza są pozytywne, firma posiada aż 249 recenzji na Google My Business z średnią oceną 4.2/5. To świadczy o wysokim poziomie obsługi i jakości jedzenia.

Jeśli szukasz miejsca na pyszną pizzę w przyjaznej atmosferze, Kino Pizza jest idealnym wyborem. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skontaktowania się z nimi, aby skosztować ich wyjątkowych specjałów

Recenzje dla Kino Pizza

Kino Pizza - Dywity
Stregobor „Mag” Kovirski
5/5

Zamówienie w dostawie
Pizza gorąca, nie zaparzona. Dużo składników, super sosiwo. Ciasto grube jest warte zamówienia- robi robotę.
Polecam mocno ! Typowa domowa pizza, idealna na gastro, kacyka czy po prostu domówkę. Złoto mamy na miejscu ?

Kino Pizza - Dywity
Barbara Bader
3/5

Trzeba długo czekać na zamówienie z dostawą do domu oprócz tego są duże opóźnienia , nie powiadamiają na ten temat. A pani która odbiera telefon nie jest przejęta tym faktem,według niej to jest normalna sytuacja. Tylko nie mówią nic na ten temat przy zamówieniu.
Jest coraz gorzej, więc będziemy rezygnować z tego miejsca.

Kino Pizza - Dywity
DODINAS
1/5

Zawsze tak mam że wracam zeby sprawdzic jak jest teraz. Pierwsza opinia z przed 2 lat ok, w miare ok były 4 gwiazdki. Tym razem nie wiem od czego zacząć. To może tak zamowiłem pizze największą czyli 40 cm dostalem 36 cm mam udokumentowane. W lokalu spędziłem 3 minuty żeby odebrać pizze i ubrania do prania. Pizza sie mocno zepsuła sosu za dużo aż sie leje z pizzy a skladnikow głównych jak na lekarstwo. Na końcy rarytasik pan pizzerman wyszedł na papierosa ( ok może byc nie pochwalam ani nie zabraniam) ale jak wrocil to nawet rąk nie umył. Smacznego ludziska ja tam jadłem ostatni raz.

Kino Pizza - Dywity
Mariusz Filip
1/5

Chciałem złożyć zamówienie natomiast dostawca odmówił dostawy pizzy twierdząc że w aucie mu coś szura i nie ma opcji dowozu ponieważ drogi są nie przystosowane do jego auta(2km od Dywity)Proponuje zmianę dostawcy jak i pojazdu.Nie polecam.

Kino Pizza - Dywity
Patryk Wiśniewski
5/5

W piątek, pomimo dużego ruchu, moje zamówienie zostało bardzo szybko dostarczone. Jedzenie przyjechało gorące. Wszystko mi smakowało. Miły i uprzejmy kierowca. Polecam!

Kino Pizza - Dywity
Oliwia Gajowska
5/5

Pizza konkretna ze świeżymi składnikami, już paroma kawałkami można się najeść. Dowóz bardzo szybki, co gwarantuje jeszcze gorącą pizzę. Serdecznie polecam

Kino Pizza - Dywity
Ewa Górska
1/5

Właśnie zamówiłam pizzę z pieczarkami i niespodzianka- brak dodatkowego sosu , czarne pieczarki i całą lekko ciepła. Niedopieczona . Ciasto z dołu lekko przypieczone , natomiast wierzch pizzy prawie zimny. Po rozmowie tel. Pani stwierdziła że to nie ona pakowała. Co to za tłumaczenie. !? NIE POLECAM .

Kino Pizza - Dywity
Mechanik Kruko
5/5

Pizza mega, zamawiana na wynos przyszła w deklarowanym czasie. Duża ilość składników, ciasto smaczne, można ją jeść nawet bez sosów. (W cenie pizzy sos lagosny/pikarny za darmo). Ogólnie pyszna, polecam.

Go up