Bar Orientalny Thanh Binh - Działdowo

Adres: Marii Skłodowskiej-Curie 30, 13-200 Działdowo, Polska.
Telefon: 798015889.

Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Małe porcje, Śniadanie, Obiad, Kolacja, Toaleta, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 157 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.7/5.

Lokalizacja Bar Orientalny Thanh Binh

Bar Orientalny Thanh Binh to przytulne miejsce w Działdowie, które serwuje pyszne dania kuchni orientalnej. Zlokalizowany pod adresem Marii Skłodowskiej-Curie 30, 13-200 Działdowo, Polska, ten bar orientalny zaprasza gości na wyjątkową podróż kulinarą.

Pod numerem telefonu 798015889 można dokonać rezerwacji lub złożyć zamówienie na wynos. Bar Orientalny Thanh Binh oferuje także usługę dostawy, a także posiada parking dostępny dla osób na wózkach.

Specjalizując się głównie w kuchni orientalnej, restauracja ta oferuje szeroki wybór dań na śniadanie, obiad oraz kolację. Dodatkowo, można liczyć na małe porcje, co pozwala spróbować różnorodności smaków w jednej wizycie.

Warto zaznaczyć, że Bar Orientalny Thanh Binh ma średnią opinię 3,7/5 na podstawie 157 recenzji na Google My Business. Klienci doceniają swobodną atmosferę, możliwość rezerwacji stolika oraz różnorodność form płatności - od kart debetowych i kredytowych po usługi płatności mobilnych NFC.

Dla osób zainteresowanych odwiedzeniem tego miejsca, warto zauważyć, że jest ono dostępne dla osób na wózkach, co zapewnia wygodę i komfort wszystkim gościom. Toaleta również jest dostępna dla osób niepełnosprawnych, co sprawia, że lokal ten jest przyjazny dla wszystkich.

Bar Orientalny Thanh Binh zachęca do odwiedzenia swojej strony internetowej, gdzie można zapoznać się z pełnym menu, złożyć zamówienie online lub skontaktować się z obsługą w razie pytań. Niezależnie od okazji, to miejsce z pewnością zaskoczy i oczaruje każdego miłośnika kuchni orientalnej.

Recenzje dla Bar Orientalny Thanh Binh

Bar Orientalny Thanh Binh - Działdowo
Artur Bartkowski
1/5

Gorszego chińczyka nie jadłem nigdy …. Zupa bez smaku jak woda, kolor zupy nie zachęcał, chrupiący kurczak miał w sobie tyle starego oleju ze nie dało się zjeść, sosy zabarwione jakaś chemia….w lokalu brudno zimno ….
Nie polecam!

Bar Orientalny Thanh Binh - Działdowo
Artur R.
3/5

Ceny bardzo niskie, menu ma wiele pozycji. Jedzenie w miarę smakuje ale przede wszystkim jest nastawione na to zeby klient sie najadl ryżem i surówką. W lokalu klimat PRL mimo to są niektore ladne ozdoby. Platikowe sztućce i sosy w dzbankach do podziału na wszystkich klientów. Miejsce godne polecenia dla ludzi którzy chca soe najesc - niegodne polecenia dla tych ktorzy chca zjesc smaczną kuchnie orientalną

Bar Orientalny Thanh Binh - Działdowo
Piotr Górski
5/5

Dużo jedzenia i w miarę tanio. Jest okej.

Bar Orientalny Thanh Binh - Działdowo
Dalia Żmuda-Trzebiatowska
4/5

pani rzeczywiście kaszle.. Ale obsługa miła, jedzenie ok. w toalecie brak papieru czy do rąk, czy do... 😀 no ale ceny bardzo przystępne

Bar Orientalny Thanh Binh - Działdowo
Tomasz Lis
5/5

Bat ten to moje kolejne, zaskakujące "odkrycie". Nie spodziewałem się jakiś rewelacji, ale zostałem mile zaskoczony w każdym punkcie mojego sceptycyzmu.
Obsługa bardzo kulturalna i szybka, jak powiedzieli że 10minut czekania to czekałem nawet krócej.
Za 20 złotych nie spodziewałem się dużego obiadu, a tymczasem jak widać na moim zdjęciu, tak duża porcja że ledwie ją zjadłem.
Danie "kurczak w curry" z naturalnymi składnikami i to duszonymi... za taką cenę tylko jeść ze smakiem ?
Polecam i będę starał się odwiedzić w przyszłości.

Bar Orientalny Thanh Binh - Działdowo
Kazimierz Czaban
2/5

Jedzenie o smaku niczego wszystko słodkie nie ważne co się weźmie. Szczerze odradzam, a pani na kuchni już nie kaszle.

Bar Orientalny Thanh Binh - Działdowo
Eryk Kalista
1/5

Pani cały czas kaszle, poprosiłem kurczaka w sosie z ryżem, dostałem suchego z frytkami. Nie polecam

Bar Orientalny Thanh Binh - Działdowo
Karol
5/5

Jedzenie bardzo pszne w wolnej chwili lubię iść tu zjeść albo wsiąść na wynos. Polecam

Go up