KFC Wrocław Kromera - Wrocław

Adres: aleja Marcina Kromera 18, 51-163 Wrocław, Polska.
Telefon: 225363636.
Strona internetowa: kfc.pl.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Ogródek, Dostawa bez kontaktu, Dostawa, Obsługa zmotoryzowanych, Na wynos, Na miejscu, Szybka obsługa, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Małe porcje, Szybka przekąska, W ofercie dania wegetariańskie, Śniadanie, Późne śniadanie, Obiad, Kolacja, Obsługa przy ladzie, Desery, Miejsca siedzące, Toaleta, Wi-Fi, Wi-Fi, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 3477 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.7/5.

Lokalizacja KFC Wrocław Kromera

KFC Wrocław Kromera znajduje się pod adresem aleja Marcina Kromera 18, 51-163 Wrocław, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 225363636. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej: kfc.pl.

KFC Wrocław Kromera to restauracja specjalizująca się w jedzeniu na wynos i na miejscu. Mają wiele udogodnień, takich jak ogródek, dostawa bez kontaktu, obsługa zmotoryzowanych, szybka obsługa, miejsca dla osób na wózkach, parking dostępny dla osób na wózkach oraz toaleta dla osób na wózkach. Oferują również jedzenie późnym wieczorem, kawę, małe porcje, dania wegetariańskie, śniadanie, obiad, kolację, desery i wiele innych.

Opinie na temat KFC Wrocław Kromera są pozytywne, firma posiada aż 3477 recenzji na Google My Business, a średnia ocena to 3.7/5.

Dla osób szukających restauracji z różnorodnym menu, przyjazną dla rodzin i grup, KFC Wrocław Kromera jest doskonałym wyborem. Z udogodnieniami dla osób na wózkach, bogatym menu i pozytywnymi opiniami, zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skontaktowania się z nimi, aby cieszyć się smacznym jedzeniem i przyjemną atmosferą.

Recenzje dla KFC Wrocław Kromera

KFC Wrocław Kromera - Wrocław
NIE Mam
1/5

Pierwszy raz spotkałem się z KFC które oszczedza na składnikach. Zamiast hotwings serwują jakieś resztki skóry na kościach i zero panierki, nóżki surowe i tak samo panierowane. Niesamowite, że franczyza nie trzyma standardów marki (jakkolwiek niskie by nie były)

KFC Wrocław Kromera - Wrocław
mateusz jeziorny
1/5

Pani Asia obsługująca drive-thru osoba na nieodpowiednim miejscu traktująca ludzi z góry która w swoim mniemaniu myśli że każda osoba która przyjeżdża do waszej restauracji musi i ma znać menu bo przecież ona nie jest od tego żeby przypominać menu jestem kolejny raz zszokowany obsługą w tym miejscu jest dramatyczna przyjeżdżam od czasu do czasu mam inne ważne sprawy na głowie a nie znać menu waszej restauracji Wydaje mi się że to powinien robić pracownik tym bardziej powinien mnie zachęcić do kupna czegoś jeszcze kolejny raz jestem przekonany że w McDonald's jest o 100 razy lepsza obsługa

KFC Wrocław Kromera - Wrocław
Beata Armatys
1/5

Obsługa nie jest godna polecenia- na duże frytki czekałam 20 minut mimo braku kolejki ponieważ pracownicy kłócili się ze sobą nie zwracając uwagi na swoje obowiązki. Zamówienie było na wynos(tylko duże frytki) po zobaczeniu w domu zawartości okazało się że frytek w opakowaniu jest raptem 9. Restauracja zdecydowanie nie do polecenia.

KFC Wrocław Kromera - Wrocław
Julia Lotka
1/5

Porażka i najgorsze kfc! Dosłownie za KAŻDYM razem brak pianek/śmietany w szejku i wmawianie mi, że zamówiłam bez. Najdłuższy czas oczekiwania ze wszystkich lokali, które odwiedziłam i niemiła obsługa. Do zamówienia nie dostaliśmy serwetek a po poproszeniu o nie okazało się, że w ogóle ich nie ma!
Męska toaleta zamknięta a w damskiej brak papieru i wody w kranie. Ogólnie słabo.

KFC Wrocław Kromera - Wrocław
mili60
1/5

Wczoraj syn zamówił kubełek frytek i strips 8 sztuk dostał jakieś resztki . Kilka lat temu też kupiłem kubełek duży po podróży długiej 2 razy taka sytuacja , wyrzuciłem całość po wykonanym telefonie miałem dostać kupon rabatowy którego nie otrzymałem . Podejście obsługi to żart jak na wynos to resztki wybierają . Żałuję że po tak długim czasie pojechałem ponownie do tego syfu .

KFC Wrocław Kromera - Wrocław
Alex Hunter ECPU
1/5

Bodajże NAJGORSZY LOKAL KFC w Polsce! Każde zamówienie pomylone bądź z brakami - KAŻDE! Nie było klienta, który by nie podszedł do lady z reklamacją, że czegoś brak w zamówieniu lub dostał coś innego niż zamawiał!

Ja zamówienie dla dwóch osób: kubełek dla 1 osoby z nóżką + nóżka oraz big box ... UWAGA! wszystko wsypane do jednego kubełka bez dwóch nóżek, gość za ladą zaskoczony, że nie chcę czegoś innego zamiast dwóch nóżek. Dwie kanapki obie pomylone i zimne

Jak wspomniałem z identycznym problemem podchodził każdy inny klient.

Bez szans na dostanie ketchupu do frytek, nie szło doprosić się słomki i wieczka do kubka!

Cała załoga pracująca na wieczornej zmianie 10 lutego do wymiany!

KFC Wrocław Kromera - Wrocław
Karolina Sobczyk
3/5

Długi czas oczekiwania na zamówienie w drivie mimo późnej godziny i małego ruchu, pomyłka w zamówieniu o konieczność ponownego oczekiwania. Jedzenie poprawne - nie odbiega od innych restauracji kfc.

KFC Wrocław Kromera - Wrocław
Kuba Wyrwas
1/5

Jedzenie takie samo jak wszędzie nie powinno być to nic dziwnego ale jeżeli nie chcecie jeść w klimacie cyganskiej muzyki puszczane przez ukraińska obsługę która nie rozumie składanego zamówienia

Go up