ELEMENT 4 - Wrocław

Adres: Powstańców Śląskich 9, 53-333 Wrocław, Polska.
Telefon: 733022822.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Kawa, Małe porcje, Śniadanie, Późne śniadanie, Obiad, Kolacja, Desery, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 189 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.8/5.

Lokalizacja ELEMENT 4

Element 4 to restauracja zlokalizowana przy Adres: Powstańców Śląskich 9, 53-333 Wrocław, Polska. Jest to miejsce, które zachwyca swoimi specjałami i przytulną atmosferą. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu Telefon: 733022822 lub odwiedzić ich stronę internetową Strona internetowa: facebook.com.

Oferowane Specjalności: Restauracja to doskonałe dania, które zaspokoją nawet najbardziej wybredne podniebienia. Element 4 zapewnia również możliwość zamówienia jedzenia na wynos, a także przyjazne miejsca dla osób na wózkach. Mają również bogate menu skupiające się na kawie, małych porcjach, śniadaniu, późnym śniadaniu, obiedzie, kolacji, deserach i nie tylko.

Warto zauważyć, że restauracja jest przyjazna dla osób na wózkach, co sprawia, że jest dostępna dla wszystkich. Klienci mogą cieszyć się swobodną atmosferą oraz obsługą grupową. Element 4 akceptuje płatności kartami debetowymi i kredytowymi, a także oferuje usługę płatności mobilnych NFC.

Zgodnie z opinią użytkowników, Opinie: Ta firma ma 189 recenzji na Google My Business, co świadczy o ich wysokiej jakości usług. Średnia opinia wynosi Średnia opinia: 4.8/5, co potwierdza, że Element 4 to miejsce warte odwiedzenia.

Dla wszystkich poszukujących doskonałego doświadczenia kulinarne, Element 4 jest idealnym wyborem. Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować stolik i cieszyć się wyjątkowymi smakami, przyjazną atmosferą i profesjonalną obsługą.

Recenzje dla ELEMENT 4

ELEMENT 4 - Wrocław
Kinga K. (ninisiaq)
5/5

Jakie to jest wspaniałe miejsce na śniadanie! Porcje są obfite, w genialnych cenach i do tego jest dobra kawka.
Za 2 i pół osoby płaciliśmy 63-80 zł z kawami! Byliśmy najedzeni i naprawdę był spory wybór jedzenia.
Nie muszę chyba dodawać, że jest to lepsza oferta niż śniadania w pobliskich hotelach, bo u nas taka cena była za osobę.. gdy będziemy ponownie w pobliżu, to z pewnością wrócimy!

ELEMENT 4 - Wrocław
Kacper Szczepański
5/5

Mega porcje do tego wszystko bardzo smaczne i w bardzo dobrych cenach.
Polecam wszystkim nie tylko na lunch w przerwie w korpo ✊?

ELEMENT 4 - Wrocław
Aleksandra R
5/5

Świetne miejsce. Idealne na lunch. Zawsze zróżnicowane menu, każdy znajdzie coś dla siebie. Kuchnia uwija się ekspresowo. Jedzenie świeże, bardzo dobrze doprawione. Porcje duże, bardzo estetycznie podane, a ceny bardzo rozsądne. Ravioli ze szparagami palce lizać, dyniowe konkuruje ? bardzo dobre pielmieni, Fish and chips, dania dnia typu Mięso, Ziemniaki surówka, sałatki! Jedynie frytki potrafią być niedosmazone i za tłuste. Ogólnie warto tu zajrzeć.

ELEMENT 4 - Wrocław
Maciej Pelc
5/5

Super jedzenie w dobrej cenie. Codziennie są różne Dania dnia poza zwykła oferta. Koło 12 polecam unikać bo kolejki są ogromne.

ELEMENT 4 - Wrocław
Magdalena Lewandowska
5/5

Dużo można by pisać? Ilu ludzi tyle będzie opini, mi a w zasadzie nam bo zazwyczaj idziemy z mężem na śniadania wszystko smakuje ?
Jest naprawdę dobre tradycyjne jedzenie i wyjątkowo ładnie wygląda na talerzu, a jak powszednie wiadomo najpierw jemy oczami, dopiero później w grę wchodzą inne aspekty tj. smak, składki itd.
Ja Magda miłośniczka piękna w każdej postaci POLECAM ❤

ELEMENT 4 - Wrocław
Marlena Tworuszka
4/5

Śniadania dobre, jednak tosty lekko suche. Porcje dość duże. Dobra kawa. Czasami trzeba troszkę poczekać na wydanie jedzenia.

ELEMENT 4 - Wrocław
Grzegorz Frągnowski
5/5

Duże porcje i smaczne jedzenie w dobrej cenie, szkoda tylko że lokal tak wcześnie się zamyka 🙂

ELEMENT 4 - Wrocław
Agnieszka Krusiec
5/5

Przepyszne śniadanie, bardzo obfite, do tego smaczna kawa i ciasto. Ceny przystępne.

Go up