KFC Bydgoszcz Galeria Pomorska - Bydgoszcz

Adres: Fordońska 141, 85-739 Bydgoszcz, Polska.
Telefon: 225363636.
Strona internetowa: kfc.pl.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Dostawa bez kontaktu, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Szybka obsługa, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Małe porcje, Szybka przekąska, W ofercie dania wegetariańskie, Śniadanie, Obiad, Kolacja, Obsługa przy ladzie, Desery, Miejsca siedzące, Toaleta, Wi-Fi, Wi-Fi, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 1304 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.8/5.

Lokalizacja KFC Bydgoszcz Galeria Pomorska

KFC Bydgoszcz Galeria Pomorska znajduje się pod adresem Adres: Fordońska 141, 85-739 Bydgoszcz, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu Telefon: 225363636. Więcej informacji znajdziesz na ich stronie internetowej Strona internetowa: kfc.pl.

KFC Bydgoszcz Galeria Pomorska to restauracja specjalizująca się w pysznym jedzeniu. Oferują dostawę bez kontaktu, możliwość zamówienia na wynos oraz konsumpcję na miejscu. Zapewniona jest szybka obsługa, a także wygodne miejsca dla osób na wózkach. Parking jest dostępny, a także toaleta dla osób na wózkach. Restauracja oferuje szeroki wybór dań, w tym wegetariańskich, oraz śniadania, obiady i kolacje. Atmosfera jest swobodna i przyjazna dla całych rodzin oraz grup. Możliwa jest rezerwacja miejsca. Akceptowane są karty debetowe i kredytowe, a także usługi płatności mobilnych NFC. Dla najmłodszych są krzesełka do karmienia oraz specjalne menu dla dzieci. Wi-Fi jest dostępne, a także miejsca siedzące i toaleta.

KFC Bydgoszcz Galeria Pomorska zyskała 1304 recenzje na Google My Business, a jej średnia ocena wynosi 3.8/5. Jest to miejsce polecane przez wielu zadowolonych klientów.

Dla wszystkich poszukujących pysznego jedzenia, szybkiej obsługi i przyjaznej atmosfery, KFC Bydgoszcz Galeria Pomorska to idealne miejsce. Z bogatym menu, opcjami dla różnych grup wiekowych oraz dogodnymi udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych, ta restauracja z pewnością spełni oczekiwania. Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby skorzystać z ich usług i doświadczyć wyjątkowego smaku KFC.

Recenzje dla KFC Bydgoszcz Galeria Pomorska

KFC Bydgoszcz Galeria Pomorska - Bydgoszcz
Monika Jaszczyszyn
1/5

Zamówiłam zestaw twister z frytkami. Po długim oczekiwaniu (jestem w stanie to zrozumieć że względu na szczyt weekendowy) otrzymałam twistera, który wyglądał jak itwister - po rozwinięciu placka w środku był jeden marny kawałek kurczaka, trochę sałaty i majonezu. Po zgłoszeniu obsłudze, otrzymałam informację, że skończyło im się mięso i dlatego taki wydali. Pracownik, po moim zgłoszeniu, wydał mi kolejnego twistera, lecz wielkością nie różnił się znacznie tego poprzedniego. Zapłaciłam za pełnowartościowy produkt, a otrzymałam co to otrzymałam..

KFC Bydgoszcz Galeria Pomorska - Bydgoszcz
Amelia Cierzniakowska
1/5

Wcześniej miałam tutaj sytuację, która nie była najlepsza, zamówiłam kubełek dla jednej osoby, gdy go dostałam był spalony, poszłam więc zamówić frytki, kiedy poszłam by zamówić, pan powiedział mi że już zamykają, co nie było prawdą bo przyjmowali potem inne zamówienia. Kiedy więc powiedziałam że jedzenie przyszło spalone pani mi powiedziała, że kurczak był świeży, a jak dobrze rozumiemy to nie o to chodziło.
Dzisiaj dałam jeszcze jedną szansę temu miejscu, jednak znowu się zawiodłam. Zamówiłam powiększony kubełek dla jednej osoby gdy dostałam zamówienie kurczak był nie jadalny, zdecydowanie przeleżały, nie chciało mi się znów wykłucać więc zostawiłam sprawę w spokoju. Na pewno nie wrócę

KFC Bydgoszcz Galeria Pomorska - Bydgoszcz
Buba
1/5

Oj dzisiaj zjadłam trochę nerwów. Zamówienie za prawie 2 stówy, opóźnione o godzinę, przyjechała do mnie 1/3 zamówienia. Ponad 40 min straconych na infolinii, w tym połowa to oczekiwanie na dodzwonienie się do działu reklamacji (nie doczekałam się połączenia) na który skierowała mnie pierwsza konsultantka. Jak się okazało niepotrzebnie, bo kiedy zadzwoniłam drugi raz, Pan Konsultant szybko i sprawnie to załatwił. Pani Menadżerka, jak wnioskuję, bo z nią zostałam połączona, również bardzo w porządku. Kurier zapomniał wziąć drugiej torby (podobno było podzielone na 2 części) cóż, zdarza się. Szkoda tylko, że przez takie niedopatrzenie straciłam sporo czasu, nerwów, miałam wizję że stracę również około 120 zł (bo tyle wynosiła wartość tej części zamówienia, która pierwotnie do mnie nie doszła), a partner po pracy musiał siedzieć głodny. Dzięki za mirinde.

KFC Bydgoszcz Galeria Pomorska - Bydgoszcz
Alice Moon
1/5

Tragedia, jedzenie suche, bez picia nie dało się zjeść ani bułki ani twistera. Mało sosu w środku. Nigdy więcej kfc coś okropnego. Połowe wyrzuciliśmy bo nie dało się tego zjeść ?

KFC Bydgoszcz Galeria Pomorska - Bydgoszcz
Damian Czartoryski
1/5

Kanapka longer w której są śladowe ilości kurczaka, długi czas oczekiwania, słaba jakość

KFC Bydgoszcz Galeria Pomorska - Bydgoszcz
Natalia
1/5

Czas oczekiwania na zamówienie przy małej ilości klientów to jest jakiś żart!! Dodatkowo często wydawane jest niekompletne zamówienie lub pomylone. Zamiast modernizować miejsce powinni je zamknąć i dać szansę innej restauracji. Dziwie się, że to jeszcze tam funkcjonuje .

KFC Bydgoszcz Galeria Pomorska - Bydgoszcz
Filipenho
5/5

Jesli chodzi o samą jakość kurczaka (a w kfc jest z tym różnie) jest ona bardzo dobra. Samo jedzenie smaczne i dobrze przygotowane, mila obsluga. Jedyne do czego moge sie przyczepić to dość toporny klimat bydgoszczy 😀

KFC Bydgoszcz Galeria Pomorska - Bydgoszcz
Vuko
1/5

Kolejny raz zamówienie dotarło zimne i to mimo szybkiej dostawy. Może warto zacząć używać toreb termicznych w dostawach.

Go up