Kebab Wielki - Frombork

Adres: Mikołaja Kopernika 4a, 14-530 Frombork, Polska.
Telefon: 729690712.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Kebab.
Inne ważne informacje: Dostawa, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Karty debetowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 41 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Kebab Wielki

Kebab Wielki to popularna restauracja z kebabem, która znajduje się pod adresem Mikołaja Kopernika 4a, 14-530 Frombork, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 729690712. Ich strona internetowa to facebook.com.

Specjalnością restauracji jest oczywiście kebab, ale oferują również inne dania. Możesz skorzystać z dostawy, zjeść na miejscu, a także restauracja posiada miejsca dla osób na wózkach. Przyjmowane są karty debetowe i kredytowe, a także usługi płatności mobilnych NFC.

Opinie na temat Kebabu Wielkiego są pozytywne, firma posiada aż 41 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4.2/5.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz zjeść pysznego kebaba w przyjemnej atmosferze, to Kebab Wielki jest idealnym wyborem. Ich szeroki wybór dań, dogodna lokalizacja oraz przyjazna obsługa sprawiają, że warto ich odwiedzić. Niezależnie od tego, czy chcesz zjeść na miejscu, czy też zamówić na wynos, restauracja zapewni Ci smakowite doznania kulinarnie.

Odwiedzenie ich strony internetowej na facebook.com to dobry pomysł, aby zapoznać się z pełnym menu, aktualnymi promocjami oraz zobaczyć opinie innych klientów. Nie zwlekaj dłużej i skontaktuj się z Kebabem Wielkim już teraz

Recenzje dla Kebab Wielki

Kebab Wielki - Frombork
Grzegorz Browarski
1/5

Jadłem tutaj łącznie 4 razy w jakichś odstępach czasu. Próbowałem różnycb pozycji z menu: kurczak/wołowina, pita/bułka/talerz, sos ostry/łagodny/mieszany. Za każdym razem żałowałem tej decyzji. Oni nawet frytek dobrze nie potrafią zrobić. Jedynymi plusami tego miejsca są możliwość płatności kartą oraz dość długie godziny otwarcia.

Kebab Wielki - Frombork
Iwona Koprowska
2/5

W pierwszej kolejności to ceny na menu na zewnątrz różnia się od cen w środku. Kebab duży w bułce, dziwne bo była to bułka od burgera, mięso breja, tłuste, sos mieszany to głównie ostry, mocno wyciekł poza bułkę i papier. Kebab na talerzu niby ok i robi dobre wrażenie, ale mięso tłuste, jakby z serem? - przykleiło się do dna opakowania. Frytki suche, nie podobne do frytek. Plus za sałatkę i sos łagodny, bardzo smaczny. Same porcje duże. Szkoda, że niezjadliwe. Może nie ten wybór, ale generalnie spodziewaliśmy czegoś lepszego.

Kebab Wielki - Frombork
Krzysztof Kowalski
1/5

Od godziny 10 do 13 próbuje się dodzwonić Zero odpowiedzi. Nawet na fb. Nie polecam

Kebab Wielki - Frombork
Kamil Lelonek
4/5

Jedzenie bardzo smaczne, super frytki pakowane oddzielnie, duża porcja i fajne soczyste surówki. W środku brak stolika do zjedzenia na miejscu.

Kebab Wielki - Frombork
Tytus Kucharczyk (Ros has)
5/5

Ogólna Ocena
Frytki: Frytki Dobre ale coś jak na moje motrzeby dużo, ogólnie jest ok.
Sos( kethup) Ketchup taki sobie, bardziej przypominał cukierek.
Nuggetsy:Nuggetsy były pyszne,Standard.
Ayran:Ayran jak to Ayran
Obsługa: Obsługa miła, choć ciężko siə dogadać. Ogólnie bym wrócił

Kebab Wielki - Frombork
Norbert
5/5

Najlepszy kebab jakiego jadłem, wypchany pod sam sufit, za 15 zł najadłem się jak szef, polecam ?❤️

Kebab Wielki - Frombork
Mariusz K
2/5

Plus za wielkość i wypieczone ciasto placka. Reszta to porażka. Mięso to jakaś breja z łojem. Środek lata, sezon na świeże warzywa a tam tylko sałata i marchew. K...a marchew w kebabie? Sos odbijał mi się jeszcze do godziny 22. W jednym nie było nawet i tej sałaty z marchewką. Gość nie rozumie co się do niego mówi.

Kebab Wielki - Frombork
Tomek B.
2/5

Szczerze liczyłem na coś lepszego. Placek suchy, a co do zawartości to malizna jak na 18 zł. Dobrze że reszta znajomych wybrała inny lokal to była opcja porównania. Osobiście nie zjadłbym tam drugi raz.

Go up