Smażalnia Portowa - Frombork

Adres: Portowa 2, 14-530 Frombork, Polska.
Telefon: 604438309.

Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na wynos, Na miejscu, Dostawa, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Piwo, Wino, Miejsca siedzące, Swobodna atmosfera, Grupy, Karty kredytowe, Można przyjść z psem.
Opinie: Ta firma ma 396 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.9/5.

Lokalizacja Smażalnia Portowa

Smażalnia Portowa to restauracja zlokalizowana w Fromborku, na ulicy Portowej 2. Jest to miejsce, które zachwyca swoimi specjałami kuchni polskiej, a także oferuje szeroki wybór alkoholi, w tym piwa i wina. Restauracja posiada również ogródek, co sprawia, że jest idealnym miejscem do spędzenia letnich wieczorów.

Warto podkreślić, że Smażalnia Portowa oferuje możliwość zamówienia jedzenia na wynos, a także dostarczenie go pod wskazany adres. Co więcej, restauracja posiada wejście dostępne dla osób na wózkach, co sprawia, że jest przyjazna dla wszystkich gości.

Opinie na temat Smażalnia Portowa są bardzo pozytywne, firma posiada aż 396 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 3.9/5. Klienci chwalą przede wszystkim smak potraw, obsługę oraz swobodną atmosferę panującą w lokalu.

Dla osób planujących odwiedzić Smażalnię Portową, zalecamy skorzystanie z możliwości rezerwacji miejsc, zwłaszcza jeśli planują przyjście w grupie. Dodatkowo, akceptowane są karty kredytowe, co ułatwia dokonywanie płatności.

Całokształt doświadczenia w Smażalni Portowej można opisać jako doskonałe połączenie tradycyjnej polskiej kuchni, przyjaznej atmosfery oraz profesjonalnej obsługi. Dla wszystkich miłośników smaków rodem z Polski, jest to miejsce obowiązkowe do odwiedzenia.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie można zjeść pyszne dania w przyjemnej atmosferze, Smażalnia Portowa jest idealnym wyborem. Zachęcamy do kontaktu poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować stolik i cieszyć się wyjątkowymi smakami oferowanymi przez tę restaurację.

Recenzje dla Smażalnia Portowa

Smażalnia Portowa - Frombork
Olga Wiewióra
5/5

Sandacz poezja! Wyjątkowo smaczna ryba z Zalewu Wiślanego, świeża i soczysta, smażona na świeżym oleju. Sympatyczna obsługa młodych ludzi - świetnie, że jest dla nich praca i chcą pracować. Otoczenie portu, choć może właściwie to rybacka przystań, wciąż w remoncie i nie jest zbyt zachęcające, ale dla tej ryby naprawdę warto tutaj przyjść. Sam Frombork niezwykle malowniczy, klimatyczny, na uboczu, dla ceniących ciszę, spokój i gotyk.

Smażalnia Portowa - Frombork
Marek Piotr Wójcicki
5/5

Mieliśmy trochę obawy że „smażalnia” i że „przy porcie”. Niepotrzebnie. Jedliśmy tu (27.07.23) dobrego sandacza ze smacznymi frytkami i zestawem surówek. Do tego bardzo dobre piwo „Rybak”. Bardzo miła obsługa. Zwłaszcza pani Dorota, która świetnie nam z uśmiechem doradzała. Taka kelnerka to skarb.

Smażalnia Portowa - Frombork
Sandra Gałązka
5/5

Pyszna, świeża ryba (sandacz)! Różnorodne dobre surówki, cienkie nietłuste frytki. Ceny - jak wszędzie dosyć wysokie (ok. 300 gram ryby, frytki, surówki i napój) 75 zł, ale warto dla świeżej rybki!

Smażalnia Portowa - Frombork
Grzegorz Wasik
3/5

Sandacz mrożony, frytki z Biedronki (oby), zupa w miarę okej ale za 25zl? .... No dałem 3 bo kelnerzy się starają a rozwalony port nie pomaga. Tak z litości.

Smażalnia Portowa - Frombork
Włodzimierz Witak
5/5

Bardzo polecam!
Jedliśmy z żoną dorsza z talarkami i surówką. Wszystko pyszne i dobrze podane. Do picia zamówiliśmy kwas chlebowy. Mają tam kwas sprowadzany z Litwy - bardzo dobry.

Smażalnia Portowa - Frombork
Grzegorz Pilacki
5/5

Rybka smaczna i świeża, frytki ok, zupa rybna smaczna. Trochę drogo ale w takim miejscu trudno spodziewać się niższych cen. Miła obsługa. Generalnie polecam mimo małych niedociągnięć. Nie znalazłem ciekawszego miejsca z dobrym jedzeniem we Fromborku.

Smażalnia Portowa - Frombork
Tomasz Widawski
5/5

Super klimat, restauracja, jetski, plaża. Wszystko. Chill

Smażalnia Portowa - Frombork
Daniel
4/5

Miejsce fajne, luźno nawet w porze obiadowej mimo dużej ilości gości, co do czystości troche do poprawy, natomiast okoń i sandacz były pyszne, na przystawkę zupa rybna tez pyszna.

Go up