Kebab Habibi - Wierzbica

Adres: Tadeusza Kościuszki 81, 26-680 Wierzbica, Polska.
Telefon: 505781074.

Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Na wynos, Na miejscu, Parking dostępny dla osób na wózkach, Jedzenie późnym wieczorem, Małe porcje, Obiad, Kolacja, Toaleta, Swobodna atmosfera, Możliwa rezerwacja.
Opinie: Ta firma ma 320 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Kebab Habibi

Kebab Habibi to restauracja zlokalizowana pod adresem Tadeusza Kościuszki 81, 26-680 Wierzbica, Polska. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 505781074. Specjalnością lokalu jest Restauracja, a oferowane usługi to Na wynos, Na miejscu, Parking dostępny dla osób na wózkach, Jedzenie późnym wieczorem, Małe porcje, Obiad, Kolacja, Toaleta, Swobodna atmosfera oraz Możliwa rezerwacja.

Ta firma ma 320 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4/5 gwiazdek. Kebab Habibi jest znany ze swojej wysokiej jakości jedzenia, przyjaznej atmosfery i dogodnej lokalizacji. Znajduje się w malowniczej miejscowości Wierzbica, co sprawia, że jest idealnym miejscem na obiad lub kolację po dniu zwiedzania.

Dla osób poszukujących restauracji z różnorodnym menu, Kebab Habibi może być doskonałym wyborem. Zarówno miłośnicy kebabów, jak i tradycyjnych potraw kuchni polskiej znajdą tutaj coś dla siebie. Dodatkowo, możliwość rezerwacji stolika oraz dostępność małych porcji sprawiają, że każdy może cieszyć się posiłkiem w tym miejscu.

Jeśli szukasz miejsca gdzie można zjeść smaczne danie o późnej porze, Kebab Habibi otwiera swoje drzwi także o późnej godzinie. Dodatkowo, dostępny parking dla osób na wózkach sprawia, że lokal jest przyjazny dla wszystkich gości.

Wszystkim zainteresowanym polecamy odwiedzenie strony internetowej Kebab Habibi, gdzie można znaleźć więcej informacji o menu, godzinach otwarcia oraz możliwości dokonania rezerwacji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nimi już teraz, aby doświadczyć wyjątkowej atmosfery i smaków Kebab Habibi!

Recenzje dla Kebab Habibi

Kebab Habibi - Wierzbica
Тарас Дегтярёв
5/5

Nie wiem jak komu ale osobiście mnie kebab tym lokalu smakował. Braliśmy na cienkim trzy razy w ciągu tygodnia i każdy raz był OK.

Kebab Habibi - Wierzbica
Gunak098
5/5

Super obsługa. Jedzenie tez super kebaby duzo lepsze i wieksze niz w mali kebab. Mieso bardzo dobre moglbym jesc calymi dniami i nocami. MARECZEK JEST SUPER!!!!!

Kebab Habibi - Wierzbica
Wiktoria Indyka
5/5

Jeden z lepszych kebabów jakie jadłam 🙂 tylko bardzo cienki..

Kebab Habibi - Wierzbica
Maciej Wojciechowski
2/5

Chyba najgorszy kebab jaki jadłem. Mięso było pokrojone wcześniej i wyschnięte, podgrzane przy mnie. Surówki fatalne. Jedyny plus to miły Pan za ladą. Nie polecam.

Kebab Habibi - Wierzbica
Mariusz
3/5

Daje trzy gwiazdki za miłego pana który sam zagaduje do klientów, ale sam kebab a szczególnie mięso to porażka. Czemu w Angli i w Niemczech można zjeść mięso w kebabie które nie przypomina pasztetowej a w Polsce nadaj musimy jeść kule mocy zaparowana z pojemnika, której plastry mięsa nawet już nie chrupią od zewnętrznej strony bo są zaparzone w pojemniku bo były wcześniej ścięte a sama konsystencja mięsa odrzuca. Ostry sos oraz pita tez do poprawy.

Kebab Habibi - Wierzbica
yolon
5/5

Kebab bardzo dobry nie ma się do czego doczepić, obsługa bardzo miła. Polecam.

Kebab Habibi - Wierzbica
star dev
5/5

Kebab był pikobelo bajabongo. Mięso idealne, sosy idealne, nic dodać, nic ująć. Mareczek kozacki szef z niego i ma fajne poczucie humoru

Kebab Habibi - Wierzbica
swirus miszczu
5/5

Bardzo dobry kebab jeden i jedyny w tej okolicy ceny też dobre i za 25 zł duży kebeb to dobra cenę. Też polecić mogę małego za 15 wołowinka na ostro i robi się ciepło.

Go up