Grill Bar Przy S7 - Radom

Adres: 26-600 Radom, Polska.
Telefon: 790375385.

Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Kawa, Małe porcje, Obiad, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Swobodna atmosfera, Bezpłatny parking.
Opinie: Ta firma ma 84 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Grill Bar Przy S7

Grill Bar Przy S7 to restauracja, która zyskała uznanie wielu klientów. Znajduje się w Radomiu, przy Adres: 26-600 Radom, Polska. Numer telefonu do kontaktu to Telefon: 790375385.

Specjalnością tego miejsca jest Restauracja, oferująca szeroki wybór pysznych dań. Co wyróżnia Grill Bar Przy S7 to nie tylko wyśmienite jedzenie, ale także Ogródek oraz możliwość zamówienia jedzenia Na wynos lub skorzystania z komfortowych miejsc Na miejscu.

Co ważne, restauracja jest przyjazna dla osób z ograniczoną mobilnością, oferując Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach oraz Wejście dostępne dla osób na wózkach.

W Grill Bar Przy S7 można także skosztować alkoholu, delektować się aromatyczną kawą oraz wybierać z Małych porcji i smacznego Obladu. Dla wygody klientów dostępne są Miejsca siedzące, Bar na miejscu oraz Swobodna atmosfera.

Firma cieszy się dobrą opinią wśród klientów, zgromadzając aż 84 recenzje na Google My Business. Średnia ocena wynosi 4.3/5, co świadczy o wysokiej jakości usług świadczonych przez Grill Bar Przy S7.

Dla osób poszukujących przyjemnego miejsca na pyszny posiłek w miłej atmosferze, Grill Bar Przy S7 jest doskonałym wyborem. Zalecamy skontaktowanie się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować stolik lub dowiedzieć się więcej o ich menu i ofertach.

Recenzje dla Grill Bar Przy S7

Grill Bar Przy S7 - Radom
Анушик Твердовская
5/5

Bardzo pyszne jedzonko i miły Pan

Grill Bar Przy S7 - Radom
Jan Maja
5/5

Świetne jedzenie. Już od kilku długich lat jadamy u tego Pana i trzeba przyznać, że wciąż trzyma bardzo wysoki poziom.

Lubimy z całą rodziną podróżować, a takie przysmaki jak grillowana kiełbaska czy karkówka to dla nas prawdziwy rarytas. Jedliśmy w setkach miejsc w kraju i trzeba przyznać, że Grill Bar przy E7 to absolutny top. Kto raz tam jadł wie o czym piszemy.

Ceny są bardzo przystępne, a miła obsługa to kolejne istotne atuty.

Szczerze polecamy. Jedno jest pewne. Kto raz tam zjadł ten będzie tam już zawsze wracał.

Grill Bar Przy S7 - Radom
name noname
1/5

Niewielki kawałek (około 80 gram)spieczonej na grillu najtańszej marketowej kiełbasy plus trzy małe kromki chleba to wydatek 9.50 złotych.Taka cena to ewidentna przesada.Drożyzna do potęgi i niesmacznie.Radzę omijać bo taniej i smaczniej można zjeść w restauracjach.

Grill Bar Przy S7 - Radom
Karol Sobuta
5/5

Super jedzenie w dobrej cenie

Grill Bar Przy S7 - Radom
Krzysztof Spadło
1/5

Po pierwsze to cena kosmos!! I za co pytam? za twarde mięso i tanią kiełbasę! Dla mnie masakra. Moja żona powiedziała że w życiu tak okropnego żarcia nie jadła, nie wiem skąd się wzięły te dobre opinie. Cena kosmos a chłopa na prawdziwy węgiel drzewny nie stać tylko gałęzie po krzakach zbiera. O ogorku który jest darmowym dodatkiem nie wspomnę, smakował jak mydliny. Coś okropnego!!!

Grill Bar Przy S7 - Radom
K M
1/5

Nie wiem skąd te dobre oceny. Jedzenie paskudne, suche, trzymane niewiadomo ile na grillu. Za niewielką kiełbasę i malutką, paskudną, spieczoną na wiór golonkę skasował mnie 27 zł. Obrzydliwie i drogo, radzę omijać.

Grill Bar Przy S7 - Radom
jedenascie jeden
1/5

Miała być swojska kiełbasa - nie była.
Miał być swojski chleb, był jakis "biedronkowy", musztarda i ketchup rozwodnione z woda. Ładnie to wygladało i niestety na tym sie skończyło. Do tego rachunek KOSMOS. Drugi raz nie dam się namówić na grilla przy drodze.

Grill Bar Przy S7 - Radom
wulkanxd1
5/5

Grochoweczka pierwsza klasa,
Mila obsługa, jest klimat ,powinno być więcej takich miejsc!!

Go up