Kawiarenka pod wieżyczką - Solec-Zdrój

Adres: 1 Maja 1, 28-131 Solec-Zdrój, Polska.
Telefon: 538414681.
Strona internetowa: kawiarniasoleczdroj.eatbu.com.
Specjalności: Kawiarnia, Sala taneczna, Cukiernia, Lodziarnia, Kawiarenka internetowa.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na wynos, Na miejscu, Dostawa, Miejsca dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Wino, Desery, Miejsca siedzące, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 111 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.1/5.

Lokalizacja Kawiarenka pod wieżyczką

Kawiarenka pod wieżyczką jest uroczym miejscem położonym w Solec-Zdroju, Polska. Znajduje się pod adresem 1 Maja 1, gdzie można cieszyć się specjałami kawiarni, sali tanecznej, cukierni, lodziarni oraz kawiarenki internetowej.

Warto zauważyć, że kawiarenka oferuje również ogródek, możliwość zamówienia na wynos, dostawę oraz miejsca dla osób na wózkach. Posiada przyjazne wejście dla osób na wózkach oraz serwuje alkohol, w tym alkohol wysokoprocentowy.

Jeśli chodzi o menu, można skosztować kawy, koktajli, małych porcji, piwa, wina oraz deserów. Kawiarenka zapewnia przytulną i swobodną atmosferę, idealną zarówno na spotkania towarzyskie, jak i na relaksujące chwile.

Ważne informacje dla rodziców to menu dla dzieci oraz odpowiednie dla najmłodszych warunki. Dodatkowo, istnieje możliwość rezerwacji, a lokal akceptuje karty debetowe, kredytowe oraz usługi płatności mobilnych NFC.

Opinie na temat Kawiarenki pod wieżyczką są bardzo pozytywne, firma zdobyła 111 recenzji na Google My Business, osiągając średnią ocenę 4.1/5.

Jeśli szukasz miejsca na relaks, spotkania z przyjaciółmi czy rodziną, Kawiarenka pod wieżyczką z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zalecamy odwiedzenie ich strony internetowej kawiarniasoleczdroj.eatbu.com aby dowiedzieć się więcej i skontaktować się z nimi. Nie zwlekaj, zarezerwuj swoje miejsce już teraz

Recenzje dla Kawiarenka pod wieżyczką

Kawiarenka pod wieżyczką - Solec-Zdrój
Morfis
5/5

Kawiarenka pod wieżyczką.
Ciekawe miejsce ładnie prezentujące sie .
Jak sama nazwa mówi mozemy napić się tutaj kawy plus deser ciastko lody bądź zimne piwo .
Można wejść na wieżyczke i rzucić okiem na okolice .
Jest to dobre miejsce do spotkania i porozmawiania z przyjaciółmi.
Polecam będąc w okolicy wpaść z rodziną na lody .
Solec Zdrój to małe miasteczko ale ma swój urok i kilka ciekawych miejsc a kawiarenka jest jednym z nich.

Kawiarenka pod wieżyczką - Solec-Zdrój
W K
5/5

Klimatyczne miejsce do spotkań ? Wspaniała kawa, pyszne ciasto, miła i uśmiechnięta obsługa. Przytulny wystrój, czysto i schludnie. Latem zacieniony ogródek przy głównym deptaku, z widokiem na fontannę. Polecam, warto tam zajrzeć ?

Kawiarenka pod wieżyczką - Solec-Zdrój
PASTVA
5/5

Ostatnio wpadam tutaj na piwko. Piwo jest zimne, z pianką i całkiem tanie. Można posiedzieć, popatrzeć na Solec. Zachęcam do odwiedzania tego miejsca

Kawiarenka pod wieżyczką - Solec-Zdrój
Andrzej
5/5

Pyszna kawa z pucharem lodów owocowych mogą zadowolić nie jedną osobę.

Kawiarenka pod wieżyczką - Solec-Zdrój
Tomasz Muzgowiec
5/5

Jest kawa, są ciasta i piwko bezalkoholowe też, fajny widok z wieżyczki.

Kawiarenka pod wieżyczką - Solec-Zdrój
Z Sz
1/5

Miłe miejsce, ale na tym koniec. Ciasto średniej jakości, rozmrożony sernik, słabej jakości wino, muzyki zespołu nie da się słuchać a tymbardziej przy niej tanczyc. Sama bylejakość, no cóż , nie wszyscy seniorów traktują poważnie. A szkoda.

Kawiarenka pod wieżyczką - Solec-Zdrój
Tomasz Nawrocki
3/5

Pani która obsługiwała trochę zagubiona. Asortyment kawiarniany bardzo ubogi, być może spowodowane to brakiem sezonu. Udało nam się trafić na 2 ostatnie kawałki sernika. Biedni seniorzy w liczbie ok. 30 musieli się już zadowolić samą kawą. Obsługa chyba była na zastępstwie. Kawą smaczna, klimat mocno sanatoryjny.

Kawiarenka pod wieżyczką - Solec-Zdrój
Dare czka
4/5

Jedzenie bardzo dobre, obsługa sylwestrowa na wysokim poziomie lecz sama impreza z zespołem w drugiej sami za tą cenę to porażka. Pseudo zespół nie potrafił grać w żaden rytm także nie dało się bawić zbytnio.

Go up