Holistic - Solec-Zdrój

Adres: Leśna 18A, 28-131 Solec-Zdrój, Polska.
Telefon: 413067600.
Strona internetowa: holistic-solec.pl.
Specjalności: Noclegi ze śniadaniem, Gabinet medycyny alternatywnej, Masażysta, Fizjoterapeuta, Restauracja.

Opinie: Ta firma ma 297 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.8/5.

Lokalizacja Holistic

Holistic to miejsce, które oferuje kompleksowe podejście do zdrowia i dobrostanu. Znajduje się pod adresem: Leśna 18A, 28-131 Solec-Zdrój, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: 413067600. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej: holistic-solec.pl.

Specjalnością Holistic są noclegi ze śniadaniem, gabinet medycyny alternatywnej, masażysta, fizjoterapeuta oraz restauracja. To miejsce oferuje szeroki zakres usług związanych z dbaniem o zdrowie i relaksacją.

Holistic cieszy się dobrą opinią, posiadając aż 297 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi 4.8/5, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług.

Dla osób poszukujących miejsca, gdzie mogą odetchnąć od codzienności, zrelaksować się i zadbać o swoje zdrowie, Holistic jest idealnym wyborem. Zlokalizowany w urokliwej okolicy Solec-Zdrój, pozwala na wypoczynek w otoczeniu natury.

Dla tych, którzy pragną znaleźć harmonię między ciałem, umysłem i duszą, Holistic oferuje kompleksowe podejście, które integruje różne metody terapeutyczne.

Zespół Holistic serdecznie zaprasza do kontaktu poprzez ich stronę internetową. Zachęcamy do skorzystania z oferty i doświadczenia pełnej harmonii i relaksu w tym wyjątkowym miejscu.

Recenzje dla Holistic

Holistic - Solec-Zdrój
Paweł Os
5/5

Pojechaliśmy z żoną i znajomymi na malsarz i wszyscy wyszliśmy szczęśliwy na poczatku lekko połamani ale po jakimś czasie zaczęła dziać się magia i człowiek poczuł się młodszy przy budynku znajduje się niewielki ale wystarczający parking a na dole bar w którym można dobrze i tanio zjeść

Holistic - Solec-Zdrój
Paulina Radek
5/5

Bardzo miło wspominamy pobyt w tym butikowym hotelu. Pokój był bardzo dobrze urządzony, z lodówką i czajnikiem. Brakowało mini zestawu herbat i kawy. Piękna łazienka z dużym prysznicem. Przepyszne, bogate śniadania z możliwością zamówienia bezglutenowego świeżego pieczywa. Jedno z najlepszych śniadań w polskich hotelach jakie jedliśmy. Nie korzystaliśmy z usług gabinetów medycznych, ale byliśmy w komorze tlenowej, która bardzo polecamy. W tak małym hotelu jest winda i szerokie korytarze więc osoby z niepełnosprawnościami powinny czuć się w nim również bardzo Dobrze. Na miejscu dostępny bezpłatny parking co jest dodatkowym plusem. Cisza, spokój, wyspalismy się jak nigdy dotąd.

Holistic - Solec-Zdrój
Agata Gębicka
5/5

Wspaniałe miejsce na relaks i odnowę. Profesjonalni terapeuci i obsługa hotelowa. Klimatycznie , zjawiskowo i odprężająco. Spróbuj sam!

Holistic - Solec-Zdrój
Akro Pasja
5/5

Pragniemy z całego serducha podziękować za szereg wyjątkowych doświadczeń wynikających z pobytu w HOLISTIC oraz za ogrom wartości dodatnich płynących od elitarnego towarzystwa jakim zostaliśmy otoczeni
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Holistic - Solec-Zdrój
Paweł Tworek
5/5

Super miejsce na odpoczynek. Blisko do basenów mineralnych (1km). Pyszne śniadania. Komora Normobaryczna co jest rzadkością. Jakuzzi zewnętrzne. Pokoje czyste i wyposażone w co trzeba. Dużo opcji masażów regeneracji. Mila obsługa. Bardziej bez dzieci dla dorosłych. Polecamy

Holistic - Solec-Zdrój
Bartłomiej Bożek
5/5

Wszystko się zgadza!
A do tego wszystkiego bardzo pyszna domowa kuchnia ?
Wyjeżdżam bardzo zadowolony ?

Holistic - Solec-Zdrój
Aga Szewczyk
5/5

Świetne miejsce na odpoczynek i podratowanie swojego zdrowia. Ustronne, ciche miejsce usytuowane niedaleko centrum i parku. Pokoje niewielkie, ale w zupełności wystarczają na odpoczynek po zabiegach i na wygodny pobyt. Dobrze wyposażone. Obsługa pomocna i kompetentna. Bardzo duży wybór masaży i terapii. Zabiegi dostosowane indywidualnie do klienta.

Holistic - Solec-Zdrój
Joanna
5/5

Byłam doświadczyłam. Jakub Jamioł dziękuję. Coś się zadziało. Wrócił oddech pełną piersią. Pozdrawiam ?

Go up